Şimdi Ara

GALAXY NOTE 2 EKRAN CAMI KIRILDI !! (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
525
Cevap
22
Favori
126.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba Ugur Beyi Sizden 2 ay önce haberim oldu. Eylül ayında aldığım note2 telefonumu kasım ayında düşürdüm ve dokunmatiği çatladı. Sorun etmeden kullanmaya devam ettim ancak bir yandan da araştırıp bu sayfayı okudum epeyce.

Dün telefonumu bir kez daha düşürdüm ve sanırım ekranda kırıldı. Telefon açılıyor ancak görüntü yok. Lütfen özelden telefon numaranızı gönderir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozas_91

Merhaba Ugur Beyi Sizden 2 ay önce haberim oldu. Eylül ayında aldığım note2 telefonumu kasım ayında düşürdüm ve dokunmatiği çatladı. Sorun etmeden kullanmaya devam ettim ancak bir yandan da araştırıp bu sayfayı okudum epeyce.

Dün telefonumu bir kez daha düşürdüm ve sanırım ekranda kırıldı. Telefon açılıyor ancak görüntü yok. Lütfen özelden telefon numaranızı gönderir misiniz?

geçmiş olsun.
    attığım mesajların alt imza kısmında telefon numaram ve mail adresim var
    0532-2754691
    ugur@ekrantamiri.com
  • Az önce bir arkadaşımız aradı ve anakartı arızalı Note 1 telefonunu 200 TL ye verebileceğini iletti.
    Gri renkli Note 1 ekranına ihtiyacı olanlar bu fırsatı değerlendirebilirler.

İletişim için
    Koray Aran
    541-9237791

Selamlar,
  • Arkadaşlar Merhaba bende bugun cihazimi dusurerek on camini kirdim. Dokunmatikte sorun olmamasina rağmen sol alt kose çatlak. İnternette on cami 80 tlye satiyorlar ben 12 dolara getirip kendim takacagim, gelmesi 20 günü bukacak muhtemelen sokup takma anini da videoya alayim diyorum umarim komple bozmayiz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung Galaxy S3-S4-S5-S6-Note2-Note3 note4 Ekran Cam Değişimi

www.kırıkekran.com
    0555 5894449 dan ulaşabilirsiniz...
    ŞOK KAMPANYA FİYATLARIMIZ İLE HİZMETİNİZDEYİZ !!!

Gurur duyuyoruz !!!
    DONANIM GSM ...dünyanın en iyi ve en ileri makina teknolojisiyle üretim yapmaktadır. Bu teknoloji ile kaliteyi biz DONANIM GSM ile yaşayabilirsiniz.!

Ekranınız kırıldıysa doğru yerdesiniz..

yoğun ilginize teşekürler 3 yılımızda 15000 taneye yakın lcd onarım gerçekleştirdik..
    lütfen yazımızı sonuna kadar okuyunuz..

TAKLİTLİTLERİMİZDEN SAKININIZ

profilimiz açıktır şirketimiz hakkında bir adet olumsuz yorum yoktur. referanslarımıza bakabilirsiniz.

