Şimdi Ara

MEGANE II BÖLÜMÜ (559. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
27.028
Cevap
139
Favori
3.055.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 2004 model 118000 kilometredeki megane 1.6 16v dinamik aracımı (sağ arka kapı ve çamurluk değişmiş brc lpg li) dün itibari ile 20.750 liraya satmış bulunuyorum fiyat hakkında yorumunuz nedir yada burada megane alacaklara belki bir referans olur böyllelikle artık megane forumunada sanırım veda edeceğim herkese kolay gelsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: pulpa

arkadaşlar 2004 model 118000 kilometredeki megane 1.6 16v dinamik aracımı (sağ arka kapı ve çamurluk değişmiş brc lpg li) dün itibari ile 20.750 liraya satmış bulunuyorum fiyat hakkında yorumunuz nedir yada burada megane alacaklara belki bir referans olur böyllelikle artık megane forumunada sanırım veda edeceğim herkese kolay gelsin...

hayırlısı olsun normal fiyata gitmiş arkadaşımda arıyor ama piyasada satılık temiz megane 2 yok temizleri var onlarda satmıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: pulpa

arkadaşlar 2004 model 118000 kilometredeki megane 1.6 16v dinamik aracımı (sağ arka kapı ve çamurluk değişmiş brc lpg li) dün itibari ile 20.750 liraya satmış bulunuyorum fiyat hakkında yorumunuz nedir yada burada megane alacaklara belki bir referans olur böyllelikle artık megane forumunada sanırım veda edeceğim herkese kolay gelsin...

Sizin tavsiyenizle aracıma BRC marka LPG taktırmıştım ve hiç sorun yaşamadım.Aracınızın kazalı fotolarınıda forumda görmüştüm.7 yaşında 120000 ağır bakımına yaklaşmış 2 parça değişeni olan bir araç için kötü fiyat değil.Normal ederinde gitmiş gibi bence.
  • aracın 88000 de eksantrik kasnağı bozulduğu için ikinci kez trigeri değişmişti trigere 30000 kkm vardı ama aracın sıkıntılarından gerçekten yorulmuştum....
  • slm arkadaslar ben yeni üyeyim,, dnamic megane 2 hb angora beji 2003-2004 lpg full+full temiz araç arıyorum,, benim renk takıntm oldugu için piyasada fazla bulunan bir renk deil bu renk, bej ile angora beji cok farklı bir renk.. bilen yada satmak isteyen arkadaslar yardımcı olurlarsa sewinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: avrupa_07

slm arkadaslar ben yeni üyeyim,, dnamic megane 2 hb angora beji 2003-2004 lpg full+full temiz araç arıyorum,, benim renk takıntm oldugu için piyasada fazla bulunan bir renk deil bu renk, bej ile angora beji cok farklı bir renk.. bilen yada satmak isteyen arkadaslar yardımcı olurlarsa sewinirim

2.el araç alırken maalesef sıfır araç alır gibi renk seçme olanağın pek olmuyor hangisi temiz olursa onu alırsın inşallah bulursun benimde renk takıntım var bende lacivert araçları kesinlikle almam
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-renault-megane-48500kmde-ilk-sahibinden-benzin-zavoli-marka-siralisistem-lpgli-29918452/detay

arkadaşlar ilandaki aracı 21.500 TL aldım. araçta hiç boya yok. servis bakımları periyodik yapılmış yetkili serviste.
    iyi mi ?

birde bu marka modeli hiç düşnmüyordum. honda Jazz bakıyordum. sportway donanım olarak nasıldır. tavsiye eder misiniz. hiç araştırmadım. birsürü donanım paketi var. authentique, dynamic, privilege extreme, expression filan kafam karıştı.

yeni meganecı olarak aranıza katıldım. şimdiden herkese teşekkürler.
    saygılar. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: maverick666

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-renault-megane-48500kmde-ilk-sahibinden-benzin-zavoli-marka-siralisistem-lpgli-29918452/detay

arkadaşlar ilandaki aracı 21.500 TL aldım. araçta hiç boya yok. servis bakımları periyodik yapılmış yetkili serviste.
    iyi mi ?

birde bu marka modeli hiç düşnmüyordum. honda Jazz bakıyordum. sportway donanım olarak nasıldır. tavsiye eder misiniz. hiç araştırmadım. birsürü donanım paketi var. authentique, dynamic, privilege extreme, expression filan kafam karıştı.

2006 ya kadar olanlarda donanımlı dinamictir tabi daha full olanıda var.Daha sonra exreme ve expression çıktı.Privilege en donanımlısı.Aracınız hayırlı olsun lpg li olması güzel.Sportway 2005 -2006 yılında çıkan orta pakettir.

Hız sabitleyici sis farı cd çalar vs..

• quote:

Orijinalden alıntı: meganizm

quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-renault-megane-48500kmde-ilk-sahibinden-benzin-zavoli-marka-siralisistem-lpgli-29918452/detay

iyi mi ?

