DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
*BIN uzantılı dosyayı açmak???
21
Cevap
0
Favori
68.884
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> *BIN uzantılı dosyayı açmak???
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      24 Mesaj
      01 Mayıs 2006 23:44:44
      bi oyun indrdm ve bın uzantılı geldı ısobuster kullandım fakat bı turku acmayı beceremedım...

lutfen bırısı bana özürlü birine anlatır gıbı anlatabılır mı:D

• Yüzbaşı
      538 Mesaj
      01 Mayıs 2006 23:51:02
      winiso dene... deamon veya virtual drive bazen açıyor bunları direk.. valla ben deneyerek bi şekilde açıyom.. bu 3 ü hiç yarıyolda bırakmadı valla.. kolay gelsin..

Gelenek Sahip Çıkılabilindiği Takdirde Geleceğin Ta Kendisidir...
    • Binbaşı
      1208 Mesaj
      01 Mayıs 2006 23:52:33
      .bin dosyaları kalıp dosyalarıdır ( cd kalıbı) nero içinden yazdırabilirsin kolaylıkla hatta üstüne tıklayıp nero ile aç dersen ( iki kere tıkladığında da açar) otomatik olarak yazma penceresi gelir eğer gelmesse nero yu aç daha sonra kalıplar gibi bişey olacak onun içinden kalıbı aç var ordan yap.

• Onbaşı
      24 Mesaj
      02 Mayıs 2006 00:02:09
      nero da kayıt yaperken kalıbı veri olarak mı yapıorum yoksa kalıp tsarı kopya dıe bı secenek war ordamı yapıorum :(

• Onbaşı
      24 Mesaj
      02 Mayıs 2006 00:04:13
      veri olarak kayıt yapınca aynı bın uzantılı dosyayı dıske kaydedıo :( ooooooooooffffffffffffffffffffffffffff

• Binbaşı
      1208 Mesaj
      02 Mayıs 2006 00:04:37
      hayır o zaman kalıbı cd ye yazar =)) sen kalıbı açıcaksın ki onun içindekini yazıcak (bir çok zaman içindekini göremessin) sana öyle bir soru sormaması lazım ya bende uzun zamandır yazmadım ki hiç unuttum gitti bir keremi ne yazmıştım ben genelde iso indiririm

• Onbaşı
      24 Mesaj
      02 Mayıs 2006 00:11:54
      ya sım dı acıorum nero da...

kalıab yazdır secebnegını secıorum...sora bın uzantılı dosyayı secıorum...

bana 4 secenek cıkıo veri cd muzık resım cd vıdeo cd ve kalıp veri felan gıbı bı secenek daha werıo

• Binbaşı
      1208 Mesaj
      02 Mayıs 2006 00:36:07
      veri cd si olarak yazdır deneyelim =))

• Onbaşı
      24 Mesaj
      02 Mayıs 2006 00:38:45
      yok wlla hepsını denedım yok yok yok :(

• Binbaşı
      1208 Mesaj
      02 Mayıs 2006 00:56:14
      ya çok vaktim yok arada yazmaya çalışıyorum yarını beklesen senin için bir çözüm illaki buluruz sıkma canını.
      ben bulamassamda başkası kesin bulur.

• Binbaşı
      1208 Mesaj
      02 Mayıs 2006 01:18:47
      http://www.pcnet.com.tr...s&file=viewtopic&t=13438
      bu adresde anlatıyor yanında bir dosya daha olması gerekirmiş cue diye.

• Yarbay
      2445 Mesaj
      02 Mayıs 2006 01:59:31
      İlla Cd ye yazdırmakta ısrarcıysan bilemem ama Alcohol %120 programı kurduktan sonra ve programın emulasyon ayarlarını yaptıktan sonra o dosyaya sağ tıklayıp mount image dersen sorunun hallolur gibi gözüküyor.CUE dosyası lazımdır neden lazımdır .Sadece yardımcı bir dosyadır. Yerini göstermek için işe yarar. Sen dediğimi bir dene istersen . Yardımım dokunmazsa k.bakma

• Onbaşı
      37 Mesaj
      02 Mayıs 2006 20:47:01
      aynı sorun bende de var da bunun emulasyon ayarları nasıl yapılıyor ki!

