Şimdi Ara

Apple iPhone 5,5C,5S,SE için Sıcak Fırsatlar (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.658
Cevap
137
Favori
689.360
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Acizim

turkcellmağazadan aldığım cihaz geldi, beyaz aldık siyah geldi, hadi dedik olsun bakalım şimdi de elimle yanlardan bastırınca ekran ışığı yanıp sönüyor göz kırpıyor falan.. şimdi bunu servise ver 2 ay telsiz kal.. bıktım ya bu iphone 5 ten ve turkcell den.

Turkcellden alacaktim fiyati uygun geldi siz boyle diyince istahim kacti ciddi misiniz biraz konuyu acsani musteri hizmetleri ne diyor turkcell markasi boyle bir sey yapmamasi lazim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün vatan beylikduzunden 2016/10 taksıt aldım.arayın bence butun vatanları ellerinde kalanvvardır belki.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

Dün vatan beylikduzunden 2016/10 taksıt aldım.arayın bence butun vatanları ellerinde kalanvvardır belki.

Cok iyi fiyatmis ama ben vatanin sitesine baktim goremedim link atar misiniz ? Acil lutfen

• isteyen olursa çarşamba günü türkiyeye geliyorum 1550 TL'ye iPhone 5 getirebilirim.
    PM'den ulaşabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizfeneri

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetkurtulus

dostlar bir denklemim var mantıklımı tehlikeli yanları varmı sizlere özellikle avea abonelerine sormak istiyorum.ben turkcell kullanıcıyım.aylık 55k ödeme yapıyorum faturaya.şimdi ben avea ya geçip 2.grup tarifede yer alsam(seç1000 tarifesi aylık 30k gözüküyor .25k aylık karım oluyor)sonrada 36 aylık abone olsam (aylık tarifeye ek olarak 63k ekleniyor toplam 93k 36 ay ödesem )telefon bana turkcele ödediğim ücretide düşünürsek (aveada 36 ay 36*93=3348 turkcell de 36*55 =1980 ikisinin farkı 1368 ediyor telefonun maaliyeti.bana çok mantıklı geldi.3 sene operatöre bağlı kalmanın dezavantajı ne olur.avea bulunduğum yerde gayet güzel çekiyor.önerilerinizi uyarılarınızı bekliyorum.teşekkürler

hocam 3g siz iphone 5 çok fonksiyonel olmaz şimdi bir de internet için 10 lira vereceksiniz aveada olacak size "40k" 15 lira fark kalacak aradaki fark 36 ayda 540 lira olacak. yine de siz bilirsiniz maksat çok taksit ise uygundur. ama daha uygunu da var vodafona geçip 59 liralık cep avantaj heryöne ile 79 tl ye alabilirsiniz böylece fiyat 24 ayda 3312 olur. bu tarifede 1000 1000 1000 senin tarfinde sadece 1000dk var ve 36 ayda 3348 lira yapıyor. Aslında benim de karar veremediğim konu bu tcell den vodafona geçersem başıma neler gelir? ama gerçek şu şuanki standart 1000 1000 1000 tarifeleri arasında en karlısı vodafonun ki ile almak telefon 24 ayda 1896 tl ye geliyor. Temel sorun turkcell ile vodafon unun 3x1000 lik tip tarifeleri 59 lira aveanın 45 lira ama aveada cihaz pahalı ne kadar çarpıp bölürseniz bölün sıfır fiyatı civarında. kararsızlık diz boyu......

aynen.tam kararsızlık.vodafonuda inceleyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizfeneri

quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

tarife ile birde tarifeye para ödenmeyecek mi ? normalden daha pahaliya geliyor aslında herkesin hattı var zaten.

bu arada iphone'da 1 ay bekleyeyim belki indirim olur diye beklemeyin

ben şuan tcell deki tarifeme 59 lira ödüyorum 1000 sms 1000 dk 1000gb; ama hattımı vodafona taşırsam aynı ayardaki tarife de 59 lira 79 x 24 ten de bana telefon 1896 tlye geliyor. İşte tek sorun vodafona 24 ay taahhüt verilir mi? Hadi verdik vodafone çeker mi? iş gereği ücra bir deniz kıyısından uludağın en tepesine kadar yaygın bir alanda çalışıyoruz. 3g ve konuşma açısından vodafon tercih edilebilir mi? soru bu...