2006 ya kadar olanlarda donanımlı dinamictir tabi daha full olanıda var.Daha sonra exreme ve expression çıktı.Privilege en donanımlısı.Aracınız hayırlı olsun lpg li olması güzel.Sportway 2005 -2006 yılında çıkan orta pakettir.

peki zavoli LPG kalite olarak nasıldır onda da bir sürü marka var.
    BRC atiker lavozi zavoli ...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: meganizm

quote:

iyi mi ?

peki zavoli LPG kalite olarak nasıldır onda da bir sürü marka var.
    BRC atiker lavozi zavoli ...

Benim araç dizel.Bilen arkadaşlar sana yardımcı olurlar.lpg konusunda.

• ilanda 24000 yazıyo 2.500 lira indirimmi yaptı....
  • quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

ilanda 24000 yazıyo 2.500 lira indirimmi yaptı....

Baska napabilir ki abi 24.000 vermezler sanmıyorum o fiyata aynı modelde düşük km de dynamiquede alınabilir herkes tercihini dynamiqueden yana kullanır arabanında ederi var o fiyata vercek mecburen...
  • 2004 Megane II HB Dynamique
    Tartarini LPG
    100.000 KM
    Tamponlar ve sağ kapı orjinal parçalarıyla yetkili serviste değiştirilmiş, alındığından bu yana hep yetkili servis bakımına girmiş aracı 20000TL ye aldım bugün.
    İç estetiği 10 üzerinden 9.5 alır ki çok kadar titiz birisiyimdir çoğu baktığım aracı beğenmedim. Pazarlık ettim fakat daha da aşağı inemedim...

Aracın noterden devrini aldıktan sonra plaka istediğim ilin trafik şubesinden mi ruhsat değişimini yapmama gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wurtz

2004 Megane II HB Dynamique
    Tartarini LPG
    100.000 KM
    Tamponlar ve sağ kapı orjinal parçalarıyla yetkili serviste değiştirilmiş, alındığından bu yana hep yetkili servis bakımına girmiş aracı 20000TL ye aldım bugün.
    İç estetiği 10 üzerinden 9.5 alır ki çok kadar titiz birisiyimdir çoğu baktığım aracı beğenmedim. Pazarlık ettim fakat daha da aşağı inemedim...

Aracın noterden devrini aldıktan sonra plaka istediğim ilin trafik şubesinden mi ruhsat değişimini yapmama gerekiyor?

aracınız hayırlı olsun kazasız belasız binersiniz inşallah plakayı ikamet ettiğiniz yerdeki emniyetten alacaksınız ruhsat değişiminide orada yapacaksınız

• quote:

aslında araba ablamın arabası.

20.000 e ver dedim ama zarar ederim dedi. bildiğim olabilecek en temiz araba. hep uzun yolda kullandılar. kazası belası da yok.
    bir sene kullanıp satmayı düşünüyorum. sizce aldığım fiyata satabilir miyim bir sene sonra ya da kaça zorlanmadan satabilirim.

iyi bir fiyattan aldım diyebilir miyim bu koşullarda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazy_helboy

quote:

Baska napabilir ki abi 24.000 vermezler sanmıyorum o fiyata aynı modelde düşük km de dynamiquede alınabilir herkes tercihini dynamiqueden yana kullanır arabanında ederi var o fiyata vercek mecburen...

dostum yorumun için teşekkürler.

peki bana bunu alacağıma bunu alırdım diyebileceğin bir araba var mı mesela 2006-2007 modeller arasında. ?

böyle bir örnek bulabilirsem fiyatı biraz daha indirebilirim 21.500 den ?
    anlaşma henüz bitmedi çünkü...

• quote:

Orijinalden alıntı: efsanea_06

quote:

Tartarini LPG
    100.000 KM

aracınız hayırlı olsun kazasız belasız binersiniz inşallah plakayı ikamet ettiğiniz yerdeki emniyetten alacaksınız ruhsat değişiminide orada yapacaksınız

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. İkamet ettiğim yerde halletmek de zor olacak ama katlanıcaz artık. Peki Ankara'da internetten plaka seçimi olabiliyor. Bu heryer için geçerli mi?

•  MEGANE II BÖLÜMÜ

MEGANE II BÖLÜMÜ

MEGANE II BÖLÜMÜ

bir kaç resimmm

• quote:

quote:

quote:

Tartarini LPG
    100.000 KM

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. İkamet ettiğim yerde halletmek de zor olacak ama katlanıcaz artık. Peki Ankara'da internetten plaka seçimi olabiliyor. Bu heryer için geçerli mi?

Ankara da sadece merkezde oturanlar plaka seçebilir ilçesinde oturanlar için öyle bir şans yok diye biliyorum diğer şehirleri de bilmiyorum

• quote:

quote:

quote:

Tartarini LPG
    100.000 KM

Olabilir.
    Ama istek yapınca farklı tarifeden ücret ödüyorsunuz.
    Emniyet teşkilatına bağış.

• 
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.