Şimdi Ara

SUZUKİ JİMNY HAKKINDA BİGİSİ OLAN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
27.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SUZUKİ JİMNY ARAÇ HAKKINDA BİGİSİ OLANLAR?
    25000 YTL YE GÖRA ARAÇ GAYET İYİ GÖRÜNÜYOR.NE DERSİNİZ?

• EKİPMANLAR
    Konfor
    HİDROLİK DİREKSİYON
    ELEKTRİKLİ CAMLAR
    MERKEZİ KİLİT
    ELEKTRİKLİ AYARLANABİLİR DIŞ DİKİZ AYNALARI
    KLİMA
    RADYO TEYP
    HOPARLÖR
    ANTEN

Gösterge Paneli
    TAKOMETRE
    DİJİTAL SAAT
    DİREKSİYON KİLİDİ
    ÇAKMAK

İç Donanım
    3 KONUMLU TAVAN LAMBASI
    YOLCU KOLTUĞU AYNALI GÜNEŞLİK
    AYARLANABİLİR KOLTUK BAŞLARI
    YOLCU ALTI KOLTUK ÇEKMECESİ
    SÜRGÜLÜ VE TAM DÜZ YATIRABİLİR ÖN KOLTUKLAR
    KAPILARDA CEPLER
    ÖN KONSOLDA BARDAKLIK
    GÜNDÜZ/GECE DİKİZ İÇ DİKİZ AYNASI
    KÜL TABLASI
    KAPI TUTAMAKLARI
    BAGAJDA GÖZ
    İÇERİDEN AÇILABİLİR BENZİN DEPOSU KAPAĞI
    PARÇALI KATLANABİLİR ARKA KOLTUKLAR
    GERİYE YATIRILABİLİR ARKA KOLTUKLAR
    KAPILARDA CEPLER
    KAPILARDA KOL DAYAMA YERLERİ
    KOLTUKLARLA UYUMLU KAPI DÖŞEMESİ

Dış Donanım
    HALOJEN FARLAR
    ÖN SİLECEKLER ( 2 HIZLI VE 1 AYARLANABİLİR ARALIKLI )
    ARKA SİLECEK
    ARKA CAM BUĞU ÇÖZÜCÜ
    GÖVDE RENKLİ TAMPONLAR
    PORT BAGAJ
    STEPNE KAPAĞI ( DİSK TİPİ )
    RENKLİ CAMLAR

Güvenlik
    4 X 4 SÜRÜŞ SEÇENEĞİ
    ÇİFT AIRBAG
    ELR TİPİ VE YÜKSEKLİK AYARLANABİLİR EMNİYET KEMERLERİ
    DARBE EMİCİ YAN BARLAR
    AKS PORYA KİLİDİ
    KATLANABİLİR DİREKSİYON SİSTEMİ
  • Dostum bende bu aracı uzun uzun düşündüm halada araştırıyorum
    Öncelikle bayilere 1 ay sonra gelecek
    İlk çıkış tarihi 1998
    Geçen sene makyaj gördü ve özellikle içi değişti.
    Arazi kabiliyeti çok yüksek (yaklaşma açısı 37 uzaklaşma açısı 46)
    Hummerın gidebildiği her yerden gidebiliyor.
    Aksesuarları fiyatına göre çok iyi (klima,cd çalar,abs,çift havayastığı,elektirikli ayna)
    Kötü yanı motorun torku çok düşük, 1.5 dizeli var türkiyeye getirmiyorlar özel istek olarak sordum hala cevap gelmedi(torku çok yüksek)
    Yakında kasası değişebilir (1998'den beri üretiliyor)
    Ben daha karar veremedim bayiye gelince test sürüşü yapacağım eğer öğrendiğin bilgiler olursa paylaşırsanız sevinirim
  • 2868
    ankara ve istanbuldaki bayii lere mail attim.fiyat ve takas seceneklerini sordum.ama cevap gelmedi.anlasilan pek ilgili degiller.
    ben bu araci tesaduf eseri internette gezerken gordum.eski kasalari da hos.ozellikle guney kiyilarimizda cok ragbet goruyor.benim amacim sehir ici sirket isleri ve ozel isler icin kullanmak.sizce luxmu olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetde -- 1 Mayıs 2006; 9:29:59 >
  • Benim kardesimde var bu arabadan..Her gun okul icin kırıkkale ankara arasi 150 km yol yapiyo..Virajlara saglam giremiyo ve iki cekerde kullanildiginda arkadan ittiginden dikkatli olmak lazim..Suspansiyonlar haliyle biraz sert..Ben hic sevmedim bu jipi guven vermedi bana..Arazide ise cok basarili hyundai tucson un cikamadigi yere cikardik :)..27500 ytl ye almistik bu yaz sonu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lakerman -- 1 Mayıs 2006; 11:04:10 >
  • Dostum fiyat manuel de 24.500 maillere cevap bekleme çünkü bende dizelini özel sipariş vermek istiyorum prosedür nedir dedim cevap gelmedi.
    Çok mu lüks olur sorusunu bilemicem beklentiler farklı benim için en iyi binek arabasından arazi aracı herzaman daha iyidir.Sizin yerinizde olsam bütçeme göre araçları çıkartıp test sürüşü yapardım
    quote:

