Şimdi Ara

Yılbaşı Sepetleri 2013 (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
12
Favori
48.985
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tüm Migros'larda geçerli miymiş acaba bu fiyat?
  • Sormadim ama gecerlidir buyuk ihtimalle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibohas

Sormadim ama gecerlidir buyuk ihtimalle

Sağ olun hocam güzel fiyat.
  • Kaptım bitane saolasın hocam . Kararsız kalmıştım şimdi düşünmeden aldım :P .. Bu arada metrocity migroslarda stok epey war birde kanyon makro centerda da var. Kanyondan aldım sepeti fiyat gerrçekten idealine ulaşmış. ;) Bilgilendiren arkadaşa teşekkrlerimi iletiyorum
  • carfur da 99 tk lik paketden 6 tane lm blue sıgarasi çıktı anlamayamdım :) içinde olmaması mı lazım burda gözükmüyor
  • kardeş eline sağlık dolaşmaktansa tek tek, buradan bakıp karar verip direk gidebilirz artık senin bu başlığın sayesinde çok sağol.
  • Migrostan prestij aldım biraz önce. İndirimi kasada farkettim. 159 liraya geçti.

Kasiyer kız yanlışlıkla daha düşük fiyattan veriyordu uyardım
  • geçen gün 179 a aldık ayıptır yahu.
  • Migrosun prestiji tansaşta da 159, butik 139

• Migrosun prestijini ben de aldım önceden de carrefour prestij almıştım, bana yılbaşı değil tüm 2013 yeter o kadar içki. Fiyatlar aynı olsa da bence carrefourun paketi çok daha sağlam.
  • Bütün anadolu yakasındaki carrefouleri aradım yok yokkk sadece 99 129 tl lik var

• Carrefourun prestij sepetini bulamayanlar üzülmesin şuan için f/p bakımından en iyi sepet migrosun prestijidir elinizi çabuk tutun hızlıca tükeniyor.

Edit: Garantinin yılbaşı bileti kampanyasıyla aldım 2 ayrı karttan 80-80 çektirdim 2 biletde ordan geldi sepet 139 a maal oldu amorti bonus da 10 lira desek 129 liraya gelmiş oldu bedavadan biraz pahalı sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuzminRahTs?z! -- 28 Aralık 2012; 21:48:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuzminRahTs?z!

Carrefourun prestij sepetini bulamayanlar üzülmesin şuan için f/p bakımından en iyi sepet migrosun prestijidir elinizi çabuk tutun hızlıca tükeniyor.

Edit: Garantinin yılbaşı bileti kampanyasıyla aldım 2 ayrı karttan 80-80 çektirdim 2 biletde ordan geldi sepet 139 a maal oldu amorti bonus da 10 lira desek 129 liraya gelmiş oldu bedavadan biraz pahalı sanki

Amarti bonus derken anlamadım kardeşim...

• quote:

Orijinalden alıntı: freedom058

quote:

Carrefourun prestij sepetini bulamayanlar üzülmesin şuan için f/p bakımından en iyi sepet migrosun prestijidir elinizi çabuk tutun hızlıca tükeniyor.

Amarti bonus derken anlamadım kardeşim...

Eğer biletinize ikramiye çıkmazsa 01-03 Ocak arası AMORTI yazıp 3340 a gönderildiğinde 10 lira bonus hediye ediliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Natsukaw.S

quote:

Orijinalden alıntı: mcclouhd

quote:

Orijinalden alıntı: ibohas

Migrosta 179 tl lik prestij paket 159 liraya inmis.

iki gün once aldım anasını satayım
    gel de kufretme

Aynen bende öyle aldım hay..

bende öyle aldım.sigaralı okuttuk 140a geldi ama yinede kötü oldu.

• quote:

Ben 3 adet bilet sahibi oldum bu şekilde, 3ünede çıkmaz ise her biri için parayı alabiliyormuyuz acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Natsukaw.S

quote:

Ben 3 adet bilet sahibi oldum bu şekilde, 3ünede çıkmaz ise her biri için parayı alabiliyormuyuz acaba

Kart bazında değil kişi bazında,ben 3 farklı kartan 2 farklı kişi üzerinden yaptım 20 lira garanti Tabi bizim gözümüz 10 lirada falan değil büyük ikramiye de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuzminRahTs?z! -- 28 Aralık 2012; 23:38:37 >

• Bende akşam gidip aldım 159 tl Adiosa 10 wp 150 tlye geldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beşiktaş çarşıda ki migrosta yani kabalcının orada olanda daha güzel sepetler var oraya da bir bakın derim
  • Abi'm Migros'ta çalışıyor dolayısıyla direk kaptık bir tane sepet 150ye gelmiş. Kendi indirimi ile.simdi sorun su kent ve içkileri takaslayabilirmiyiz ? Kent e marlboro Tekirdağ a vodka , black e de tekila lazım

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.