Şimdi Ara

MOTOROLA RAZR XT910 849 TL [VATAN BİLGİSAYAR] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
674
Cevap
4
Favori
72.560
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dexterr

hocam öncelikle cihazı alma amacını söylersen daha iyi olur

daha çok oyun mu uygulamam ı yada internet için mi

keza öyleyse motorola ile zaten hepsini yaparsın.ekran desen büyü incelik desen fena değil kamera desen 10 üzerinden 7,5

ama illede şekil fiyaka dersen iphone tabi( ama iosun son sürümü kırılmadı henüz(o yüzden jail breaksiz çıplak gibi olur.doğru düzgün uygulama oyun olmayacak)

ama aradaki fark çok fazla.şahsi düşüncem razr ağır basıyor.hb de yine kapamya başladı hediye çeki ile birlikte 800'e gelmiş olacak.800 lira cebinde kalsın hocam.2 sene sonra başka bir telefon alırsın ozamanda iphone 6 çıkmş olur zaten

Teşekkür ederim saol güzel bir yazı olmuş.
    Jeilbrec e ihtiyaç varmıki cihaz simfree.Dilediğin versiyona yükseltebilirsin diyorlar.
  • onu tam bilmiyorum ama son sürümünde kullanmazsın telefonu.ios 5 yüklersen jb olabilir ancak.
  • quote:

onu tam bilmiyorum ama son sürümünde kullanmazsın telefonu.ios 5 yüklersen jb olabilir ancak.

Sende bilgilen diye sana yazıyorum.
    Biraz önce apple den iyi anlayan bir abime sordum ve cevabı
    Eğer sim free ise istediğin versiyona çıkartabilirsin.Çünkü cihaz zaten her hatta açık
    olduğu için versiyon yükseltince kilitlenme sorunu olmaz, dedi.

Umarım yanılmıyordum ama yanılacağınıda zannetmiyorum çünkü adam yıllardır
    apple larla yatıp apple lerle kalkıyor.

Sana tekrar teşekkür ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakemay

quote:

onu tam bilmiyorum ama son sürümünde kullanmazsın telefonu.ios 5 yüklersen jb olabilir ancak.

Eğer sim free ise istediğin versiyona çıkartabilirsin.Çünkü cihaz zaten her hatta açık

yok hocam zaten istediğin versiyona çıkartabilirsin onda sıkıntı yokta ios 6 ya yükseltirsen ios 5'e dönüş yapamıyorsun.jb şu an ios 5 te yapılabiliyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hakemay

quote:

yok hocam zaten istediğin versiyona çıkartabilirsin onda sıkıntı yokta ios 6 ya yükseltirsen ios 5'e dönüş yapamıyorsun.jb şu an ios 5 te yapılabiliyor

Hmmm anladım tmm şimdi.Ben zaten jb falan yapmayı düşünmüyorum.
    Gerçi nedir ne işe yarar onuda bilmiyorum
  • iphone 5 alcak gibi konuşuyrsn:)
  • fiyat 869 tl olmuş
  • quote:

iphone 5 alcak gibi konuşuyrsn:)

Haklısın :) Aldım bilee...!
  • ben vatanda çalışıyorum.
    bende tam alacakken burdaki yorumları okuyunca soğudum.
    galaxy grand'ı beklerken reyondaki arkadaş motorola var onu al dedi. içimede sindi.
    bugün alacaktım world karta 60 tl daha pahalıya geldi. g.bonus olmadığı için.
    ama buradaki yorumları okuyunca vazgeçtim gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_candan

ben vatanda çalışıyorum.
    galaxy grand'ı beklerken reyondaki arkadaş motorola var onu al dedi. içimede sindi.

bizzat teshire koydum uzun uzun kurcaladım hatta dikkat çeksin diye teshirde açık olarak tutuyorum cihazı Vatan Notebook Pendik Neomarin AVM de şu ana kadar bi 6 yada 8 adet satmışımdır gümüş renginden kalmadı gibi hafta içi transfer isteyeceğim beyaz renginden elimde mevcut sattığım müşterilerden bu cihaz sorunlu deyip hiç getiren olmadı açıkçası ...

Galaxy Nexus ve Ascend P1 ne ise Motorola da o ...

şahsi fikrim cihaz güvenilir his veriyor Avrupa için 4.0.4 e geçişide var zanndersem zaten CyanogenMod ekibi çalışıyor durmadan official portlarda mevcut bazı yerlerde ...

