Şimdi Ara

iPad Mini Alacaklar ve Fiyat Araştırması Yapanlar ( ANA KONU ) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
872
Cevap
19
Favori
59.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bende beyaz mini sahibi oldum
    sormak istediğim şu tablette aynı samsung note deki gibi bir s-pen
    kalemi varmı acaba ve nasıl temin edebilirim? ayrıca bu tür kaleminde konabileceği bir kılıf
    tavsiye edermisiniz ?

(not: bu kadar muhteşen tablete neden bir kalem sığdıramazlar acaba , artık yeni trend bu ve çok kullanışlı...bende sote 8 den önce
    elma buna bir çözüm bulmalı.note 8 in inanılmaz satacağı öngörülüyor ,haklılar aslında)

saolun
  • 16GB Wi-Fi iPad mini Kdv dahil 699 Tl (Bilkom garantili)

http://www.bilyonershop.com/ProductDetail.aspx?PID=1447&act=bshp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ESCApple

Merhaba enes bey,
    siparişinizi 27.01.2013 21:23:11 bu tarihte ve bu saat de sipariş geçmişsiniz
    bizde ertesi gün yani 28.01.2013 de kargoya vermişiz.Burda kargo şirketiyle alakalı bir problem varsa uyaralım kargo şirketini.
    Bize sipariş düştüğünde pazarda dahil olsa çalışma saatlerimiz içerisinde ürünlerinizi hazırlıyoruz ve pazar günleri hariç hergün saat 18:00 'de
    anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi gelip teslim alıyor.

Bu bilgilendirme için Teşekkürler

İlk defa bir online alışveriş sitesinin '' kargo şirketini uyaralım" dediğini görüyorum. Hepsiburada.com ve yeşil kundura benzer durumlarda " şikayetinizi lütfen kargo şirketine yapınız" demişlerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celalsungur -- 2 Şubat 2013; 12:39:00 >

• Arkadaşlar merhabalar,

Gittigidiyor'da Ismart adlı mağazadan ipad'ler için kılıf alan oldu mu? Beyaz ipad-mini aldım kılıf arıyorum. Orijinaline benzer Smart case satıyor burası. Nasıldır acaba yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.
  • Yok mu şöyle güzel bir kampanya .. Ipad 4g 16gb - Beyaz almak istiyorum :)
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GöKHaN 35 -- 5 Şubat 2013; 15:04:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dhyorumcusu

Arkadaşlar merhabalar,

Gittigidiyor'da Ismart adlı mağazadan ipad'ler için kılıf alan oldu mu? Beyaz ipad-mini aldım kılıf arıyorum. Orijinaline benzer Smart case satıyor burası. Nasıldır acaba yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

ipad mini için apple orijinal mavi smart case D&R 109,99 TL? bir de arkadaşın sorduğu ismart satıcısını ben de merak ediyorum. bilgisi olan var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAYALETGEMİ -- 5 Şubat 2013; 15:37:20 >
  • 109 TL çok pahalı. Ben kullanıyorum 30 TL'lik kılıf. Mini konusunda fotoğrafları da var. Kutusuna varıncaya dek orijinali ile aynı!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPad mini 16 GB WiFi+4G Vatan Bilgisayar'da paraf karta 899 TL, 10 taksitle.
  • Dün escmarketten iPad mini(16gb wifi siyah)siparişi verdim ve ürün bugün elime ulaştı.fiyat olarakta şuan piyasada ki en uygun fiyat(779tl).hızlı gönderi yaptıkları için teşekkür ederim,tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi p28 -- 7 Şubat 2013; 10:54:23 >
  • Bilkom'un sitesinde geçerli olan fiyatlandırma(790 lira) internet için mi geçerli? yoksa mağazaları için de geçerlimidir?
  • Arkadaşlar bende uzun araştırmalar sonucu ipad mini 16 gb siyah aldım vatan dan 799tl ye bana 30-35tl ye kadar kılıf önerebilirmisiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3g olan mi alsam yoksa 3gsiz olanı multivınn ile birlikte mi alsam karar veremedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: jahnny

3g olan mi alsam yoksa 3gsiz olanı multivınn ile birlikte mi alsam karar veremedim.

3G'li olan bence. Hem GPS özelliği geliyor, hem de multivınn'ı taşımak sıkıntı yaratabilir.
  • 4G'li modelini almak istemeyenler için şöyle bir çözüm mümkün olabilir mi; mevcut kullanıcıları cevaplayabilirse sevinirim:

iPhone 3Gs üzerindeki internet paketini, telefonun internet paylaşımını "Bluetooth" üzerinden açarak ve iphone ile ipad miniyi eşleştirerek kullanabiliyor muyuz?
    Bluetooth'la paylaştırmanın ,wifi-hotspot'tan daha verimli olacağını (batarya açısından) düşünüyorum.

cevaplayanlara şimdiden teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratefendi

4G'li modelini almak istemeyenler için şöyle bir çözüm mümkün olabilir mi; mevcut kullanıcıları cevaplayabilirse sevinirim:

iPhone 3Gs üzerindeki internet paketini, telefonun internet paylaşımını "Bluetooth" üzerinden açarak ve iphone ile ipad miniyi eşleştirerek kullanabiliyor muyuz?
    Bluetooth'la paylaştırmanın ,wifi-hotspot'tan daha verimli olacağını (batarya açısından) düşünüyorum.

cevaplayanlara şimdiden teşekkürler..

BT üzerinden paylaşılıyor mu bilmiyorum, ancak BT üzerinden iletebileceğin veri hızı wi-fi'ye göre çok düşük olacaktır.
  • bunu denemiş biri, deneyimini paylaşabilir mi? bluetooth bağlantısının wifi'dan genel olarak daha yavaş olduğunu tahminediyorum ama, günümüz internet paketlerinin de öyle çok hızlı oldukları yok zaten. vodafone'un cep net'ini kullanıyorum.. çok çok vahim bir yavaşlık yaşar mıyım?
    eğer batarya tüketme hızı ile internet hızı arasında seçim yapmam gerekse, bataryayı daha az yiyeni tercihedebilirim.. tabi aralarında uçurum yoksa
  • Vatanda İpad mini 699 liraymış arkadaşlar
  • bimeks de 699TL

http://www.bimeks.com.tr/urun/125830/apple-ipad-mini-16gb-wi-fi-siyah.aspx#payment

bu nasıl iş resmen cocuk oyuncagına dondu, sımdı ınsanın aklına 650 sınırına ınermı sorusu gelıyor :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jackhammer -- 12 Şubat 2013; 15:41:14 >
  • bimex ten paraf kart la alsak %5 gelirmi acaba
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.