Şimdi Ara

iTunes Store Hediye Kartları, ülkemizde satışa sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
1
Favori
1.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Dün itibariyle iTunes Store'u Türkiye'deki kullanıcıların hizmetine sunan Apple, iTunes Store Hediye Kartlarını Türkiye'de de satışa sunmaya başladı.

iTunes Store üzerinden yer alan ücretli içerikleri alımında kredi kartını kullanmak istemeyen veya farklı bir hediye arayışı içinde olan kullanıcılar için oldukça iyi bir alternatif oluşturan hediye kartları, 25 TL ve 50 TL'lik iki farklı tutar seçeneğiyle sunuluyor. Kredi kartı olmaksızın kullanılabilen bu kartlarda yer alan kod kullanılarak Apple hesabına kartın tutarıyla eş değerde bakiye sağlanıyor .

iTunes Store Hediye Kartlarına yetkili satıcılar veya Apple'ın ülkemizdeki çevrimiçi mağazası üzerinden erişilebiliyor.

• Türkiye'ye olan ilgi git gide yayılıyor, güzel haber.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

Türkiye'ye olan ilgi git gide yayılıyor, güzel haber.

Aynen ya varsın olsun elimizin altında herşey kullansakta kullanmasakta olsun artık bazı şeyler.
  • Apple Store da açıldığında neredeyse her şey tamamlanmış olacak. Fiyatların çok aşağılara düşmesinden bahsetmiyorum. Ama düşünsenize Malta'da bile olan Apple Store, sonunda Türkiye'de de açılacak. Online Store'dan alışveriş yapabileceğiz. Garanti hizmeti dünya çapında geçerli olacak. Ve bunun gibi birçok irili ufaklı artılar.
  • Çok iyi. İTunes Store & iTunes hediye kartları, bir Apple Store umuz eksik.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kredi kartım yok o yüzden benim için çok iyi bir haber
  • Google Play için de bu hizmet Türkiye'ye gelse çok iyi olur, ben kredi kartı numarası kullanmak istemiyorum şahsen

• Walmart'ın kampanyası gibi $100 lık hediye kartını $80 a veren çıkarsa değerlendirilebilir.
  • Tüm bu yaşanan olumlu gelişmeler Çok yakında Appsore mağazalarına kavuşacağımızın habercisidir arkadaşlar.
  • Kartlar US Store alişverişlerinde kullanılıyormu acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alıştık artık kredi kartı daha mantıklı geliyor bu kartları kullanacağımı hiç sanmıyorum, tabi kredi kartı olmayanlar için mükemmel bir haber
  • quote:

Orijinalden alıntı: metedundar

Kartlar US Store alişverişlerinde kullanılıyormu acaba

Kullanılamıyor sanırım.
  • Türkiye Hak ettiği değeri bulmaya başladı sonunda

• Apple sonunda ülkemize layık bir girişimde bulunabildi. Seneye 5s almak için geceden kuyruklara girip magaza önünde sabahlıcagımız kesindir. Apple'ın hala burda sözüm ona çok pahalıya satış yapacagını ve beklemenin boş oldugunu savunanlar -ki onlar kendini biliyor. Apple ne kadar pahalı satarsa satsın, ben yurt dışından alıp pasaport kaydını yapıp satan adamdan alacagıma, gerekirse onların sattıgı fiyatın üzerine 100-200 tl koyma pahasına gider store'dan alırım. Hiç olmazsa ülkem kazanır. Bilkom ve illegal satıcılar degil.

• bunlar ne güzel haberler.
  • oldu mu oluyormuş demekki.

• Ben tam çözemedim heralde bu gift kode ları da internetten kredi kartıylan almıyormuyuz ne faydası var aynı şey

• Merhaba
    konuyla ilgili oldugu icin soruyorum.
    hollanda dan aldigim itunes hediye kartini turkiyede aktif edilmis bir iphone 5 te kullanabilirmiyim acaba ?
    tesekkurler..

• quote:

Orijinalden alıntı: crazymafya

Apple Store da açıldığında neredeyse her şey tamamlanmış olacak. Fiyatların çok aşağılara düşmesinden bahsetmiyorum. Ama düşünsenize Malta'da bile olan Apple Store, sonunda Türkiye'de de açılacak. Online Store'dan alışveriş yapabileceğiz. Garanti hizmeti dünya çapında geçerli olacak. Ve bunun gibi birçok irili ufaklı artılar.

Apple Store açılır açılmasına ama ortalık apaçi kaynıyor bunlari nasil içeri almayacaklar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kmesne

Ben tam çözemedim heralde bu gift kode ları da internetten kredi kartıylan almıyormuyuz ne faydası var aynı şey

Mağazalarda da satılacak.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.