Şimdi Ara

MEGANE II BÖLÜMÜ (970. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.028
Cevap
139
Favori
3.054.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 968969970971972
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _muhaRRem_

quote:

Orijinalden alıntı: meganizm

quote:

Orijinalden alıntı: Rizeli

quote:

eline sağlık, iyi iş çıkartmışsın, işçilik on numara...

Arkadaşlar montajı yaptım.

MEGANE II BÖLÜMÜ

Çok güzel olmuş, keşke dikişleri kırmızı iplikle yapsaydın daha güzel dururdu.

İpin siyah olması iyi oldu kırmızı olsa amatör dikişleri görünürdü.
  • hepinize iyi akşamlar değerli forumdaşlar. imzamdaki aracım için xenon far düşünüyorum ancak bu konuda hiçbir bilgim yok. 6000k 8000k vs bişeyler diyenler var ama bunlar bana hiçbişey ifade etmiyor. bu konuda açıklık getirirseniz çok memnun olurum.ayrıca aracına taktırıp memnun olan ne taktırmış,memnun olmayan ne taktırmış bu konudaki deneyimlerinizi de paylaşırsanız gerçekten faydalı olur.hepinize şimdiden çok teşekkür ediyorum,saygılar.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rizeli

quote:

eline sağlık, iyi iş çıkartmışsın, işçilik on numara...

MEGANE II BÖLÜMÜ

Çok güzel olmuş, keşke dikişleri kırmızı iplikle yapsaydın daha güzel dururdu.

İpin siyah olması iyi oldu kırmızı olsa amatör dikişleri görünürdü.

kusura bakmayın yanlış anlamayın ama
    şahsi fikrim dikişler olmamış
    he tabiki emeğe saygım var uğraşmış arkadaş ama biraz sırıtmamış mı dikişler.
    bence mümknse gidin bir döşemeci deri ile güzelce kaplasın hem dikişleri daha iyi olur.
  • quote:

çok güzel olmuş bencede, dikişler flaş patlayınca sırıtmış ancak elini rahatsız etmiyorsa sıkıntı olmaz

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tturnusol -- 6 Şubat 2013; 0:35:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tturnusol

quote:

çok güzel olmuş bencede, dikişler flaş patlayınca sırıtmış ancak elini rahatsız etmiyorsa sıkıntı olmaz

edit:imla

2 gündür kullanıyorum iyi yani sonuçta profosyonel degil amatör bir çalışma.
  • imzamdaki aracım için xenon far düşünüyorum ancak bu konuda hiçbir bilgim yok. 6000k 8000k vs bişeyler diyenler var ama bunlar bana hiçbişey ifade etmiyor. bu konuda açıklık getirirseniz çok memnun olurum.ayrıca aracına taktırıp memnun olan ne taktırmış,memnun olmayan ne taktırmış bu konudaki deneyimlerinizi de paylaşırsanız gerçekten faydalı olur.hepinize şimdiden çok teşekkür ediyorum,saygılar.
  • Merhaba arkadaşlar;

2 Gün önce 2004 1.6 16V Dynamique HB Megane 2 alarak aranıza katılmış bulunmaktayım.

Araç malesef kasetçalarlı

Double Ekran göğüs ışıkları ile de uyumlu bir teyp düşünüyorum.

Kumanda ile çalışan sanırım sadece Navigon (yanlış olabilir) marka var.

Önerileriniz nelerdir teyp için
  • quote:

Orijinalden alıntı: fizan

Merhaba arkadaşlar;

2 Gün önce 2004 1.6 16V Dynamique HB Megane 2 alarak aranıza katılmış bulunmaktayım.

Hayırlı olsun..
    Mahsuru yoksa ne kadara aldınız ve kaç bin km.deydi araç?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Passenger

quote:

Merhaba arkadaşlar;

Hayırlı olsun..

Yok üstad ne mahsuru.

17.500 'e aldım.

Km yüksek (Albay ilk sahibinden aldım)
    190.000 'de araba
    Fakat ilk gününden itibaren Renault-mais faturaları mevcut yetkili servis bakımlı.
  • quote:

quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar;

Hayırlı olsun..

Yok üstad ne mahsuru.

17.500 'e aldım.

190.000 'de araba
    Fakat ilk gününden itibaren Renault-mais faturaları mevcut yetkili servis bakımlı.

gayet uygun fiyat.Allah kaza bela vermesin.
    tekrardan hayırlı uğurlu olsun.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar;

Hayırlı olsun..

Yok üstad ne mahsuru.

17.500 'e aldım.

190.000 'de araba

gayet uygun fiyat.Allah kaza bela vermesin.
    tekrardan hayırlı uğurlu olsun.