https://www.facebook.com/donanimgsm/?fref=nf

Telefonunuzun camimi kirildi..
    KORKMAYIN..!!!
    TELEFONUNUZ DÜŞTÜ VE CAMI MI ÇATLADI? BUNUN İÇİN KOMPLE EKRANINIZI DEĞİŞTİRMENİZE GEREK YOK.
    EĞER KIRILAN CAMIN ALTINDAKİ EKRANDA GÖRÜNTÜ VAR SADECE ÜSTTEKİ CAM ÇATLAK İSE YALNIZCA CAM
    DEĞİŞTİREREK TELEFONUNUZ ESKİ HALİNE DÖNDÜREBİLİRSİNİZ.(Eğer ekranda görüntü hiç yoksa komple ekran değişimi gerekmektedir)
    bu yazıları okuyorsanız doğru yerdesiniz... firmamız hakkında bir tane olumsuz yazı yorum bulamazsınız biz %100 müşteri mennuniyeti ile çalışan bir firmayız.
    Artik yuksek meblaglar ödemek zorunda degilsiniz ..
    Infrared Rework Station yötemi ile cam söküm işlemini yapıyoruz ve yenı cam işlemi için yurtdışından yüksek maliyetlerle getirttiğimiz özel makine ve ekipmanızla Oca glue silikon yöntemi ile cam değişimlerini yapıyoruz...
    ( dokunmatik dış cam degiştikten sonra içine toz giriyor,screen shot, sensör sorunu,mesaj yazarken donma vs vs gibi sorunlar KESİNLİKLE YAŞANMAMAKTADIR !!!! ) cihazı ilk gün aldıgınızda nasıl ise aynı şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.
    Ön cam değişiminden sonra Dokunmatiğinde, hassasiyetinde hiçbir sorun yaşanmayacağının %100 garantisini veriyoruz.

*** Bu fiyat sadece ön lens değişim fiyatıdır. Ekranda görüntü varsa ve dokunmatiğiniz çalışıyorsa. Ön lens değiştirerek sorununuzu çözebilirsiniz.

Uzman Teknik servisimizin titiz işçiliği sayesinde işlem sonrasında cihazınız orjinal gibi olacaktır

Mesai çalışma saatlerimiz 10:00 22:00 lütfen 22 :00 den sonra aramayınız.

whatsup tan iletişim kurabilirsiniz. Kontürünüz yok ise çaldırıp kapatınız biz ararız. 

Tel: 0555 5894449 SONER SÜRER
    www.kırıkekran.com

şirketimizi gelip yerinde görebilirsiniz. !!!

cep telefonu servislerine kasko şirketlerine toplu cihaz onarımı yapılır..

Cihaz geldigi gün yapilip tekrar aynı gün kargoya geri verilecektir.

Gelis kargosu sizden dönüş kargosu benden karsilanacaktir.

ekranınız degişirken çayınızı ve kahvenizi yudumlayıp iş yerimizde bekleyebilirsiniz

SIFIR EKRAN FİYATLARINI YAZAYIM SERVİSLERDE YÜKSEK FİYATLARA YAPTIRMAYIN !!!!

SIK SORULAN SORULAR..

SORU 1
    dokunmatik cam degiştirken ekran kırılırsa ne yapıyorsunuz?

CEVAP1
    yeni komple yeni ekran dokunmatik cam ücretine takılır yani .sizden ek bir ücret talep etmiyoruz.

SORU2
    dokunmatik cam degiştikten sonra sorun yaşarmıyım ?

CEVAP2
    Kesinlikle sorun yaşamıyacaksınız.Sorun yaşarsanız firmamız tarafından ücretiniz iade edilir.

SORU3
    firmanınıza nasıl güvenebilirim.

CEVAP3
    referanslarıma bakabilirsiniz.
    Bilgilerim Silinir Mi?

Kesinlike Servis Sonrası Hiç Bir Bilginiz Silinmeyecektir. Ekran Tuş Kilidi Dahil Açılmayacaktır. İşlem Sonrası Cihazınızın Dokunmatik Hassasiyetinde, Ekran Parlaklığında, Canlılığında... vs. Hiç Bir Kayıpla Karşılaşmayacaksınız

Aklınıza Takılan Veya Sormak İstediğiniz Tüm Soruları Aşağıdaki "YORUM YAZ" Kısmından, Sağ Alt Taraftaki "ÇEVRİMİÇİ" (Canlı Sohbet) Bölümünden Veya Sol üst Taraftaki "SORU SOR" Bölümünden Bize cihazınız Hakkında Her Türlü Soruyu 7/24 Sorabilirsiniz. SAYGILAR...
    DONANIM GSM

Türkiye Geneli "ÜCRETSİZ KARGO" Hizmeti Vermekteyiz.

