Şimdi Ara

ARTES D9702 IPS 16GB Bluetooth Android 4.1 JellyBean model hakkında bilgisi olan (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.625
Cevap
24
Favori
100.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardeş Bi Ricam OLucak Ürün Bana Dark Evopad R9720 Den Daha İYi Geldi... 2 güne alırım Yazmışsın Aladıhın Zaman Resmini Flan Atarsın Demi Siteye Video Çekersen Çok Makbule Geçer Walla Beklioorum Bende Alabilirim Oyüzden ????????????????????????????
  • quote:

Orijinalden alıntı: sunta_16

hızlıaldan bende an itibarı ile siparişimi geçtim avea indirimi ile 450 tl 12 taksit ve 3 ay erteleme ile almış bulunmaktayım artık yerim burası :)

Avea indirimi nedir hocam acaba? Ben de avealıyım ve kampanya varsa ben de hemen sipariş verebilirim.
  • alıp kullanan arkadaşlara hayırlı olsun güle güle kullansınlar. cihazın özellikleri gerçekten güzele benziyor. alan arkadaşlardan ricam küçükte olsa cihaza ait bir video çekip ekleyebilinirse alacak arkadaşlar daha çok bilgilenmiş olurlar. zira cihaz yeni çıktığı için internette inceleme videosu bulunmuyor. ilk ekleyen çok izlenecewktir eminim :) ekran parlaklığı menü geçiş hızları vs. video ile görebilirsek daha iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stormleon2

quote:

hızlıaldan bende an itibarı ile siparişimi geçtim avea indirimi ile 450 tl 12 taksit ve 3 ay erteleme ile almış bulunmaktayım artık yerim burası :)

Avea indirimi nedir hocam acaba? Ben de avealıyım ve kampanya varsa ben de hemen sipariş verebilirim.

hocam hızlıal ana sayfada avealılara indirim yazan yer var oraya tıkla 50 tl indirim hakkı veriyor yönlendirme yapıyo HIZLIAL yazıp 5060 a gönder bi kod geliyor onu satınalma sayfasında giriyosun link bu e mail doğrulama tel doğrulama kod 50 tl indirim :)http://www.hizlial.com/r1634/avea
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdalergul

alıp kullanan arkadaşlara hayırlı olsun güle güle kullansınlar. cihazın özellikleri gerçekten güzele benziyor. alan arkadaşlardan ricam küçükte olsa cihaza ait bir video çekip ekleyebilinirse alacak arkadaşlar daha çok bilgilenmiş olurlar. zira cihaz yeni çıktığı için internette inceleme videosu bulunmuyor. ilk ekleyen çok izlenecewktir eminim :) ekran parlaklığı menü geçiş hızları vs. video ile görebilirsek daha iyi olur.

kısmetse yarın elimizde olur sonrasına yaparız bişeyler :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: stormleon2

quote:

hocam hızlıal ana sayfada avealılara indirim yazan yer var oraya tıkla 50 tl indirim hakkı veriyor yönlendirme yapıyo HIZLIAL yazıp 5060 a gönder bi kod geliyor onu satınalma sayfasında giriyosun link bu e mail doğrulama tel doğrulama kod 50 tl indirim :)http://www.hizlial.com/r1634/avea

İyiymiş, sağolasın hocam
  • sende sağol hocam bi faydasını görelim avea nı dimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mountan955

Kardeş Bi Ricam OLucak Ürün Bana Dark Evopad R9720 Den Daha İYi Geldi... 2 güne alırım Yazmışsın Aladıhın Zaman Resmini Flan Atarsın Demi Siteye Video Çekersen Çok Makbule Geçer Walla Beklioorum Bende Alabilirim Oyüzden ????????????????????????????

Eger benden bahsediyorsan evet dün elime gecti kesinlikle dark evo pad ve codegen ultimix ten cok daha iyi emin olabilirsin vaktim olunca ya resim aslinda amacim ilk oncelik video olacaktir aslinda bole seylere biraz usengecimdir ama sizler icin en kisa zamanda yapmaya calisicam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lavaboo -- 7 Aralık 2012; 23:59:38 >
  • merhaba arkadaşlar, elimde hero vardı bununla değiştirdik fakat, pil olarak ucuzcity 7200mah yazmış fakat d9702 nin kullanma kılavuzunda 3500 olarak yazmışlar. Ama burada yazılanlarla 6 saat falan gittiği söyleniyor,dolayısıyla 3500 pille bunun imkansız olduğunu üç aşağı beş yukarı tahmin edebiliyorum. Bu konuda bir fikri olan var mı acaba?
  • quote:

