Şimdi Ara

Unlocker 1.9.2 (Silinemeyen Dosyaları Silme Aracı)(Güncellendi) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
0
Favori
346.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Epeydir kullanırım,çok işimi görmüştür.Windows'un silmemekte ısrar ettiği saçma sapan eklentilerinden/Dosyalarından çok kurtarmıştır beni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANDREI -- 6 Mayıs 2009; 18:19:24 >
  • Eyvallah saol zaten kullanmaktayım çok güzel bir program herkes kullanmalı diye düşünüyorum
  • Ben kullandım ama sildigim dosya silinir silinmez tekrar ortaya çıkıyor.. nasil silmem lazim başka.
  • Paylaşım için teşekkürler.
  • TŞK sorunumu çözdü
  • çok teşekkürler, işime yaradı
  • çok harika bir program.
    stresten sinirden kurtarıyor adamı
  • Gerçekten çok başarılı bir program.
    Şu anda bile kullanmaktayım
  • bende hiçbir işe yaramadı ve en son çare dosyayı gözden uzak bir yere taşımak oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazy frog -- 19 Temmuz 2009; 20:16:24 >
  • inatcı dll dosyaları hata raporu gonderen exe dosyaları internet klasorune yapısmıs reklam dosyaları savulun artık cozum bulundu usta coooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooookk tesekkurler cook işime yaradı

• valla çok saolun. masaüstümde silinmeyen bi dosya vardı hemen sildi... adamın moralini bozuyordu masaüstünde gözünün önünde...
  • kaspersky ın silemediği virüsü bu program sayesinde sildim teşekkürler paylaşım için =)
  • Gerçekten çok faydalı bi program emeğine sağlık...
  • Harika bir program arkadaşlar, indirmeyen indirsin.
  • Güncelleme icin sağol:)
  • bişi sorcam bnde 2 tane silinmeyen dosya wardı birini sildi diğerini silmedi
  • kilitlenecek dosya bulunamadı dior
  • Vallaha Allah Razı olsun daha ne diyim, ki anlayın artık nasıl işime yaradığını çok ama çok teşekkür ederim :)
  • Rica ederim, güncelledim son sürümüyle. 3.5 yıl sonra....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beytepe -- 15 Kasım 2009; 17:01:56 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.