Kargo ile Bize Gönderilen Cihazlar Bize Ulaştığı Gün içinde Onarımı Ve Testleri Yapılıp Tarafımızdan Aranmaktasınız. ücret Banka Hesap Numaralarımızdan Birine Aktarıldığı Taktirde Aynı gün içinde Kargoya Verilip Size gönderilmektedir. Banka Hesap Numaralarımız Ve KargoGönderi Kodlarımız iletişim bölümünde Mevcuttur. KARGO HİZMETİMİZ "ÜCRETSİZDİR". Tüm Ekran Veya Cam Değişimi Yapan Müşterilerimize ÜCRETSİZ BAKIM ONARIM TEST TEMİZLİK YAPILMAKTADIR ".

Size Nasıl Güvenebilirim

DONANIM GSM Olarak Bizi "Google"den Araştırabilirsiniz. 13 Yıllık Tecrübemiz, Donanımlı Teknik Servis Ekibimile Ve Sabit Mağazamızla Cep Telefonu Ekran Değişimi, Tamir bakım Ve Onarım Hizmeti Vermekteyiz. 3 Yıllık Vergi Levhamız ve Vergi numaramızla (12721681222) GAZİOSMANPAŞA Vergi Dairesine Bağlı Resmi Olarak Çalışmaktayız. Google'den "DONANIM GSM " Olarak Bizi Araştırabilirsiniz. Mağazamız Ve Teknik Servisimiz kapalı devre Kamera Kayıt altındadır. Telefonuz Mağazamıza Girip,Onarımı Yapılıp Size Teslim Edilene Kadar Herşey Kamera Kayıt Altına Alınmaktadır, Biz Cep Telefonu Tamirati Hassasiyetinin Farkındayız. Çünkü Güvenilir, Müşteri Memnuniyeti, %100 Orjinal Parça Desteği, Profesyonel Teknik Servis Hizmeti Vermekteyiz, Beğenmeme Durumunda Sorgusuz ücretiniz iade Edilmektedir. Dilerseniz Yeniden Ekran Değişimi Sağlanmaktadır. %100 Müşteri Memnuniyetini Ve Sürekliliğini Dikkate Almaktayız.

Çalışma Saatlerimiz, Sabah 09:00 Akşam 20:00

0212 5643900 calan telefon 05555894449

Size Nasıl Gelebilirim. ULAŞIM Çok Rahat Noktadayız.

magaza önünde araç için park yeri vardır( ÜCRETSİZDİR ) kendi aracınız ile gelebilirsiniz.

DİKKAT : MAĞAZAMIZ SARIGÖL CAMİİ "TAM" KARŞISINDAKİ MAĞAZADIR.
    GAZİOSMANPAŞA Belediye binasına Ve Evlendirme Dairesine Çok Yakınız. KIZILAY TIP MERKEZİ (ALİ KÜLÜNK TIP MERKEZİ ) Durağının Tam Yanındayız. İSKİ GAZİOSMANPAŞAYA 50 metre mesafedeyiz.

METROBÜS İLE NASIL GELEBİLİRİM

METROBÜS ile EDİRNEKAPI metrobüs durağında inip AKSARAY-GAZİOSMANPAŞA veya TOPKAPI-GAZİOSMANPAŞA minübüslerine binip SARIGÖL CAMİİ VEYA KIZILAY TIP MERKEZİ (ALİ KÜLÜNK TIP MERKEZİ ) Durağının Tam Yanındayız.

