Şimdi Ara

Apple iPhone 5,5C,5S,SE için Sıcak Fırsatlar (421. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.658
Cevap
137
Favori
689.410
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 419420421422423
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İphone SE alacaklar için bugün n11 de büyük fırsat var, 1500/150 ile maximum puanı kombolarsanız 1700e getirebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selamidir

İphone SE alacaklar için bugün n11 de büyük fırsat var, 1500/150 ile maximum puanı kombolarsanız 1700e getirebilirsiniz.

Ayni o sekilde aldim ama maxsimum yoktu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • freeheart44 F kullanıcısına yanıt
    selamidir S kullanıcısına yanıt
    150 ne oluyor.Şuan en uygun esc market gözüküyor n11 de.Maximum 50 puan veriyor sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: icemy

150 ne oluyor.Şuan en uygun esc market gözüküyor n11 de.Maximum 50 puan veriyor sanırım

n11 de 1500 üzerine anında 150 indirim kuponu vardı ana sayfada mevcut
  • Telefon alacaklar icin 1500/150 kuponum mevcut ihtiyaci olana verebilirim kendim kullanmaktan vezgectim, maximum karti da kredi karti yardimlasmadan bulabilirsiniz

• Ben alabilirim

• herkesin geçmiş bayramını kutlarım.
    benim bir sorum olacak eski mesajları filan araştırdım da öğrenemedim. şimdi ben iphone 5s alayım diyorum hesaplı olduğu için. türkiyede 1200-1300 civarlarında. ben şubatta umreye gittim hani pasaportum var sistem nasıl oluyor bilmiyorum ama ebay da rastgele baktım 200 doların altında da var ortalama 220-230 dolar oradan alsam, bir arkadaş 140 lira açtırma bedeli demiş hani uyumlu oluyor mu türkiyeye. sanırım garantisi yok benim tek masrafım 220 dolar artı 140 TL açtırma parası mı olacak? öyleyse 800 TL ye mâl etmiş olacağım garantisi olmasa da değer gibi bu fiyata? bir de hiç alan oldu mu güvenilir satıcıları gerçekten güvenilir mi acaba? yoksa bi alanın tavsiye ettiği satıcıdan mı alayım.
  • Ülkeye giriş tarihi üzerinden 120 gün geçmemiş olmalı diye bir ibare var. Bu durumda sizinkisi bitmiş oluyor.

• bir ekleme de ben yapayım, yurtdışından aldığın telefonu kargo yoluyla Turkiye'ye sokamazsin, yasaklı ürün. Yalnizca beraberinde sokmana izin veriliyor.

• Se almayı düşünenler varsa hiç düşünmeden alsın derim.Harika bir telefon yapmış apple.Sakın olaki 1200-1300 lira veripte 5s almayın.Arada çok fiyat farkı yok.Kasa aynı diye aynı telefon sanmayın.Apple çıkardığı en iyi telefon.(görüntü anlamında değil.Buyuk tel sevenler olabılır.)Live photo,12mp kamera,4K video cekimi.6s sen bile hızlı 2gb ram.Tek eksik 3D Touch.5s çıkalı 3 sene oldu.En az 2 senelik alsaniz 5 yıllık olucak.Se daha bu sene çıktı.Arada fıyat farkı yokken Se alın.Buyuk tel isteyende zaten 6s alır.

• quote:

Orijinalden alıntı: gorkemnalbant

Se almayı düşünenler varsa hiç düşünmeden alsın derim.Harika bir telefon yapmış apple.Sakın olaki 1200-1300 lira veripte 5s almayın.Arada çok fiyat farkı yok.Kasa aynı diye aynı telefon sanmayın.Apple çıkardığı en iyi telefon.(görüntü anlamında değil.Buyuk tel sevenler olabılır.)Live photo,12mp kamera,4K video cekimi.6s sen bile hızlı 2gb ram.Tek eksik 3D Touch.5s çıkalı 3 sene oldu.En az 2 senelik alsaniz 5 yıllık olucak.Se daha bu sene çıktı.Arada fıyat farkı yokken Se alın.Buyuk tel isteyende zaten 6s alır.

SE konusunda haklısınız, parası olan için iyi bir seçenek, yalnız 5s şu an aldığınızda garanti süresi boyunca 2 sene idare eder. Bu iki sene içerisin de 7s çıkar SE de geliştirmeler olur, kamera, hafıza, hızlı şarj, ve şarj süresinde iyileştirmeler gelir. Kısaca iphone 7 serisi ile bir çok köklü değişiklik gelecek. Bu yüzden 5s ile arasında ki 700 TL lik fark bence maddi olanakları zorlamaya değmeyen özellikler.

• teşekkürler cevaplar için. nasip değilmiş :)
  • Bimekste web'e özel se 64 gb uzay grisi 2279 TL

• ForceBeWithYou kullanıcısına yanıt
    hocam sadece turkcell kullanıcısı birini bulmamız yeterli mi,kuzenimin turkcell hattı var onun hesabıyla giriş yapıp alsak bi sıkıntı olmaz di mi ? bir de sanırım sadece internete özel bu kampanya..mağazayı aradım 1379 lira fiyat verdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkowner19

hocam sadece turkcell kullanıcısı birini bulmamız yeterli mi,kuzenimin turkcell hattı var onun hesabıyla giriş yapıp alsak bi sıkıntı olmaz di mi ? bir de sanırım sadece internete özel bu kampanya..mağazayı aradım 1379 lira fiyat verdi

Tabii ki dostum ancak sarı kutusunda 2000 puan olması gerekiyor.Önce 2000 puan ile 100 TL lik çek alıyorsun,sonrada 1299 TL yi 1199 TL düşürüp satın alıyorsun.
  • ForceBeWithYou kullanıcısına yanıt
    1299 da razıyım hocam onun için puana gerek yok sanırım direk peşin fiyat diyor..mağaza teslimatlı almayı düşünüyorum bi de önlerinde açar kontrol ederim nolur nolmaz turkcellde sıkıntı olur mu sanımıyorum ama 1.300liralık telefon sonuçta
  • quote:

Kuzenin hattı üzerinden alırsan telefon ile ilgili fatura vesaire bildiğim kadarı ile hat sahibinin üzerine oluyor. İkea larda şu an 1299 TL düşünen var ise değerlendirebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: proteo

quote:

Kuzenin hattı üzerinden alırsan telefon ile ilgili fatura vesaire bildiğim kadarı ile hat sahibinin üzerine oluyor. İkea larda şu an 1299 TL düşünen var ise değerlendirebilir.

nasıl ya ikea telefon mu satıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur_hy

quote:

Orijinalden alıntı: proteo

quote:

nasıl ya ikea telefon mu satıyor?

Mesajı gördüm uyandım, yok yok KİPA da gördüm, ikea da nereden çıktıysa, en son İzmir de gitmiştim o da yıllar önce. Telefon KİPA da şu an 1299 TL. İphone 6s de 2799 TL.

http://kipa.com.tr/tr/top-navigation/kampanyalar/hipermarket-dergi/hipermarket-dergi/?gclid=Cj0KEQjwwYK8BRC0ta6LhOPC0v0BEiQApv6jYdRCyYakdSxvrwOtg33OgbuEYMqAy-9j4wR2Ingt2E8aAr9x8P8HAQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi proteo -- 9 Temmuz 2016; 13:23:54 >

• Turkcell'den sipariş edenlerin siparişleri ne durumda acaba? Benim sipariş halen ilk aşamada (Sipariş alındı) duruyor. Herhangi bir hareketlilik yok.
  • 
Sayfa: önceki 419420421422423
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.