Şimdi Ara

MOTOROLA RAZR XT910 849 TL [VATAN BİLGİSAYAR] (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
674
Cevap
4
Favori
72.564
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: G.M.J.

quote:

Orijinalden alıntı: kerwanci

quote:

Orijinalden alıntı: neuraxis

quote:

Orijinalden alıntı: athloon

bu alette içindeki mp3 ü nasıl melodi olarak ayarlayacağız ?, eskiden üstünde basılı tutunca melodi olarak ata çıkardı, şimdi çıkmıyor:(

hakikaten bilen varsa şu soruyu cevaplasın ben de bulamadım çözümü.

Zil sesi yapmak istediğiniz mp3 ü müzik çalarda açın aşağıdaki menü tuşuna dokunun gelen seçenekler içerisinde çıkıyor.

telefonda ringtones diye bir klasör olması lazım mp3'ü onun içine kopyala sonra ayarlardaki zil sesleri arasında o mp3de çıkmaya başlar. bu telefon bende yok ama şimdiye kadarki bütün android telefonlarımda böyle oluyordu.

benzer şekilde alarm sesi içinde alarms klasörüne kopyalarsın ...

Özür dilerim atrix forumuna yazdığımı düşünerek yanlış bilgi vermişim kusura bakmayın " ardakadaş doğru diyor razrda ringtons klasörüne kopyalayarak yapmıştım"

• Burası sıcak fırsatlar bölümü. Cihaz hakkında teknik konular, çözümler için ilgili bölümleri kullanın lütfen.
    http://forum.donanimhaber.com/m_61670517/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Burası sıcak fırsatlar bölümü. Cihaz hakkında teknik konular, çözümler için ilgili bölümleri kullanın lütfen.

Valla buranın pek sıcak fırsatlığı kalmadı :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tandemetu

quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Burası sıcak fırsatlar bölümü. Cihaz hakkında teknik konular, çözümler için ilgili bölümleri kullanın lütfen.

Valla buranın pek sıcak fırsatlığı kalmadı :)

Farkettim ki ben de biten fırsatlar kısmına kaydırdım.

• Arkadaslar hepsi buradada 858 tl

Parafa ozel 100 tl puan veriyor
    Hepsi burada 100 tl hediye ceki veriyor
    Paraf gunune ozel 30 tl indirim veriyor

Dusundugumuzde 630 tl gibi bi rakama geliyor..alip almamakta kararsiz kaldim ne dersiniz kullanan arkadaslar onerirmisiniz acaba??

• quote:

Orijinalden alıntı: orkan_pp.1

Arkadaslar hepsi buradada 858 tl

Parafa ozel 100 tl puan veriyor
    Hepsi burada 100 tl hediye ceki veriyor
    Paraf gunune ozel 30 tl indirim veriyor

Dusundugumuzde 630 tl gibi bi rakama geliyor..alip almamakta kararsiz kaldim ne dersiniz kullanan arkadaslar onerirmisiniz acaba??

630tl'ye bu tel kaçmaz hocam. Türkçe jb'de geldi sorunların düzeltildiği. Bence alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aceleciburak

quote:

Orijinalden alıntı: Ergin.

quote:

Orijinalden alıntı: aceleciburak

quote:

Orijinalden alıntı: Ergin.

bugün gidip topkapı vatan computerde cihazı fiziki olarak inceledim.Malesef ki açıp inceleyemedim.Stand görevli telefonu önermiyor geçişlerde takılmalar olduğundan uzak durulması gerektiğinden bahsediyor.Kafam çok karıştı

kendi mağazamda 20 den fazla sattım bir tanesi bile geri dönmedi ...

açık ve net söyliyim bilgili satış elemanı var normal satış elemanı var fark burada ...

bi eleman var cihazın özelliklerini bilir test eder tavsiye eder diğer cihazlarla kıyaslar ...

diğer eleman var HTC//SAMSUNG//Sony promotörüdür ki Bostancı//Topkapı da bir çok kişi vardır tabiki önermez ...

