Şimdi Ara

Yılbaşı Sepetleri 2013 (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
12
Favori
48.985
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: !!!Chinogolog!!!

mavişehir carrefour'dan haberi olan varmı ? birazdan gidip bakmayı düşünüyorum

ayrıca ben bu prestij paketin yığılı olduğu zamanlarda önünden defalarca geçtim, broşüre konduktan sonra mı böyle ilgi gördü anlamadım. Şahsen ben buradan takip ediyordum fiyatları, uygun olduğunu görünce almaya karar verdim (alkol tüketen biri değilim, babam için alıyorum)

oglen oradaydım diger iki sepet var ancak prestij yok bosuna gitmenize gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Super Ray

Mersin'de de hiçbir Carrefour'da Prestij Sepet kalmamış arkadaşlar. Boşa dolaşmayın.

Geçen Pazar günü Palm City'de bir sürü vardı, çevresinde de kimse yoktu bir anda bitirmişler o zaman.
  • carrefour un klasik sepetinde sigara var mı bilen varmı?
  • Prestij sepetin ederi ne kadar ki kalmamış..Hem de en çok satilacaği zaman..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En uygun paket tabiyki carrefour prestijdi ama kacirdik ancak migrosun prestijide fena sayilmaz 6 paket kent var onlari 70 lik binboga vodka ile takasladim bakkalda:) pakette black label var digerlerindrki jb ve red label den 30 lira kadar fazla bunuda dusunun fena paket degil

• İzmir Mavisehir Carrefour'da prestij paket kalmamis.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

quote:

Orijinalden alıntı: Super Ray

Mersin'de de hiçbir Carrefour'da Prestij Sepet kalmamış arkadaşlar. Boşa dolaşmayın.

Geçen Pazar günü Palm City'de bir sürü vardı, çevresinde de kimse yoktu bir anda bitirmişler o zaman.

Ben de geçen hafta İstanbul'da Kozyatağında aynı şekilde adetlice görmüştüm fakat Mersin'de bir kaç mağaza dolaştıktan sonra bir görevli çağırıp sordum. Kendimize bile alamadık dedi görevli. Mersin çapında ürün getirtebiliyoruz başka mağazalardan fakat şu an hiçbir mağazamızda yok ve özel hazırlanmış paketler olduğu için yenilerinin de gelmeyeceğini belirtti.

• Marmara forumda var mı acaba bilen var mı???

• Beyler Migros un Butik sepeti güzel gibi duruyor f/p açısından nasıl sizce daha uygunu var mı pek anlamıyorum da bu işlerden biraz yardımcı olur musunuz ?
  • Akşam buradaki yorumları okuyunca saat 9'da arabaya atlayıp Bursa Nilüfer Carrefour'a Prestij paketi almaya gittim ama görevli saat 5 gibi bittiğini ama Maya carrefourda olduğunu söyledi.O saatte o risk için o yolu gitmeye değmezdi ben de Gurme sepeti aldım,gayet de iyi oldu içinden bir paket kısa David çıktı,aslında premium paket içkileri küçük olmasa onu tercih ederdim içinde 5 paket kısa light LM vardı,kafadan 27.5 tl sigaraları yapıyor zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serpinarli -- 23 Aralık 2012; 19:30:38 >
  • Tekirdağ Carrefourda dün akşam son prestij paketini aldım, görevli şu an için stoklarında kalmadığını söyledi.
  • carrefour 100 tllik premium paket cok basarili bence tavsiye ederim icerik+5 paket lm blue bilmemne

• Arkadaşlar anadolu yakasında carrefour larda stok durumu nedir kalmışmıdır sizce? Prestij paketi alacağım

• Takip için yazıyorum.Eyüptekini aradım bu akşam almak isterim dedim.Temin durumuna göre arayacaklar.Buluruz dediler.Haber bekliyorum.
  • Evet ben buldum akşam gidip alacağım.Yardımcı oldular sağ olsunlar.

Eyüp Carrefour

1 Adet Prestij paket 159 TL
  • Carrefour larda tekrar stoklara girermi prestij bilgisi olan var mı arkadaşlar ?
  • migros prestij aldım 6 paket kent ile birlikte :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdeminal

migros prestij aldım 6 paket kent ile birlikte :)

hocam nasıl sizce ? biz 5kişi alacagız da yeterli olur mu sizce ? birde çerezler iyi mi ? 180likte yarım kilo toblerone vardı herhalde :)

• İstatanbul Marmara forum dalı Carrefour da yok ilgilenen arkadaslara duyurulur

• Bursa Carrefour'da prestij yoktu bende gurme sepet aldım. Ancak can sıkıcı olan konu görevli sigara yasal olmadığı için paketlerden çıkardıklarını veremediklerini söyledi. Sigarasız aldım yani. Böyle büyük marketlerde bu denli farklı uygulamalar nasıl oluyor anlamakta güçlük çekiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.