Şimdi Ara

MEGANE II BÖLÜMÜ (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
27.028
Cevap
139
Favori
3.055.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar biz megane II 1.6 dynamic dci almak istiyoruz araç 2006 model km si 80000 de sizce fazla km mi yol yapmış servise götürdük motorunda ve hiç bi yerinde sorun yok denildi siz ne düşünüyosunuz herkese teşekkür ederim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: pulpa

stopların üstüne kesinlikle tiner aseton vb malzemeler sürmeyin stopların plastiğinide eritebilir nasıl çıkarabileceğinizi boyacılara danışın

Dostum burdaki boyacılar bu tip işlere kafa yormaz.Senin hassasiyetini anlıyorum çok teşekkürle.Ben yinede danışıcam umarım istediğim sonuca ulaşırım
  • arkadasım gel sana megan2 nin full+fullerinden verelim düşünürmüsün 2003 model 115binde tüm paketler mevcut moonroof xeonon 6 lı cd changer hepsi orj arac hasarsız ve ikinci sahibinden ne dersin?c4 almayı düşündüğümzden satıoz
  • arac budur 2003model dizel 115binde27milyar düşünülüyo pazarlık azda olsa olur

MEGANE II BÖLÜMÜ
  • sağolasın arkadaşım ama sedan düşünüyoruz yazıma yorum yaparsanız sevinirim.
  • arkadasım sahsi fikrimi sorarsan bence vectra dizel bulabilirsen daha iyi olur meganda iyi ama vecra daha gösterişili gibi
  • red_power :parca pertten ve cizik bile yok cok temiz temiz olmasını sebebi araba suya düşmüş :)) oyüzden böyle temiz eyer sen gercekten bu kolcagı ıstıyosan kargo felan hallederiz ben bilirim kolcaksızlıgı ordan bi arkadaş demişki hiç ugraşma gel sana fulünü verelimm bu iş ugraştıkca güzel.. her keze tavsiye ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: stopal

red_power :parca pertten ve cizik bile yok cok temiz temiz olmasını sebebi araba suya düşmüş :)) oyüzden böyle temiz eyer sen gercekten bu kolcagı ıstıyosan kargo felan hallederiz ben bilirim kolcaksızlıgı ordan bi arkadaş demişki hiç ugraşma gel sana fulünü verelimm bu iş ugraştıkca güzel.. her keze tavsiye ederim

Bende çok istiyorum bu kolçak olayını ama ellerinde senin ki kadar temizi var mı birde ben Pendik teyim bu çıkmacının yeri nerede?
    Y
  • arkadaslar bende arka stoplari kirmiziya boyattim.umarim begenirsiniz...

MEGANE II BÖLÜMÜ

kirmizi cam boyasi kullandik en azindan aracin rengiyle bi butunluk oldu.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bitirimm -- 26 Haziran 2007; 10:02:49 >
  • bence güzel olmuş siyaha göre çok daha güzel olmuşşş
  • quote:

Orjinalden alıntı: sezerbaris

quote:

Orjinalden alıntı: stopal

red_power :parca pertten ve cizik bile yok cok temiz temiz olmasını sebebi araba suya düşmüş :)) oyüzden böyle temiz eyer sen gercekten bu kolcagı ıstıyosan kargo felan hallederiz ben bilirim kolcaksızlıgı ordan bi arkadaş demişki hiç ugraşma gel sana fulünü verelimm bu iş ugraştıkca güzel.. her keze tavsiye ederim

Bende çok istiyorum bu kolçak olayını ama ellerinde senin ki kadar temizi var mı birde ben Pendik teyim bu çıkmacının yeri nerede?
    Y

ikitelli organize sanayi güngören bagcılar sitesi sayfa 27 tel vermiştim .. orhanlar oto diye sen bu işi yapacaksan abi takip edeceksin ben baya bi aradım temiz bulabilmek için ugraşınca oluyo orda birtane var ama pek temiz degil zaten sette degildi. ama oraya gelir sürekli arayarak takip edeceksin.

• quote:

Orjinalden alıntı: bitirimm

arkadaslar bende arka stoplari kirmiziya boyattim.umarim begenirsiniz...
    http://img105.imageshack.us/img105/3955/21102006003jt5.jpg
    kirmizi cam boyasi kullandik en azindan aracin rengiyle bi butunluk oldu.....