Her zaman her yerde BEŞİKTAŞ
    • Yarbay
      2445 Mesaj
      02 Mayıs 2006 20:52:19
      Masaüstü simgesine çift tıkla . Seni biraz bekletecek . Sol tarafta Emulation sekmesi olmalı .Shell Extansion sekmesine gelip select all dedikten sonra .uygula çık. yeniden dene....

• Onbaşı
      37 Mesaj
      02 Mayıs 2006 20:56:08
      çok sağol bir de öyle deneyeyim

Her zaman her yerde BEŞİKTAŞ
    • Yarbay
      2445 Mesaj
      02 Mayıs 2006 20:59:48
      A bu arada emulation sekmesinde extra emulation ve emulation sekmeleri var . Oradaki butun tik konulacak yerlere tik koy.

• Yarbay
      2121 Mesaj
      02 Mayıs 2006 22:50:59

quote:

Orjinalden alıntı: jackosman

İlla Cd ye yazdırmakta ısrarcıysan bilemem ama Alcohol %120 programı kurduktan sonra ve programın emulasyon ayarlarını yaptıktan sonra o dosyaya sağ tıklayıp mount image dersen sorunun hallolur gibi gözüküyor.CUE dosyası lazımdır neden lazımdır .Sadece yardımcı bir dosyadır. Yerini göstermek için işe yarar. Sen dediğimi bir dene istersen . Yardımım dokunmazsa k.bakma

+1
      Ayrıca sanal sürücü özelliği olan diğer programlarda aynı işlevi görür, cd'ye yazmak zorunda değilsin

• Binbaşı
      1207 Mesaj
      02 Temmuz 2010 18:17:38
      isobuster

||PSN: Nuh1907 ||

GÜNCEL PUAN DURUMU
    • Yüzbaşı
      361 Mesaj
      18 Eylül 2011 18:29:52
      bakın beyler ben de bu durumdan muzdariptim. ancak kendim hallettim.

öncelikle bin ve cue dosyaları yanyana olmalı. cue arkadaşların da dedigi gibi bir tamamlayıcı programdır.

sonra cue dosyasını daemon tools ile mount ediyoruz. ardından add DT Virtual Device diyoruz. bundan sonra cue dosyası setup'a dönüşüyor.

inşallah yeterince açıklayıcı olmusumdur.

• Yüzbaşı
      380 Mesaj
      19 Eylül 2011 11:45:25

quote:

Orijinalden alıntı: unico

bi oyun indrdm ve bın uzantılı geldı ısobuster kullandım fakat bı turku acmayı beceremedım...

lutfen bırısı bana özürlü birine anlatır gıbı anlatabılır mı:D

Senn ilacın Powerİso Yalnız programı yüklerken, hangi formatları desteklesin penceresi gelince hepsini işaretle öyle yüklemeye devam et

Web Master & Grafiker

Battlefield4 ve Division "Agalar Clan" Başvurusu İçin PM atabilirsiniz.
    • Binbaşı
      1063 Mesaj
      19 Eylül 2011 12:32:41
      Konu bulmuşken soriyim. MP3 firmwareleri falan .bin onları nasıl açıp editlicez.

• Emekli Yönetici
      11256 Mesaj
      19 Eylül 2011 16:19:56
      5 senelik bir konuya lütfen sorunlarınız için mesaj atmayın. Soru ve sorunlarınız için uygun başlık altında konunuzu bölümümüze açabilirsiniz.

Zivela Majka Srbija!Govori Srpski da te ceo svet razume i govori Srpski da te Bog razume!Srbija nije šaka pirinča da je pozoba svaka vrana koju donese vetar!!-Sırbistan bir avuç pirinç değil ki, rüzgarın getirdiği her karga onu gagalasın! Tanrı Sırbı korusun! Чувајте се душмани бре кад се СРБИ сложе! (İmzamda hiçbir ırkçı söylem yoktur.Boşuna sızlanma olmasın.)
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> *BIN uzantılı dosyayı açmak???
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.