Galaxy Grand ve yeni çıkan S II Plus asla alınmaz çünkü işlemci ve GPU sıkıntılı daha doğrusu Broadcomm GPU fln kullanılıyor pekte tercih edilecek bi donanım değil en azından TI OMAP 4 & PowerVR SGX540 için custom sürüm bulmak daha kolay olur ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aceleciburak

quote:

ben vatanda çalışıyorum.

bizzat teshire koydum uzun uzun kurcaladım hatta dikkat çeksin diye teshirde açık olarak tutuyorum cihazı Vatan Notebook Pendik Neomarin AVM de şu ana kadar bi 6 yada 8 adet satmışımdır gümüş renginden kalmadı gibi hafta içi transfer isteyeceğim beyaz renginden elimde mevcut sattığım müşterilerden bu cihaz sorunlu deyip hiç getiren olmadı açıkçası ...

şahsi fikrim cihaz güvenilir his veriyor Avrupa için 4.0.4 e geçişide var zanndersem zaten CyanogenMod ekibi çalışıyor durmadan official portlarda mevcut bazı yerlerde ...

Galaxy Grand ve yeni çıkan S II Plus asla alınmaz çünkü işlemci ve GPU sıkıntılı daha doğrusu Broadcomm GPU fln kullanılıyor pekte tercih edilecek bi donanım değil en azından TI OMAP 4 & PowerVR SGX540 için custom sürüm bulmak daha kolay olur ...

usta, motorola desteğini çekerse ne yapacaz. mesela tel arızalandı. motorola desteğini çekerse garanti kapsamından çıkmaz mı?
    ayrıca ben promotörüm
  • Motorola tarafından son bilgi güncellemesi 28 Aralık 2012 EMEA bölgesi için 4.1 Jelly Bean in geleceği yazmakta

güncelleme listesi ile ilgili link :https://forums.motorola.com/pages/00add97d6c

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aceleciburak -- 22 Ocak 2013; 11:21:53 >
  • quote:

quote:

quote:

ben vatanda çalışıyorum.

usta, motorola desteğini çekerse ne yapacaz. mesela tel arızalandı. motorola desteğini çekerse garanti kapsamından çıkmaz mı?
    ayrıca ben promotörüm

motorola desteği çekemez çünkü dün gündeme gelen bir haberde Google Motorola X adlı üst düzey telefonunu Mayısta Google I/O 2013 etkinliğinde Android 5.0 ile tanıtmayı planlıyormuş Motorola Asya Avrupa kapansa bile yeniden yapılandırma için kapatıldı muhtemelen Google yeni bir birim kurup Motorola yı o birim altından yönetecek zaten Google Device birimi mevcut onun alt birimi yapılabilir ...

Sanayi ve Ticaret kanununda uluslararası kuralda bir ürün piyasadan kaldırılsa bile en az 5 yıl teknik destek ve 10 yılda parça temini olmak zorunda ...

Motorolaya şuan Netcell&Teleservice bakmakta ve garanti noktasında herhangibir sıkıntı olacağını düşünmüyorum ...

ATRIX gibi bi kısım partisi ''Refurbished'' yani fabrikada onarım görmüş ve tekrar satışa çıkmış değil RAZR XT910 ...

Atrix in benzer durumu seneler önce MPX200 de de mevcuttu İspanyol çıkışlı orange operatöründen gelen cihazlar sorunsuz ama UK çıkışlı gelen cihazlar sorunluydu paso anakartları patlıyordu başıma gelmişti ...

RAZR da mağaza stoğuma 20 ye yakın cihaz gelmişti şuan elimde tek beyaz kaldı kapalı kutu hafta içi tekrar stok çekeceğim ...

buradan da haber vermiş olayim RAZR XT910 un bi ihtimal bir miktar daha fiyatı inebilir ...
  • Telefonun sar değerleri nedir acaba?
  • Burak kardeş sence en son ne kadar olur fiyatı ve Türkiyedeki RAZR'lar nereden sence, bilgin var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mk4Ever.

Telefonun sar değerleri nedir acaba?

http://www.gsmarena.com/motorola_razr_xt910-4273.php

0.36 W/kg (head)

gayet düşük.

hayırlı günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurtar72

Burak kardeş sence en son ne kadar olur fiyatı ve Türkiyedeki RAZR'lar nereden sence, bilgin var mı?

vatanda hafta içi 899 TL hafta sonu 869 TL ye satılıyor ...

zaman içerisinde 769-799 bandına gerileyeceğini düşünüyorum Netcell garantili zaten teknik servis hizmetide Teleservice üzerinden verilmekte
  • quote:

Orijinalden alıntı: tasshelhoff

quote:

Orijinalden alıntı: Mk4Ever.

