Şimdi Ara

MEGANE II BÖLÜMÜ (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
27.028
Cevap
139
Favori
3.055.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: telenor

arkadaşlar uyarı almışım ,söylenecek şey kalmamış...megane kullanıcıların birtakım dertlerine tecrübelerimle yardımcı olmaya çalıştım.. hata etmişim anlaşılan....hepinize kazasız belasız sürüşler dilerim....

Telenor dostum sen gereken açıklamaları insanların iyiliği ve masraftan kaçınmaları için yaptın bunu herkes anlıyordur umarım.Dert etme fazla.Bazen anlamak güç oluyor bu işleri
  • telonor eskibi seyim vardır dogru söyleyeni dokuz köyden kovarlar diye he bak bu durumun üstüne cuk diye oturuyo bu deyim takma sen kafanaaa
  • arkadaşlar megane ıı 1.4 arabama orjinal kolcak buldum 150 ytl sizce gidip alayımmı pahalımı sıfır fiyatı nedir yardım edin
  • quote:

Orjinalden alıntı: stopal

arkadaşlar megane ıı 1.4 arabama orjinal kolcak buldum 150 ytl sizce gidip alayımmı pahalımı sıfır fiyatı nedir yardım edin

Stopal senle daha önce bu konuyu konuşmuşturk.Fiyat olarak gayet iyi ama mesela ben Aydındayım bunun montajını nasıl yaptırıcam bilgin varmı??
    Ayrıca fotoğrafını ekleyebilrimisin kolçağın ?
  • quote:

arkadaşlar megane ıı 1.4 arabama orjinal kolcak buldum 150 ytl sizce gidip alayımmı pahalımı sıfır fiyatı nedir yardım edin

Kolçak için 3-4 parçanın değişmesi gerekiyormuş daha önce bende çok araştırmıştım.
    Yani sadece kolçakla olmuyor. Eğer takım olarak bulduysan mükemmel fiyat diyebilirim.
    Evet resimlerini bende bekliyorum. Ayrıca takımsa ve almak istemezsen ben alabilirim.
  • quote:

mümkünse forolarını eklermisin merak ettim
    eğer araca uygunsa takım için süper fiyat bencede

EDİT:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tturnusol -- 19 Haziran 2007; 0:17:59 >
  • Arkadaşlar ; dün öğleden sonra aracımı evin önüne parkedene kadar yağ değişimini 5 bin küsür km gösteren yol bilgisayarı bugün çalıştırdığımda yağ değişimi yapılmalı diyor ??? neden olabilir acaba ???
  • arkadaşlar 2007 sıfır veya 2,el meganII hb pirivilage dizel düşünüyoruz (veya 2008) siz olsanız bu parayı bu arabayamı verirdiniz yoksa başka bir araba mı yada senic mi meganII hb mi ? forumu okuduktan sonra meganII den korkmaya başladım o kadar para ver servisten çıkma...
  • quote:

Orjinalden alıntı: PRoDi

Arkadaşlar ; dün öğleden sonra aracımı evin önüne parkedene kadar yağ değişimini 5 bin küsür km gösteren yol bilgisayarı bugün çalıştırdığımda yağ değişimi yapılmalı diyor ??? neden olabilir acaba ???

arkadaşım sene olarak dolmuştur. yağ değişimi süre ve km bağlı hangisi önce dolarsa.

anlaşlan sen pek km yapmamışsın benim 6 ay geçmeden km bitiyoooo
  • Servise gitmezsin fazla korkma.Genelde problemsizdir megane araçlar.Ama yol tutuş bekleme onu söliyim.İkinci el değeri piyasa çok fazla sayıda alternatif olduğu için fazla düşüyor.O fiyata 2. el leon tdi ya da sıfır astra cdti alabilirsin sanırım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: deabu

arkadaşlar 2007 sıfır veya 2,el meganII hb pirivilage dizel düşünüyoruz (veya 2008) siz olsanız bu parayı bu arabayamı verirdiniz yoksa başka bir araba mı yada senic mi meganII hb mi ? forumu okuduktan sonra meganII den korkmaya başladım o kadar para ver servisten çıkma...

o sorunlar sadece 2004-2006 arasındaki faz 1 meganelarda oluyor.2007 den sonra sorun yok gönül rahatlığıyla alabilirsin
  • yeni megane
     MEGANE II BÖLÜMÜ
  • ama sadece consept bunun piyasaya sürülmesi çoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook uzun zaman alır
  • 2009 sonu buna benzer bir araçla piyasya dalar gibi geliyor megane III.Böylece bizim arabalarda eski kasa olur
  •  MEGANE II BÖLÜMÜ
  • way consept diilmişş yakışır
    ama önü yukarıdaki çizim gibiyse bana biraz citroen c4 ü anımsattı
  • quote:

Orjinalden alıntı: tturnusol

way consept diilmişş yakışır
    ama önü yukarıdaki çizim gibiyse bana biraz citroen c4 ü anımsattı

c4 le meganeII'nin çocuğu gibi olmuş

citroenle ortak çalışıyorlardır yada citroen mühendisini renault ailesine katmışlardır

• quote:

Orjinalden alıntı: red_power

quote:

Stopal senle daha önce bu konuyu konuşmuşturk.Fiyat olarak gayet iyi ama mesela ben Aydındayım bunun montajını nasıl yaptırıcam bilgin varmı??
    Ayrıca fotoğrafını ekleyebilrimisin kolçağın ?

kardeşim bugün kolcagı aldım ve şu an evde eskisi söküp adama verdim 120 ytl hallettimm ama dayama kısmı kumaşı sarı döşemecide halledicem o işide artık ama harika oldu .........

montaj meselesine gelincede ben sana ögretirim sen parcayı al yeter kendim söküp takıyorum cok basit yorma kafanı hallederiz

• quote:

Orjinalden alıntı: sezerbaris

quote:

Kolçak için 3-4 parçanın değişmesi gerekiyormuş daha önce bende çok araştırmıştım.
    Yani sadece kolçakla olmuyor. Eğer takım olarak bulduysan mükemmel fiyat diyebilirim.
    Evet resimlerini bende bekliyorum. Ayrıca takımsa ve almak istemezsen ben alabilirim.

kardeş dedigin gibi gövde ayrı üsteki parcalar ayrı ama ben hepsini 120 ytl halletim iyi durumda sayılır ist da oturuyorsan sanada yardımcı olurum adamlar ayarlıyo herşeyi

• arkadaşlar resim nasıl yollanıyo eyer bana ögeretirseniz kolcagın resimleri yollaya bilirim
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.