Orjinalden alıntı: mehmetde

2868
    ankara ve istanbuldaki bayii lere mail attim.fiyat ve takas seceneklerini sordum.ama cevap gelmedi.anlasilan pek ilgili degiller.
    ben bu araci tesaduf eseri internette gezerken gordum.eski kasalari da hos.ozellikle guney kiyilarimizda cok ragbet goruyor.benim amacim sehir ici sirket isleri ve ozel isler icin kullanmak.sizce luxmu olur?
  • ARACIN TEKNİK ÖZELLİKLERİ HAKKINDA ÇOK BİLGİM YOK.TEST SÜRÜŞÜ YAPMAK İSTERİM AMA GELMEDİ DİYORSUNUZ.ŞİMDİ BAYİİNİN BİRİNE TELEFON AÇACAĞIM.ARACIN ÖZELLİKLERİNDEN ZİYADE ŞEKİL ŞEMALİ ÇOK HOŞ
  • ANKARA DA 3 YERİ ARADIM.ARAÇ ŞU AN YOK.1 HAFTA 10 GÜN İÇERİSİNDE GELECEK DEDİLER.TAKAS İMKANI BENİM ARAÇLA YOKMUŞ.(DAEWOO RACER)

BU ARADA 2868 PM LERİ BOŞALT YER YOK.PM ATAMIYORUZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetde -- 1 Mayıs 2006; 13:09:58 >
  • Pardon pm dolmuş boşalttım

Aracını araziye uygun hale getirmek isteyenler için

http://www.4xfourart.com/

quote:

ANKARA DA 3 YERİ ARADIM.ARAÇ ŞU AN YOK.1 HAFTA 10 GÜN İÇERİSİNDE GELECEK DEDİLER.TAKAS İMKANI BENİM ARAÇLA YOKMUŞ.(DAEWOO RACER)

BU ARADA 2868 PM LERİ BOŞALT YER YOK.PM ATAMIYORUZ
  • tekirdağ - çorluda bi bayi var elinde olması lazım
  • Offroad lastikleriyle ilgili bilgisi olan varmı
  • gördüğüm en şirin gördüğüm en şeker arazi aracı...!!!

fiyatı da çok iyi ve suzuki sağlamlığıda eklenince
  • diferansiyel kilidi ve low-high devir seçeneği varmı bu araçta?
  • otobanda otomobil gibi kullanmayacaksaniz (yani 150-170 le gidip iyi bi yol tutus beklemicekseniz) bence cok iyi bi tercih. sonucta bu bi arazi araci otoban arabasi diil ama jiplerde konfor her zaman daha fazladir normal otomobillere gore...
  • SUZUKİ NİN KENDİSİNE DE MAİL ATTİM.BİR ALLAHIN KULU ARAMADİ.TÜRKİYE DE TUTMAMA NEDENİ MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ OLSA GEREK
  • var Hummerın gittiği her yoldan gider ama konforu hakkında bir bilgim yok
    quote:

Orjinalden alıntı: mab2003

diferansiyel kilidi ve low-high devir seçeneği varmı bu araçta?
  • Arkadaşlar bayilere gelmiş bir çoğuda şimdiden satılmış, Allah nasip ederse bu akşam bakmaya gideceğim
  • BENİDE DUN BİR BAYİİ ARADİ.10 TANE SİPARİS ETMİSLER.7 Sİ DAHA GELMEDEN SATILMIS.GORMEK İCİN GELELİM DEDİM.YOKKİ DEDİLER.YANİ ARABA YI MİLLET GÖRMEDEN ALIYOR.AMA NE YAZIKKİ BEN ALAMIYORUM.ZİRA ARACİMİ TAKAS TA ALAMIYORLAR.BENDE SATAMIYORUM.

BU ARADA 2868 ARACIN YAKIT TUKETİMİ HAKKINDA BİLGİN VARMI?
  • Hayırlısı olsun dostum, otomotik vites şehir içinde yaklaşık 10 litre civarıydı.
    quote:

BENİDE DUN BİR BAYİİ ARADİ.10 TANE SİPARİS ETMİSLER.7 Sİ DAHA GELMEDEN SATILMIS.GORMEK İCİN GELELİM DEDİM.YOKKİ DEDİLER.YANİ ARABA YI MİLLET GÖRMEDEN ALIYOR.AMA NE YAZIKKİ BEN ALAMIYORUM.ZİRA ARACİMİ TAKAS TA ALAMIYORLAR.BENDE SATAMIYORUM.

BU ARADA 2868 ARACIN YAKIT TUKETİMİ HAKKINDA BİLGİN VARMI?
  • otomatik 10 ise manual 8 civaridir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.