Telefonun sar değerleri nedir acaba?

http://www.gsmarena.com/motorola_razr_xt910-4273.php

0.36 W/kg (head)

gayet düşük.

hayırlı günler.

sar değeri düşükse baya iyi o zaman.

quote:

teşekkürler burak usta. galaxy grand hakkında ne diyorsun? samsung şubatta piyasaya sürüyormuş.
    çift çekirdek, 1 gb ram, note 2 ye yakın ekran boyutu. beklemeye değer mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sayko1933 -- 22 Ocak 2013; 14:09:14 >
  • Peki Motorola RAZR XT910 ve Samsung Galaksi S2 (i9100) karşılaştırmasıyla yansız bir seçim yapsan, hangisini alırsın? İşlemci, ram, ekran ve fotoğraf niteliği, SAR değeri, ederleri (S2 1.100TL. - RAZR 860TL.), menü geçiş hızları (donma, kasma), işlevsellik vs..... Hatta sana sorarken tüm forumdaki XT910 kullanıcılarına sormak isterim. Son olarak RAZR'da NFC özelliği yokmuş ileriye dönük önemli bir eksik. Çünkü, bu özellik telefonu kredi kartı yapıyor bir tür elektronik cüzdan gibi.

Bu arada "Kevlar" çelikten 5 Kat daha dayanıklı bir maddeymiş.

Kevlar, çok hafif karbon kökenli çok sağlam liflerden oluşan bir malzemedir. DuPont firması tarafından 1965 yılında icat edilmiş ve patentlenmiştir. Kevlar günümüzde zırh, sağlam halat yapımı, yanmayan koruyucu giysi yapımında kullanılmaktadır. Kevlar çok yüksek çekme gerilimine dayanabilen liflerden oluşan ipliksi bir yapıdır. Dokunabilir, kumaş haline getirilebilir, kesilebilir ve dikilebilir. Özellikle çelik yelek, miğfer, paraşüt ipi, yol bisikleti lastiklerinde, fiber veya data kabloları için ek sağlamlık sağlayan halat, veya gemileri bağlamak için kullanılan hafif halatlar ve kompozit yapılar ile oluşturulan levha, boru veya özel taşıtların gövde veya kanat yapılarının yapımında kullanılmaktadır. "Aynı ağırlıktaki çelikten 5 kat daha sağlamdır" sloganı ile pazarlanmaktadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurtar72 -- 22 Ocak 2013; 15:45:44 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ben vatanda çalışıyorum.

ayrıca ben promotörüm

motorola desteği çekemez çünkü dün gündeme gelen bir haberde Google Motorola X adlı üst düzey telefonunu Mayısta Google I/O 2013 etkinliğinde Android 5.0 ile tanıtmayı planlıyormuş Motorola Asya Avrupa kapansa bile yeniden yapılandırma için kapatıldı muhtemelen Google yeni bir birim kurup Motorola yı o birim altından yönetecek zaten Google Device birimi mevcut onun alt birimi yapılabilir ...

Sanayi ve Ticaret kanununda uluslararası kuralda bir ürün piyasadan kaldırılsa bile en az 5 yıl teknik destek ve 10 yılda parça temini olmak zorunda ...

Motorolaya şuan Netcell&Teleservice bakmakta ve garanti noktasında herhangibir sıkıntı olacağını düşünmüyorum ...

ATRIX gibi bi kısım partisi ''Refurbished'' yani fabrikada onarım görmüş ve tekrar satışa çıkmış değil RAZR XT910 ...

Atrix in benzer durumu seneler önce MPX200 de de mevcuttu İspanyol çıkışlı orange operatöründen gelen cihazlar sorunsuz ama UK çıkışlı gelen cihazlar sorunluydu paso anakartları patlıyordu başıma gelmişti ...

RAZR da mağaza stoğuma 20 ye yakın cihaz gelmişti şuan elimde tek beyaz kaldı kapalı kutu hafta içi tekrar stok çekeceğim ...

buradan da haber vermiş olayim RAZR XT910 un bi ihtimal bir miktar daha fiyatı inebilir ...

Sizin sattığınız ürünlerdede bizim vatandan aldığımız gibi kusur varmı ??Telefonun arka kapak kısmı aslında kapak değilde işte tam sim girişi yerinin arka kapak tarafı bombe yapmıştı sanki ısınıp genleşmiş gibi normal değildi..Sitedende inceledim motorolanın sitesinde öyle bir bombe yoktu orda.Vatana geri götürdüm teşhirdeki üründede vardı aynı olay..Arkadaş jelatini yeni açıp verdi bitane ondada var.Onu almak zorunda kaldım fakat bundaki bombe çok daha az..Haa sorun teşkil etmiyor ama 900 tl veripte öyle ürün almak istemez kimse..Dikkatinizi çekerim baktığım 3 telefonda da aynıydı.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.