OTOBÜS İLE NASIL GELEBİLİRİM

37Y - YILDIZTABYA - VEZNECİLER
    37E - YILDIZ TABYA - EMİNÖNÜ
    55Y - GAZİOSMANPAŞA-YENİBOSNA METRO
    37A - YILDIZTABYA- AKSARAY

38G GAZİOSMANPAŞA DEVLET HASTANESİ - MECİDİYEKÖY

55B GAZİOSMANPAŞA - BEŞİKTAŞ

55T GAZİOSMANPAŞA - TAKSİM

99A GAZİOSMANPAŞA - EMİNÖNÜ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi www.kırıkekran.com -- 12 Nisan 2016; 11:32:22 >
  • Uygun fiyata cam ve ekran degisimi yapariz uv yapistirici ile profesyonel akvaryumcularin camlari yapistirdigi magzemeler ile s3 cam degisimi yaptiranlara cihazinizin tamirini yaptirmayiniz bu yapistirici telefonun dokunmatiginde kalici hasara sebep oluyor Turkiyede ilk ve tek otoglav ve oca silikon ile fabrikasyon degisim yapan firmamizi tercih edebilirsinizwww.dokunmatikekrancamdegisimi.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: www.kırıkekran.com

Ben şimdiden sitemin adresini vereyim yakin zamanda müşterim olacaksiniz gibi gözüküyor :)))

Gunde bi kac tane müşteri geliyor sizin gibi ekrani yapayim derken kırıyor benden sıfır lcd taktirip gidiyor :)))

www.kırıkekran.com

sıfır lcd fiyati 350 liradir..

sadece cam değişimi 149 liradir.

bu yazıları okuyun derim...

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=86426868&p=1#86446144

Merhaba,

Elim yatkindir bu ise yıllardır ugrasirim bilgisayarla elektronikle 12 $ ile halledebilirsem ne mutlu halledemez isem samsung servisi 400 tlye değiştiriyor komple zaten. Benim tek korkum askere gitmeden ekranın gelmemesi olur

• Bu forumdan note 2 cam kırığı hakkında yazılanları okudum, sonra Uğur Bey e gelen olumlu dönüşleri dikkate alarak kendisini aradım. 20 dk gibi kısa bir sürede işlemi tamamladı. Bu yaparken de kendisininde benim gibi gitar çaldığını öğrendim. Hem gitardan hem tel. parçalarından konuşurken daha çayımı bitiremeden işlemi tamamladı.

Çok güzel bir sistem geliştirmiş kendisini kutluyorum. Fiyat ve işçilik 10 numara herkese tavsiye ederim...
  • Merhaba Arkadaşlar

Note 2 camım kırıldığında öncelikle google dan araştırayım dedim. Sayfaları gezinirken Uğur Bey in telefonuna ulaştım ama ne yalan söyliyeyim içimde bir huzursuzluk başgösterdi çünkü telefona 1500 tl verip hiç tanımadığım birisine yollamak biraz kaba tabiriyle aptalca geldi bana ama aradım. Aradım ama içimdeki şüphe bir türlü bitmedi. Sonra tim de çalışan bir arkadaşımla görüştüm ve 480 tl gibi bir fiyat çıkınca karşıma oradan da geri adım attım. Uğur Bey ile ikinci görüşmemde Uğur Bey adresini ve olayın işlem sırasını detayıyla anlatınca biraz olsun rahatladım ama yine de göndermekte imtina ettim. Aradan 1 ay geçti ve tekrar aradım peşinden 1 kez daha aradım. Bu kadar sık aramama ve henüz telefonu da göndermememe karşı kendisi gayet medeni bir şekilde benimle diyalog kurdu. İçimdeki şüpheleri şaşırtıcı bir şekilde kendisi dile getirdi ve ben sormadan cevaplarını da sıraladı. Telefonu salı günü Giresundanyolladım ve cumartesi günü yapılmış bişekilde elime ulaştı. Neredeyse eskisinden daha yeni diyeilirim. Aynı zamanda bütün bu süreç içerisinde de bana devamlı telefon açarak bilgilendirme yapmayı da ihmal etmedi.

Ben de huzurlarınızda kendisine canı yürekten teşekkür etmek istiyorumç Yalandan sağa sola göndermeyin telefonunuzu diyorum. Gönderin Uğur Beye telefonunuz eskisinden daha da güzel olsun.