Amin cümlemize.
  • imzamdaki aracım için xenon far düşünüyorum ancak bu konuda hiçbir bilgim yok. 6000k 8000k vs bişeyler diyenler var ama bunlar bana hiçbişey ifade etmiyor. bu konuda açıklık getirirseniz çok memnun olurum.ayrıca aracına taktırıp memnun olan ne taktırmış,memnun olmayan ne taktırmış bu konudaki deneyimlerinizi de paylaşırsanız gerçekten faydalı olur.hepinize şimdiden çok teşekkür ediyorum,saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lakotays

imzamdaki aracım için xenon far düşünüyorum ancak bu konuda hiçbir bilgim yok. 6000k 8000k vs bişeyler diyenler var ama bunlar bana hiçbişey ifade etmiyor. bu konuda açıklık getirirseniz çok memnun olurum.ayrıca aracına taktırıp memnun olan ne taktırmış,memnun olmayan ne taktırmış bu konudaki deneyimlerinizi de paylaşırsanız gerçekten faydalı olur.hepinize şimdiden çok teşekkür ediyorum,saygılar.

Bendeki araç orjinal olarak xenon lu ve fabrikasyon 4300 kelvin ışık gücü var. Kelvin arttıkça yani 6000-8000 gibi arttıkça ışık mavileşir ama 8000 kelvinden sonra sanırım. Sizin farlarınız d2s mercekli olması lazım ve ampulleri de d2s merceğe uyumlu ampul almanız gerekir. Tabii iş ampulle bitmiyor xenon beyninde uyumlu olması gerekir. Çıkma uyumlu beyin bulabilirsiniz rahatlıkla...
  • quote:

17.500 'e aldım.

190.000 'de araba

Çok uygun fiyata almışsınız. Kazası falan yoksa oldukça iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaptorFX

quote:

17.500 'e aldım.

190.000 'de araba

Çok uygun fiyata almışsınız. Kazası falan yoksa oldukça iyi.

Computest sonuçlarında ve kendi ustamın söylediğine göre sağ iki kapıda yumruk büyüklüğünde 2 adet lokal boya var.

Başka da değişen , boya yok.

Tramer kaydıda şasi üzerinden sorgulatıldığında tertemiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mahell -- 6 Şubat 2013; 16:46:08 >
  • Meslektaşım da arıyordu o civara bulamadı megane 2. size iyi denk gelmiş. Hayırlısıyla binmek nasip etsin Allah...
  • Bende birşey soracağım. LPG'li 1.4 auth 2008 model megane var bizde. Yol bilgisayarına baktığımda 100 km de 10 lt falan yakıyor. izmir manisa arası menemen tarafından gittim ve 50-60 gibi abartı şekilde yavaş gitmeme rağmen yeni sıfırladığım ortalama ancak 7-8 litreye düştü ancak. Bu değerler normal değil gibi geliyor bana. LPG olduğu için düzgün çalışmıyor olabilir mi yoksa araçta bir sorun mu vardır ?
  • quote:

quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar;

Hayırlı olsun..

Yok üstad ne mahsuru.

17.500 'e aldım.

190.000 'de araba

Kazasız belasız kullanın inş.
    Aramıza hoş geldiniz,Albay'dan olunca + bir özellik oluyor sanırım.
  • Yeni bir problem var sanırım aracımda.
    Cruise Control'u sol diz hizasındaki tuşunu açmaya çalıştığımda tuş basılı kalmadan geri atıyor ve devreye girmiyor.Uzun yolda biraz daha zorladım elimle atmasına izin vermeden direksiyondan bellek tuşlarına basarak çalıştırabildim sistemi.Daha sonra stop edip tekrar çalışınca olmadı bu sefer.Ne olabilir acaba mutemel pro blemler?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lakotays

imzamdaki aracım için xenon far düşünüyorum ancak bu konuda hiçbir bilgim yok. 6000k 8000k vs bişeyler diyenler var ama bunlar bana hiçbişey ifade etmiyor. bu konuda açıklık getirirseniz çok memnun olurum.ayrıca aracına taktırıp memnun olan ne taktırmış,memnun olmayan ne taktırmış bu konudaki deneyimlerinizi de paylaşırsanız gerçekten faydalı olur.hepinize şimdiden çok teşekkür ediyorum,saygılar.

Bendeki araç orjinal olarak xenon lu ve fabrikasyon 4300 kelvin ışık gücü var. Kelvin arttıkça yani 6000-8000 gibi arttıkça ışık mavileşir ama 8000 kelvinden sonra sanırım. Sizin farlarınız d2s mercekli olması lazım ve ampulleri de d2s merceğe uyumlu ampul almanız gerekir. Tabii iş ampulle bitmiyor xenon beyninde uyumlu olması gerekir. Çıkma uyumlu beyin bulabilirsiniz rahatlıkla...

yanıt için teşekkürler.biraz karmaşık anlatmışsınız ama bakalım artık.
  • 
Sayfa: önceki 968969970971972
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.