bn vodafone dan gayet memnunum ondan sıkıntın olmasında bu nasıl iş bn en az 10 senelik vodafone üyesiyim bn senden daha pahalıya alıyorum bi mantıksızlık var bu işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: caferkaya

arkadaşlar arkadaşımın vodafone hattı üzerinden almayı düünüyorum. 70*24 =1680 lira yapıyor vodafonda. iyi fiyat gibi geldi. kart kampayaları var mi bildiginiz puan veren falan . 1800 tl yi karttan çekeceklermiş de :D

bireder bu tarife nerde ya bi bn mi göremiyorum kafayı yiğcem
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenaksahin

quote:

Orijinalden alıntı: Acizim

turkcellmağazadan aldığım cihaz geldi, beyaz aldık siyah geldi, hadi dedik olsun bakalım şimdi de elimle yanlardan bastırınca ekran ışığı yanıp sönüyor göz kırpıyor falan.. şimdi bunu servise ver 2 ay telsiz kal.. bıktım ya bu iphone 5 ten ve turkcell den.

Turkcellden alacaktim fiyati uygun geldi siz boyle diyince istahim kacti ciddi misiniz biraz konuyu acsani musteri hizmetleri ne diyor turkcell markasi boyle bir sey yapmamasi lazim ?

trkcll çm iade için aradık, iade ediyorum daha fazla açılacak tarafı kalmadı konunun. iadeyi bakalım ne kadar sürede yapacaklar.
  • quote:

quote:

Dün vatan beylikduzunden 2016/10 taksıt aldım.arayın bence butun vatanları ellerinde kalanvvardır belki.

Cok iyi fiyatmis ama ben vatanin sitesine baktim goremedim link atar misiniz ? Acil lutfen

malum her vatan indirim gunlerinde oldugu gibi bu hafta sonu da bu tur urunleri internetten satisa kaldiriyorlar.
    dun misal ben 16 gb ip5 imi alirken 1 tane de 32 gb vardi 2300 e.fakat ayirtilmisti gelmediyse sahibi belki satarlar beylikduzunden..
  • Benim şu ana kadar gordugum en iyi firsat Apple Premium Reseller'larda. 2149 TL iPhone 5'in fiyati ancak bonus ozel 12 taksit yapiyor ve 200 TL'lik bonus veriyorlar. Sadece aralik ayina ozelmis kampanya.

• Bimekste 2149 lira beyler. Mağazalara özelmiş ama..
  • vatanın müşteri hizmetleri ile konuştum 16 gb ip 5 ler bitmiş.bostancı mağazasında birkaç tane 32 gb kalmış.onlarda kısa sürede biter dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shady

Benim şu ana kadar gordugum en iyi firsat Apple Premium Reseller'larda. 2149 TL iPhone 5'in fiyati ancak bonus ozel 12 taksit yapiyor ve 200 TL'lik bonus veriyorlar. Sadece aralik ayina ozelmis kampanya.

2150 ve 200tl puanla nerden alabiliriz acaba? Ben kastettiğinizi tam olarak anlayamadım. Gene genpa garantili mi oluyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceza2000 -- 16 Aralık 2012; 14:49:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceza2000

quote:

Benim şu ana kadar gordugum en iyi firsat Apple Premium Reseller'larda. 2149 TL iPhone 5'in fiyati ancak bonus ozel 12 taksit yapiyor ve 200 TL'lik bonus veriyorlar. Sadece aralik ayina ozelmis kampanya.

2150 ve 200tl puanla nerden alabiliriz acaba? Ben kastettiğinizi tam olarak anlayamadım. Gene genpa garantili mi oluyor?

Turkcell'den ya da Vatan'dan alinan cihazlarla hicbir farki yok. Genpa garantili oluyor onlar da. Zaten Turkcell'den alip satiyorlar.

İstanbul'da Kanyon, İstinye Park ya da Nisantasi City's deki Apple Premium Reseller'lardan alabilirsiniz. Kampanya ile ilgili gorsel su:

Apple iPhone 5,5C,5S,SE için Sıcak Fırsatlar

• quote:

quote:

quote:

Turkcell'den ya da Vatan'dan alinan cihazlarla hicbir farki yok. Genpa garantili oluyor onlar da. Zaten Turkcell'den alip satiyorlar.