Daha detaylı bilgi almak isteyenler özelden mesaj yazabilir ve kendilerini de bilgilendirmek için arayabilirim
  • Benimde Uğur Bey ile tanışmam forum aracılığıyla oldu, aralık ayının sonuna doğru forum üzerinden mesajlaştık ve telefonlaştık, fakat benim kişisel yoğunluğumdan dolayı görüşme ancak geçen hafta sağlanabildi.

Arkadaş grubuyla oturmamız esnasında hem muhabbetini, hem işini hızlı bir şekilde yanımızda yaparak bitirdi. Gerçekten başarılı bir işlem oldu fakat bir sonraki gün aklıma takılan çok ufak bir soru olmasına rağmen kendisi ofisimize gelerek orada işlemin tüm detaylarını gösterdi.

İşimi yaptım, bitirdim ayağı kesinlikle bulunmamaktadır, ekranı takarken değiştirirken tüm detayları size aktarıyor. Aklınızda takılan bir problem olursa hiç çekinmeden sorabilirsiniz, her şekilde yardımcı olabilmektedir.

Bu arada benimle görüşme yaptığı esnada kargodan teslim aldığı telefonları da gördük, forum'da Türkiye'nin her yerinden arkadaşlar telefonlarını yolluyorlar. Güvenin, çünkü güvenmekte fazlasıyla haklısınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytekak

Bu forumdan note 2 cam kırığı hakkında yazılanları okudum, sonra Uğur Bey e gelen olumlu dönüşleri dikkate alarak kendisini aradım. 20 dk gibi kısa bir sürede işlemi tamamladı. Bu yaparken de kendisininde benim gibi gitar çaldığını öğrendim. Hem gitardan hem tel. parçalarından konuşurken daha çayımı bitiremeden işlemi tamamladı.

Çok güzel bir sistem geliştirmiş kendisini kutluyorum. Fiyat ve işçilik 10 numara herkese tavsiye ederim...

Aytek bey telefonunuzu güle güle kullanmanızı diliyorum. İşçiliğim ve sistemim konusundaki olumlu düşünceleriniz için de teşekkür ederim.
    Selamlar,
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeshill28

Merhaba Arkadaşlar

Note 2 camım kırıldığında öncelikle google dan araştırayım dedim. Sayfaları gezinirken Uğur Bey in telefonuna ulaştım ama ne yalan söyliyeyim içimde bir huzursuzluk başgösterdi çünkü telefona 1500 tl verip hiç tanımadığım birisine yollamak biraz kaba tabiriyle aptalca geldi bana ama aradım. Aradım ama içimdeki şüphe bir türlü bitmedi. Sonra tim de çalışan bir arkadaşımla görüştüm ve 480 tl gibi bir fiyat çıkınca karşıma oradan da geri adım attım. Uğur Bey ile ikinci görüşmemde Uğur Bey adresini ve olayın işlem sırasını detayıyla anlatınca biraz olsun rahatladım ama yine de göndermekte imtina ettim. Aradan 1 ay geçti ve tekrar aradım peşinden 1 kez daha aradım. Bu kadar sık aramama ve henüz telefonu da göndermememe karşı kendisi gayet medeni bir şekilde benimle diyalog kurdu. İçimdeki şüpheleri şaşırtıcı bir şekilde kendisi dile getirdi ve ben sormadan cevaplarını da sıraladı. Telefonu salı günü Giresundanyolladım ve cumartesi günü yapılmış bişekilde elime ulaştı. Neredeyse eskisinden daha yeni diyeilirim. Aynı zamanda bütün bu süreç içerisinde de bana devamlı telefon açarak bilgilendirme yapmayı da ihmal etmedi.

Ben de huzurlarınızda kendisine canı yürekten teşekkür etmek istiyorumç Yalandan sağa sola göndermeyin telefonunuzu diyorum. Gönderin Uğur Beye telefonunuz eskisinden daha da güzel olsun.