Bencede siyaha göre daha hoş olmuş.Ben zaten baskılara dayanamayıp yaptım bu işi ve şimdi biraz pişmanım nasıl çıkarılacağını dda çözemedm

• stopal
    dostum teşekkürler 1-2 ay sonra bende araştırmalara başlıycam.
    Bu arada seninki de hayırlı olsun gerçekten arabanın içini müthiş değiştiriyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sezerbaris

stopal
    dostum teşekkürler 1-2 ay sonra bende araştırmalara başlıycam.
    Bu arada seninki de hayırlı olsun gerçekten arabanın içini müthiş değiştiriyor.

abi muhakkak üstüne düş bence bizim arabalarda tek eksik olan şey kolcak ne zenon ne başka bişey sadece kolcaktı arabamla olan sorunum yoksa arbamdan cok menunum ....
  • Beyler 2006 model ve üstü Megane II HB sahibi arkadaşlar var mı aranız da bakıyorum da sıfır alanların çoğu sedan tercih ediyor(Sıfır HB almakla hata mı yaptık acaba) bu durum arabanın ikinci elinde sorun teşkil eder mi yani ileri de sedan versiyonuna göre aşırı bir değer kaybı olur mu.
    Şu anki sıfır satış rakamları arasın da 300-400ytl oynuyor. Maden sedan bu kadar çok satıyor neden hb in fiyatını düşürüp te satışını arttırmıyorlar sizce?
  • magan hatchbacler pek tutulmadığı sanırım doğru bizdede war en aşşa modeline göre iki üç milyar farkettriyo sedanla hatchback arasında sanırım sedanlar daha kalıplı duruyo ve göze daha çok hitap ediyo bu yüzden ikinci elde tercih sebebi faytı düşürseler iknci eldeki fait kaybı bence dahada artarrr...........sıfırda tercihi kullanıcıya bırakıoo.....zaten sedanlar piyasada daha çok war.....
  • arkadasım bence bu kdr dert etceğine çıkmacılardan bulabilrsen iki tane arka stop camı al yada kırmızıyada boyatanilrsin ama siyahla ne renk çıkar yada lamba ışıklarını iyice sönükmü bırakır orasıda ayrı konuu keşke boyacagına içten film çekseydinn....içine hiç sinmiyorsa çıkmacıları deneyebilrsin yada bi megande görmüştüm modifiyeli stop wardı 250 ytl almış sinyal stop ve sis ayrı yerlerde arabanın kendi rengine boyatıosun cifti sanırım boyama dahil 300ytldi onuda bi arastırabilrsin...
  • var arkadaşım ,bende 2006 eylülde sıfır aldım,
    renault sayfasında hb ile sedanın kıyaslaması var oraya bi göz at istersen,
    sen arabayı çabuk değiştirmek istersen tabiki değer kaybı olacak,plakayı tktıktan sonra 4-5 bin ytl aşağı iner fiyatı,bu her araba için geçerli

kullanım açısından oradakiler çok memnunlar ,ama ben bir türlü onlar kadar memnun olamadım,donanım olarak iyi,bide hb ler de sedanlarda olan arızalar pek olmuyomuş,bendede olmadı ama dediğim gibi ben beklediğim performansı bulamadım oradakilerin aksine,

yakın zamanda satmayı düşünmüyosan boş ver çünkü her arabanın değer kaybı olur,zaten sıfır alan biriside arabayı uzun süreli kullanmak için almıştır ,sen arabayı temiz kullanmaya bak,

gerçi benzin fiyatları bu şekilde giderse bende değiştirmek zorunda kalacam ,taksitleri kadar benzinine para gidiyo nerdeyse ,tüp takmayada kıyamıyom,bakalım nolcak

• Bencede siyaha göre daha hoş olmuş .Ben zaten baskılara dayanamayıp yaptım bu işi ve şimdi biraz pişmanım nasıl çıkarılacağını dda çözemedm ................................................................................

DOSTUM 200 ytlye satıolar rengi siyahmış ister bole kullan istersen kırmızıya boyat ben birazsenin için arastırdım.limkinide budurhttp://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=3320798 hosuna giderse alırsın

MEGANE II BÖLÜMÜ

• arabada nasıl durduğunu mrk edenler için

MEGANE II BÖLÜMÜ
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.