İstanbul'da Kanyon, İstinye Park ya da Nisantasi City's deki Apple Premium Reseller'lardan alabilirsiniz. Kampanya ile ilgili gorsel su:

Lydia Palladium'u aradım iphone de geçersiz olduğunu sadece mac'lerde geçerli olduğunu söylediler. :S
    Daha sonra ümraniyeyi aradım, başta geçerli olduğunu söylediler, palladium'da geçersiz olduğunu söylediklerini onlara ilettiğimde onlarda geçersiz diye düzeltme yaptılar... Acaba kesin bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceza2000 -- 16 Aralık 2012; 16:59:30 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Lydia Palladium'u aradım iphone de geçersiz olduğunu sadece mac'lerde geçerli olduğunu söylediler. :S
    Daha sonra ümraniyeyi aradım, başta geçerli olduğunu söylediler, palladium'da geçersiz olduğunu söylediklerini onlara ilettiğimde onlarda geçersiz diye düzeltme yaptılar... Acaba kesin bilgisi olan var mı?

Kampanyanin detaylarinda "2000 TL ve uzeri alisverislerde gecerlidir" yaziyor. Ayrica Bana kanyon troy'da gecerli oldugunu soylemislerdi.

• MEDIA MARKT da kac para i fon ?
  • bugün elden kargo beklemeden iphone 5 alayım dedim, çünkü Turkcell mağazadan aldığım cihaz ekran sorunlu çıktı ve halen iade ve değişimle ilgili arayan yok ÇM yı araya araya miğdemiz bulandı artık yok sesinizi kaydettik yok birşey söyleyin.. resmen dalga geçiyorlar adamla.
    neyse fiyat sorduğum yerler;

Avea Kartal Cevizli bayii; elimizde yok ama nakit satışımızda yok dedi, pazartesi gelecekmiş. tarifelerle kontratlı satılacakmış.
    Avea Kartal Ankara cad bayi; 2550 tl istediler ve kontratlı satış yok dediler; iki bayi birbiriyle çatışıyor.
    Turkcell neomarin bayisine sordum 32 gb varmış 2800 tl dedi
    Turkcell neomarin teknosa şubesine gittim nakit satış yok 59 tl +90 Tl tarifeyle alabilirsiniz dedi.
    Mahalledeki telefoncunun camında gördüm garantili iphone 5 yazıyordu, kaç tl dedim 2500 tl dedi..

Türkiye dışında bir avrupa ülkesinde acaba aynı şirketin yetkili bayileri bizdeki gibi saçma değişik rakamlar ve teklifler yapsa acaba yetkili olmaya devam edebilir mi?
    Türkiye dışında hangi millet iphone 5 için bu kadar farklı kazık yiyordur?
    Apple bu kadar farklı kazıklarla iphone almaya çalıştığımızı bilse herhalde olaya müdahale eder ve adam gibi bir store de TR de açar.
    Apple benim son 12 gündür iphone 5 için çektiklerimi ve başıma gelenleri ve nasıl hala aradığımı bilse eminim bir koli iphone 5 hediye eder.

Bu arada iphonu kendime almıyorum, iphone dan ve Turkcell den ve Avea dan ve her türlü fırsatçı insanlardan nefret ediyorum. şimdi Turkcelin iphonu 5 i iade almasını ya da değiştirmesini bekliyorum. ve bence bu telefonu almak için kısa vadede beklemenin anlamı yok çünkü hiç fiyat düşeceğe benzemiyor belki 6 ay sonra garantililer 1900 seviyesine inebilir. yurt dışı kayıtsızlar 1500 tl civarı ikinci el sitelerinde satılmaya başlandı.
    iphone 5 almaya çalışanlara Allahtan kolaylıklar dilerim.
  • quote:

quote:

quote:

malum her vatan indirim gunlerinde oldugu gibi bu hafta sonu da bu tur urunleri internetten satisa kaldiriyorlar.
    dun misal ben 16 gb ip5 imi alirken 1 tane de 32 gb vardi 2300 e.fakat ayirtilmisti gelmediyse sahibi belki satarlar beylikduzunden..

Peki haftaicleri mi bu kampanya gecerli yarin siteye bakinca gorebilir miyiz ?

• fiyatlar düşmez resmi diye bilinen mağazalarda..kontratli alıp paraya cevirenleri yakalamaya calisin derim. bknz.sahibindencom
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.