Daha detaylı bilgi almak isteyenler özelden mesaj yazabilir ve kendilerini de bilgilendirmek için arayabilirim

Önder Bey merhaba,

Yorumunuz için çok teşekkür ederim. İnanın yapmış olduğunuz yorum bir sanatçının gösterisi sonunda beklediği alkış gibi beni çok mutlu ettti. Asıl mutlu eden şey ise dar zamanda geç olmadan da telefonunuzu yetiştirebilmiş olmamdır.
    Güle güle kullanın
    Selamlar,
  • quote:

Orijinalden alıntı: irfanay911

Benimde Uğur Bey ile tanışmam forum aracılığıyla oldu, aralık ayının sonuna doğru forum üzerinden mesajlaştık ve telefonlaştık, fakat benim kişisel yoğunluğumdan dolayı görüşme ancak geçen hafta sağlanabildi.

Arkadaş grubuyla oturmamız esnasında hem muhabbetini, hem işini hızlı bir şekilde yanımızda yaparak bitirdi. Gerçekten başarılı bir işlem oldu fakat bir sonraki gün aklıma takılan çok ufak bir soru olmasına rağmen kendisi ofisimize gelerek orada işlemin tüm detaylarını gösterdi.

İşimi yaptım, bitirdim ayağı kesinlikle bulunmamaktadır, ekranı takarken değiştirirken tüm detayları size aktarıyor. Aklınızda takılan bir problem olursa hiç çekinmeden sorabilirsiniz, her şekilde yardımcı olabilmektedir.

Bu arada benimle görüşme yaptığı esnada kargodan teslim aldığı telefonları da gördük, forum'da Türkiye'nin her yerinden arkadaşlar telefonlarını yolluyorlar. Güvenin, çünkü güvenmekte fazlasıyla haklısınız.

Erdal bey mutlu olmanıza çok sevindim. Telefonunuzu güle güle eskitin. Selamlar...
  • Merhaba,

Ekran tamiri yelpazesine Samsung galaxy S4 modeli de katıldı.
    S4 kırık camları da onarmak isteyenler irtibata geçebilirler.

Selamlar,
  • Uğur Bey bu işin üstadı diyebilirim.

Dün kendisine ulaştım ve bugün kendisi avrupa yakasından anadolu yakasına gelerek, 20 dakika gibi kısa sürede 10 numara 5 yıldız bir ekrana sahip olmamı

sağladı.

Fiyatt / Performans olarak ta dışara da hiç bir yerde bu kalitede bir ekran değişimi yaptıramazsınız.

Çok teşekkürler sonuna kadar hakediyorsunuz bu yazılanları :)
  • Ben calimera (ugur abi) ye telefonumu yaptirdm note 2 telefonum. Ilk sifir ekran aldik taktik ekrankn sag ust kosesinde 1 cm e yakin kalkma vardi dokunmatiginde. Sonra aradim ugur abiyi baska ekran takti o da ayni. Tekrar aradin kasayi degistirdik ekran gene ayni. En sonda benm sifir aldigim ekranin dokunmatik camini sokup tekrar yapistirdik. Suan sol taraf komplesi 1 cm kadar kalkip bastirdigimda icine giriyor. Ortadaki tusuda kasanin iceeesinde. Sonuc olarak 460 tl+ esenlerden beylikduzune en az 7-8 sefer gidis yaptim ve sonuc gene husran telefonu boyle kullanmaya devam edyrm telefon atsan atilmaz satsan satilmaz derecesinde suan. Benim yorumumda bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: turkogluburak

Uğur Bey bu işin üstadı diyebilirim.

Dün kendisine ulaştım ve bugün kendisi avrupa yakasından anadolu yakasına gelerek, 20 dakika gibi kısa sürede 10 numara 5 yıldız bir ekrana sahip olmamı

sağladı.