İstanbulda olan varsa Pendik Vatan Notebook Neomarin AVM ye gelsin cihaza bakmak için yada Pendik uzak diyenlere Kadıköyde Vatan Notebookta Yazıcıoğlunun bulunduğu yerde mevcut oradaki cihazda teşhir ve açık ...

tek fark kendi mağazamda bulunan cihaza 4.0.4 yüklü Kadıköydekinde 2.3.6 yüklü ...

Topkapıdaki eleman 2.3.6 yüklüyü kullandıysa ve farklı bir markanın promotörü ise tabi tavsiye etmez ...

evet bahsettiğiniz sürüm mevcut cihazda.Kafam karışmadı değil.Tasarımsal olarak hoşuma gitti.Dedikleri kafamı karıştırdı.Özellikleri kağıt üzerinde olduğu cihazı denediği fiyatını haketmediği tek artısı 8 mpx kamerası olduğunu belirtti.

kendi mağazamda bir ton telefon satıyorum ama o zaman S III mini fiyatını hiç haketmiyor bu arkadaşın tabiri ile 899 - 949 bandından satılmasın ...

849 - 869 bandında satılan cihazlardan bence mantıklı seçim RAZR çünkü kasa yapısı gorilla Glass cam kevlar kaplama fln o cihazın artısı onuda geçtim şu devirde o fiyat segmentinde hangi cihaz 16 GB dahili hafıza + 32 GB kadar SD genişleme veriyor ... 900 TL altı varmı öyle bir cihaz ...

Samsung'a günülden bağlı biriyim ama S III mini nin çop bir cihaz olduğunuda söyleyen biriyim yada S II Plus modelinin ...

o açıdan bana göre 10 küsür senedir teknolojiyi takip eden ve Motorolanın Mpx 200 // 220 cihazlarını kullanmış biri olarak konuşuyorum şuan için o fiyat bandında alınabilecek en makul cihaz ...

konuştuğun elemana keşke sorsaydın bu cihazın içerisinde hangi işlemci var ve hangi cortex mimarisine sahip diye ... zaten emin ol afallayıp kalırdı ...

Alıntıları Göster
    @aceleciburak der ki;
    ''849 - 869 bandında satılan cihazlardan bence mantıklı seçim RAZR çünkü kasa yapısı gorilla Glass cam kevlar kaplama fln o cihazın artısı onuda geçtim şu devirde o fiyat segmentinde hangi cihaz 16 GB dahili hafıza + 32 GB kadar SD genişleme veriyor ... 900 TL altı varmı öyle bir cihaz ...

Samsung'a günülden bağlı biriyim ama S III mini nin çop bir cihaz olduğunuda söyleyen biriyim yada S II Plus modelinin ...

o açıdan bana göre 10 küsür senedir teknolojiyi takip eden ve Motorolanın Mpx 200 // 220 cihazlarını kullanmış biri olarak konuşuyorum şuan için o fiyat bandında alınabilecek en makul cihaz ...

konuştuğun elemana keşke sorsaydın bu cihazın içerisinde hangi işlemci var ve hangi cortex mimarisine sahip diye ... zaten emin ol afallayıp kalırdı ...''

infilexbile :
    OO bizim emektar mpx 200 - 220 kullanmış takımdan birilerini görmek ne güzel. Ben daha sonrasında Moto Q da alıp kullanmışıtım bir müddet.
    Dün RAZR aldım bir tane. Gayet şık. Bir kaç arkadaş böyle bir cihaz varmıydı ? diye sormadan edemediler :))))
    Neyse ben genelde memnunum sadece outlook taki kişiler i sekronize edemedim. Yardım rica ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustakil_Yazar -- 6 Mayıs 2013; 14:26:29 >

