Şimdi Ara

Asus Rampage Extreme IV

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
1.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Konya
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi konya -- 18 Ocak 2013; 10:35:38 >

• hayırlı satışlar Abi, deli ikili.
  • fatura 897 sen 1050 yazmışın ben anlamadım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoreXXX

fatura 897 sen 1050 yazmışın ben anlamadım?

O fiyat blok+anakart fiyatı.
  • quote:

Lutfen acmis oldugum ilanimi daha dikkatli okuyalim yada anlamadiysan
    Ilan sahibi, yani bana pm atip anlamadigini soyleyip yardim isteyebilirsin
    Aslinda senin yaptigina dupe duz ilani baltalamak demektir.
    Lutfen bu tur davranistan kacinalim
  • quote:

Orijinalden alıntı: konya

quote:

baltalamakla alakası yok dikkat ettiysen soru işareti koydum ve sende açıkladın ne olduğunu. ben sana kazıkçı pahalı satıosun gibi yazılar yazmadım baltalamak böyle olur. sende okuduğunu iyi algıla öyle yorum yap. bende yanlış okumuşum sende yanlış algılamışın olan bu

• quote:

quote:

quote:

baltalamakla alakası yok dikkat ettiysen soru işareti koydum ve sende açıkladın ne olduğunu. ben sana kazıkçı pahalı satıosun gibi yazılar yazmadım baltalamak böyle olur. sende okuduğunu iyi algıla öyle yorum yap. bende yanlış okumuşum sende yanlış algılamışın olan bu

Arkadsim ilanimi daha fazla kirletme forum kurallarini okuyarak anlamani tavsiye ediyorum.

• Anakartı bilemem ama İşlemci için bu fiyattan satılacağını sanmıyorum, sıfır fiyatı ile arasında şuan 70 lira var, %25 vatan indirimi sürekli olmuyor demek yanlış olur çünkü sürekli oluyor ayrıca zor okunuyor ama yanlış görmediysem faturada yazan tutarda 1150 küsür eğer öyleyse aldığınız fiyata satmış oluyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: laroz

Anakartı bilemem ama İşlemci için bu fiyattan satılacağını sanmıyorum, sıfır fiyatı ile arasında şuan 70 lira var, %25 vatan indirimi sürekli olmuyor demek yanlış olur çünkü sürekli oluyor ayrıca zor okunuyor ama yanlış görmediysem faturada yazan tutarda 1150 küsür eğer öyleyse aldığınız fiyata satmış oluyorsunuz

alıyorsan al almıyorsan ilanımı kirletme
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: laroz

Anakartı bilemem ama İşlemci için bu fiyattan satılacağını sanmıyorum, sıfır fiyatı ile arasında şuan 70 lira var, %25 vatan indirimi sürekli olmuyor demek yanlış olur çünkü sürekli oluyor ayrıca zor okunuyor ama yanlış görmediysem faturada yazan tutarda 1150 küsür eğer öyleyse aldığınız fiyata satmış oluyorsunuz

alıyorsan al almıyorsan ilanımı kirletme

"Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır."

ben bu ibareye istinaden sadece yorum yaptım, eğer bu tarz yorumları istemiyorsanız, yorum kısmını;

"Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır." şeklinde değiştirebilirsiniz

• ilanımdaki işlemciyi bir miktar düşürdüm ilanım günceldir
  • sen ilanı yanlış açmışsın...su soğutma vs dahil fiyat şu kadar yazsaydın keşke ...bak boş yere tepki cektin ne lüzumu vardı ?
  • full cover ile beraber satılık demişsin altta Anakart için istediğim fiyat: 1000TL yazmışsın bu şimdi sadece anakart mı yoksa her ikisimi bu fiyata (blok+anakart)
  • quote:

Orijinalden alıntı: togalak

full cover ile beraber satılık demişsin altta Anakart için istediğim fiyat: 1000TL yazmışsın bu şimdi sadece anakart mı yoksa her ikisimi bu fiyata (blok+anakart)

blok+kartın fiyatı 1000 tl
  • Sıfır 2 yıl garantili 12 ay taksitli vatanbilgisayar fiyatı: 814 TL

ASUS RAMPAGEIVEXTREME INTEL X79 SOKET 2011 DDR3 2400MHZ(O.C.)SATA 3.0 USB 3.0 ANAKART

http://www.vatanbilgisayar.com/anakart/asus-rampage-iv-extreme-rampageivextreme-intel-x79-soket-2011-ddr3-2400mhz(oc)sata-30-usb-30-anakart/productdetails.aspx?I_ID=59606

Sıfır 2 yıl garantili 12 ay taksitli vatanbilgisayar fiyatı: 1.118 TL

INTEL CORE I7 3930K SOKET 2011 3.2GHZ 12MB ÖNBELLEK İŞLEMCI

http://www.vatanbilgisayar.com/intel-bx80619i73930k-core-i7-3930k-soket-2011-32ghz-12mb-onbellek-islemci/productdetails.aspx?I_ID=57533

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 15 Aralık 2012; 5:33:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

Sıfır 2 yıl garantili 12 ay taksitli vatanbilgisayar fiyatı: 814 TL

ASUS RAMPAGEIVEXTREME INTEL X79 SOKET 2011 DDR3 2400MHZ(O.C.)SATA 3.0 USB 3.0 ANAKART

http://www.vatanbilgisayar.com/anakart/asus-rampage-iv-extreme-rampageivextreme-intel-x79-soket-2011-ddr3-2400mhz(oc)sata-30-usb-30-anakart/productdetails.aspx?I_ID=59606

http://www.vatanbilgisayar.com/intel-bx80619i73930k-core-i7-3930k-soket-2011-32ghz-12mb-onbellek-islemci/productdetails.aspx?I_ID=57533

bence sıfır almak daha mantıklı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Can_R6

quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

Sıfır 2 yıl garantili 12 ay taksitli vatanbilgisayar fiyatı: 814 TL

bence sıfır almak daha mantıklı.

koş vatndan al sana güle güle

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.