Fiyatt / Performans olarak ta dışara da hiç bir yerde bu kalitede bir ekran değişimi yaptıramazsınız.

Çok teşekkürler sonuna kadar hakediyorsunuz bu yazılanları :)

Burak Bey merhaba,
    Mutlu olmanıza sevindim. Güle güle kullanmanızı diliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemko89

Ben calimera (ugur abi) ye telefonumu yaptirdm note 2 telefonum. Ilk sifir ekran aldik taktik ekrankn sag ust kosesinde 1 cm e yakin kalkma vardi dokunmatiginde. Sonra aradim ugur abiyi baska ekran takti o da ayni. Tekrar aradin kasayi degistirdik ekran gene ayni. En sonda benm sifir aldigim ekranin dokunmatik camini sokup tekrar yapistirdik. Suan sol taraf komplesi 1 cm kadar kalkip bastirdigimda icine giriyor. Ortadaki tusuda kasanin iceeesinde. Sonuc olarak 460 tl+ esenlerden beylikduzune en az 7-8 sefer gidis yaptim ve sonuc gene husran telefonu boyle kullanmaya devam edyrm telefon atsan atilmaz satsan satilmaz derecesinde suan. Benim yorumumda bu.

Kemal Kardeşim
    Senin yaptığının aksine ben sana cevabını PM e yolladım.
    Selametle kal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: irfanay911

Benimde Uğur Bey ile tanışmam forum aracılığıyla oldu, aralık ayının sonuna doğru forum üzerinden mesajlaştık ve telefonlaştık, fakat benim kişisel yoğunluğumdan dolayı görüşme ancak geçen hafta sağlanabildi.

Erdal Bey, yakın yerde olmamızın da size hemen servis kolaylığı sağlamama vesile oldu. telefonunuzu güle güle eskitmenizi diliyorum.
    Kilo vermeye niyetlendiğimde ilk arayacağım siz olacaksınız.
    selamlar,
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetoguz

quote:

Orijinalden alıntı: fatihcanery

ÖNEMLİ!!!

Telefon camını yaptıracaklara deneyimlerimi söylemek istiyorum.Forumdan kalimera nickli uğur beye telefonumu yaptırdım.150lirayla işim halloldu ,akşam görüştük sağolsun kadıköye kadar motoruyla geldi.sohbeti gercekten hoş ama..

1. telefonun camı birebir aynı mı,hiç sorun yaşadınız mı dedğimde kesinlikle hayır göreceksin dedi.malesef dediği gibi olmadı,ekran bastırınca çöküyor bu bir.ikincisi tertemiz cam takacam dedi,kimin kullandığı belli olmayan cam takmış.ekranın belli yerlerinde bariz çizikler mevcut,siz görmedeniz mi dediğiniz duyar gibiyim.akşam vakti buluştuk ve acelesi olduğunu söyledi,öyle olunca çok bakamadım.açıkcası samimi bulmuştum sohbeti hoştu yalnız gercekten bu olmadı,3-4 kez ısrarla aradım her zaman çıkan uğur beyden ses seda yok.neyse canı sağolsun diyecem o çizikleri de görmeyelim..

en önemli şeye geliyorum,camdan sonra telefon sürekli takılır oldu.ben sandım proğramlardan felan aslında ilgisi yokmuş.yukardaki bir arkadaş ekrana basınca donuyor demiş,gercekten de bastırın telefon kesinlikle donuyor.proğramla felan ilgisi yokmuş,o da camdan kaynaklanıyor.

sözün özü şu,kesinlikle cam yaptırmayın,mümkünse biraz daha verin içiniz rahat etsin.şimdi kalın bir kılıf aldım onunla kullanıyorum.Samsung gibi adi bir firma yok bizi nerelere itiyor..yazıklar olsun verdiğim paraya...

dokunmatil ile ekran arasına özel sıvı yapıştırıcı kullanmadan verim alamazsınız.

Aynen oyle

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.