• Orijinalden alıntı: infileXible

849 - 869 bandında satılan cihazlardan bence mantıklı seçim RAZR çünkü kasa yapısı gorilla Glass cam kevlar kaplama fln o cihazın artısı onuda geçtim şu devirde o fiyat segmentinde hangi cihaz 16 GB dahili hafıza + 32 GB kadar SD genişleme veriyor ... 900 TL altı varmı öyle bir cihaz ...

konuştuğun elemana keşke sorsaydın bu cihazın içerisinde hangi işlemci var ve hangi cortex mimarisine sahip diye ... zaten emin ol afallayıp kalırdı ...

OO bizim emektar mpx 200 - 220 kullanmış takımdan birilerini görmek ne güzel. Ben daha sonrasında Moto Q da alıp kullanmışıtım bir müddet.
    Dün RAZR aldım bir tane. Gayet şık. Bir kaç arkadaş böyle bir cihaz varmıydı ? diye sormadan edemediler :))))
    Neyse ben genelde memnunum sadece outlook taki kişiler i sekronize edemedim. Yardım rica ediyorum.

vatanda kalan cihazlar neredeyse bitti zaten çoğu açık kutu olduğunu belirtmek isterim kapalı kutu olarak vatanda sıfır stok var ... ama bomba cihaz açık kutu olsa bile cihaz sattırıyor kendini elimde diğer mağazalardan sadece vitrinde duran 4 adet cihaz vardı çekim kendi mağazama 4 ü de %30 da satıldı ...

şuan vatan stoklarına keşke bi parti ürün daha girse emin olun S III mini fln hikaye olur ... piyasa geç uyandı böyle bir cihazın varlığına 2004 te mpx200 ve 220 de olan durum bundada oldu ... ürün stoklarda eridiği gibi popüler oldu ...

benim beklentim Motorola X bakalım o nasıl olacak umarım Google Türkiye pazarını unutmaz ...

Samsunga gönülden bağıyım ki İstanbuldan kalktım Bursaya Galaxy Nexus almaya gittim ancak Motorola X beklediğim şekilde gelirse Nexus a veda bile edebilirm Motorola bence başka bir ayrıcalık ...

• Herkese sesleniyorum sakın bu cihazı almayın
    Neden mi?
    Çünkü gören alıyor elimden. Bugün 2.gün oldu cihazı alalı henüz 1 saat kullanamadım
    Benden cok etraftakiler kullandı :))

• quote:

Orijinalden alıntı: infileXible

Herkese sesleniyorum sakın bu cihazı almayın
    Neden mi?
    Çünkü gören alıyor elimden. Bugün 2.gün oldu cihazı alalı henüz 1 saat kullanamadım
    Benden cok etraftakiler kullandı :))

Bende alicam en sonunda bu cihazi ama batarya olayi cok kotu.kapasite az.sabahdan aksama gidermi batarya.birde bataryasi degismemesi cok kotu.uzun yolda ne yapiyor millet.1 liraya hizli sarjmi???

• biz bu telefona destek alamıyorsak hep uzanın suçu..
  • Arkadaşlar 1aylık Üzerinde toz dahi bulunmayan alındığından beri kılıf ve ekran koruyucusuyla kullanılan S3 mini mi (+ 3 kılıf + 2 adet ekran koruyucu + orijinal şarj aleti kulaklık ) Motorola razr ile takas düşünüyorum.İlgilenen arkadaşlar varsa lütfen pm atsın.Yer: İstanbul
  • quote:

Orijinalden alıntı: terranova911

biz bu telefona destek alamıyorsak hep uzanın suçu..

Katılmamak elde değil hocam. telsimin motorolayı dolandırması sonucu motorola türkiyeden elini ayağını çekti. Bu olay yaşanmasaydı şimdi en güzel motorola modellerini kullanıyor olabilirdik. Razr ne ki motorolanın şu anda en standart telefonu.

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.