Şimdi Ara

Ödenmemiş fatura--

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba burada ki telefoncudan ttnet parasını yatırmıştım aradan 1hafta felan geçmesi rağmen online işlem merkezinde ödenmemiş fatura gözüküyor.
    Bugün gittim sordum böyle böyle diye oradan kontrol etti felan filan.

Böyle birşey mümkün mü? yani internet ödenmemiş gözüküyor ama yatırılmıştır?

• Eğer faturan yatırılmış olsaydı oimde faturanın ödenmiş olduğunu görebilirdin. He arada bir oim bozuluyor ödenmemiş olarak gösteriyor ama 1 hafta diyorsun imkansız.
    Senin faturan yatmamış kardeşim.

Ayrıca şu son cümlen çok saçma geldi. Ödenmemiş gözükmesi ama yatırılması kısmı. Yatırılmış olsa ödenmiştir , beyin ampülasyonu geçiriyorum şuan. (beyin ampülasyonu , beynin anlık olarak durması )
  • Online işlemler direk ttnet otomasyonuna bağı ödenmişse anında görünmesi gerek. Fişiniz elinizde duruyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

Online işlemler direk ttnet otomasyonuna bağı ödenmişse anında görünmesi gerek. Fişiniz elinizde duruyor mu?

Hocam 1 hafta diyor adam. Banka üzerinden ödeseler bile 1 hafta sürmez ttnet hesabına geçmesi. Türk Telekom ofisleri faturayı tahsil ediyor yarım saate hesaba geçmiş oluyor , ayrıca fatuarvizyon vs onlarda ıng üzerinden çalışıyor ve aynı şekilde yarım saat sonra hesaba geçmiş oluyor para ve faturan ödenmiş olarak gözüküyor oimde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XpressMusic34 -- 4 Aralık 2012; 17:18:36 >
  • O zaman ödeme noktası yanlış fatura ödemiş yada katakulli yapmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

O zaman ödeme noktası yanlış fatura ödemiş yada katakulli yapmış

Aynen fatura ödenmemiş.
  • parayı adama verdiğime dair fiş var elimde.yanlış değil ayrıca numara ve üzerinde sansürlü isim kodu doğru.
    müşteri hizmetlerini arıyarak yatırılıp yatırılmadığını öğrenme durmum var mı ?=

quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Ayrıca şu son cümlen çok saçma geldi. Ödenmemiş gözükmesi ama yatırılması kısmı. Yatırılmış olsa ödenmiştir , beyin ampülasyonu geçiriyorum şuan. (beyin ampülasyonu , beynin anlık olarak durması )

belki internete geçmeme durumu vardır-geç işleniyordur durumunu hesaba alarak söyledim onu. .S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berninger07 -- 4 Aralık 2012; 19:06:41 >
  • Müşteri hizmetleri bilgi verebilir.
  • Fatura görüntüleden ödenmemiş olarak gözükmesi önemli değil önemli olan fatura ödeye tıklayınca ödenecek fatura yok mu diyor yoksa ödemek için fatura ücretininde bulunduğu sayfayı mı açıyor online işlem merkezinden kontrol ederseniz endişelenmek zorunda kalmazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VeZiLay -- 4 Aralık 2012; 20:47:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VeZiLay

Fatura görüntüleden ödenmemiş olarak gözükmesi önemli değil önemli olan fatura ödeye tıklayınca ödenecek fatura yok mu diyor yoksa ödemek için fatura ücretininde bulunduğu sayfayı mı açıyor online işlem merkezinden kontrol ederseniz endişelenmek zorunda kalmazsınız.

fatura ödeme kısmında da ödenmemiş fatura mevcut. .s
    ancak şöyle bir durum var burada ben telefon+su+internet+elektrik dördünü yatırdım.

su'ya baktım borç yok.elektrik var.internet var.telefonada bakıcaktım ancak üye olamadım bakamadım.
  • Bence sen ödeme noktanı değiştir. :)
  • Yatırdıysan elinde makbuzun varsa sorun yok takma sen orda yazana .. ben ttnet bayisine son ödeme günü bile gelmeden yıllarca günü gününe yatırdığım halde son 2-3 ay hep ödenmemiş gözüyor :D müşteri hizmetlerini ararsan sana fax nosu verir elindeki makbuzu oraya faxla düzelir anında ama bence boşver makbuzunu kaybetme yeter :)
  • Şu kredi kartı hırsızlarına inanıp sakın faturalarınızı bunlar üzerinden ödemeyin.
    Sonra kredi kartı sahibi itiraz edip parasını geri alınca faturanız tekrar ödenmedi olarak görünür.
    Ayrıca kredi kartı dolandırıcılığı sebebiyle zan altında bile kalabilirsiniz.

Faturanızı indirimli ödüyoruz palavralarına kanmayın.
    https://forum.donanimhaber.com/m_113850690//tm.htm#113850690
    Aha burda kaç kişinin kredi kartından para çekilmiş Türk telekom adına girip bakın.
    Çalıntı kartla ödüyorlar.
  • suphion kullanıcısına yanıt
    kardeşim bilip bilmeden ortaya laf atıyorsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.