Şimdi Ara

Gold Bilgisayar Garanti?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.hizlial.com/u02.044.4140.0012/sony-xperia-miro-black

Şu ürünü almayı planlıyorum arkadaşım için.

Garantisini sorgulattım neredeni,paralel ithalat mıdır diye fiyattan kıllandığım için müş.tem. gold bilgisayar servisleri tarafından hizmeti verilecektir diyor.

Ürünün garantilik bir sorunu olmadığını düşünürsek alınabilir mi?

imei ile ilgili sıkıntı vs çıkmaması önemli benim için zira kendime de yurtdışı ürün almıştım pasaport kaydıyla uğraşıyorum imei ile sıkıntı olduğundan bu telefonda benzer birşey olmaması lazım.

Parça vs aksanda sorun çıkmadığını düşünürsek alınır mı bu fiyata?

• Up
  • Xperia miro resmi olarak ülkemizde satışa çıktı bence herhangi bir mağazadan faturalı alsanız daha mantıklı olur ben olsam 100tl fazla verir bildiğim yerden alırım en azından muhatabım karşımda olur verdiğiz link teki cihaz grey market ürünü sorun çıkarsa sadece gold servisleri bakar tercih sizin
  • quote:

Orijinalden alıntı: web101

Xperia miro resmi olarak ülkemizde satışa çıktı bence herhangi bir mağazadan faturalı alsanız daha mantıklı olur ben olsam 100tl fazla verir bildiğim yerden alırım en azından muhatabım karşımda olur verdiğiz link teki cihaz grey market ürünü sorun çıkarsa sadece gold servisleri bakar tercih sizin

Öncelikle cevabınız için teşekkürler.

Hocam şansa teknosa gelmiş ve 599 tl fiyatla satılıyor. Teknosanın ürünleri bildiğim kadarıyla resmi ithalatçı garantili büyük ihtimalle teknosadan alacağız telefonu
    http://www.teknosa.com/kategori/telekom/cep_bilgisayari_pda_/722/125070945/sony_xperia_st23_miro_black_akilli_telefon#TeknosaStoreInMap

• quote:

Orijinalden alıntı: Cumulinumbus

http://www.hizlial.com/u02.044.4140.0012/sony-xperia-miro-black

Şu ürünü almayı planlıyorum arkadaşım için.

Garantisini sorgulattım neredeni,paralel ithalat mıdır diye fiyattan kıllandığım için müş.tem. gold bilgisayar servisleri tarafından hizmeti verilecektir diyor.

Ürünün garantilik bir sorunu olmadığını düşünürsek alınabilir mi?

imei ile ilgili sıkıntı vs çıkmaması önemli benim için zira kendime de yurtdışı ürün almıştım pasaport kaydıyla uğraşıyorum imei ile sıkıntı olduğundan bu telefonda benzer birşey olmaması lazım.

Parça vs aksanda sorun çıkmadığını düşünürsek alınır mı bu fiyata?

Merhabalar,

Ben de geçen hafta sonu Gold'dan Samsung Note 2 aldım, garantisinin Telpa'dan olduğunu söylediler ve gerçekten de Telpa garantili. Telpa bildiğim kadarıyla Samsung yetkili distribütörü. Size eğer garantinin Gold Bilgisayar servislerince sağlanacağı söylendiyse ürün paralel ithalattır. Bildiğim kadarıyla bir ürün eğer yetkili distribütörler tarafından ithal edilmemişse, ürünü getirip satan kurum tarafından garanti altına alınmak zorunda, yani Gold paralel ithalatını gerçekleştirdiği ürünler için kendisi servis ve garanti hizmeti veriyor. Ancak Gold'un servisleri hakkında hiç bir bilgim yok. İyi de çıkabilir, kötü de...
    Kolay gelsin...

• Teşekkürler arkadaşlar ürünu teknosadan ayırtmis bulunmaktayim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cumulinumbus

Teşekkürler arkadaşlar ürünu teknosadan ayırtmis bulunmaktayim.

En mantıklısını yapmışın hayırlı olsun
  • HayIrlI olsun, Güle güle kullan

• Tesekkurler arkadaslar :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.