Bak ben bu avea indirmine hic dikkat etmedim bende avea abonesiydim yahu anlasildi hizli ala bi mesaj atiim bakalim kabul ederlermi ?....En azindan kargo faciasinin hatrina kabul ederler belki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lavaboo -- 8 Aralık 2012; 0:40:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: belsavisian

merhaba arkadaşlar, elimde hero vardı bununla değiştirdik fakat, pil olarak ucuzcity 7200mah yazmış fakat d9702 nin kullanma kılavuzunda 3500 olarak yazmışlar. Ama burada yazılanlarla 6 saat falan gittiği söyleniyor,dolayısıyla 3500 pille bunun imkansız olduğunu üç aşağı beş yukarı tahmin edebiliyorum. Bu konuda bir fikri olan var mı acaba?

O ole diilmis iste ben bu gun sordum 2 adet pil varmiş icinde toplamda 7200 mah yapiyormus
  • Şu an itibariyle 1.5 saati gecti aktif kullanimim full şarjdan %72 ye duştu bakalim toplamda ne kadar gitcek test asamasindayim su anda
  • Net olarak 1saat 51 dakka ve şarj %71 de şu an
  • quote:

Orijinalden alıntı: lavaboo

Şu an itibariyle 1.5 saati gecti aktif kullanimim full şarjdan %72 ye duştu bakalim toplamda ne kadar gitcek test asamasindayim su anda

hocam cihazın performansı nasıl beğendinizmi birde şunu sorayım kutudan cıkan şarj adaptörü ucu jak lımı yoksa mini usb mi :?
  • Artes D9702 Almaya Karar verdim
    Avea hattım yok ancak arkadaşların avea hattından faydalansam sorun olurmu acaba ?
    Ayrıca 7'' Tabletde alacagım model olarak ARTES İ703 Veya Codegen M71W1-PLUS beğendim
    sizce nasıl bunlar hangisini tavsiye edersiniz veya sizin tavsiyeniz varmıdır

Teşekkürler şimdiden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cafemolasi -- 8 Aralık 2012; 8:40:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cafemolasi

Artes D9702 Almaya Karar verdim
    Avea hattım yok ancak arkadaşların avea hattından faydalansam sorun olurmu acaba ?
    Ayrıca 7'' Tabletde alacagım model olarak ARTES İ703 Veya Codegen M71W1-PLUS beğendim
    sizce nasıl bunlar hangisini tavsiye edersiniz veya sizin tavsiyeniz varmıdır

Teşekkürler şimdiden

denemekte fayda var arkadaşının avea hattından mesaj at o kullanmayacaksa sen kullanırsın bi sorun olmaz diye düşünüyorum
  • arkadaslar tabletim geldi incelemem basladi :-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARKADAŞLAR TABLET KULLANICISI OLARAK ÜSTÜN BİLGİLERE SAHİBİMDİR BANA GÜVENE BİLİRSİNİZ EĞER DİKKAT ETMİŞSENİZ İÇİNDE 4 ÇEKİRDEKLİ MALİ 400 EKRAN KARTI VAR AYRICA SİSTEMİ jelly bean ŞUAN KULLANILAN EN İDEAL SİSTEMDİR OYUNLARA GELİRSEK GAYET İYİ PERFORMANS VERİYOR ÖRNEK PİYASADAKİ İSTEDİĞİNİZ HER TÜRLÜ OYUNU DONMADAN AÇABİLİRSİNİZ ÖRNEK

MODERN COMBAT 4

NOVA 3

TDKR

THE AMAZİNG SİPİDERMAN

VB ŞEYLER ÜSTÜN BİLGİLERE SAHİP OLDUĞUM İÇİN SORULARINIZI BEKLİYORUM

ÜRÜNÜN ÖZELLİKLERİ

İşlemci Rockchip RK3066
    İşlemci Tabanı Arm Cortex A9
    İşlemci Tipi Dual Core
    İşlemci Hızı 1.6 Ghz
    Ram 1 Gb
    Depolama (Rom) 16 Gb Nand Flash
    Grafik İşlemci Quad Core Mali 400
    Ekran Boyutu 9.7"
    Görüntü Oranı 4:3
    Çözünürlük 1024x768
    Ekran Teknolojisi 10 Nokta Çoklu Dokunmatik Lcd
    Ekran Türü Kapasitif IPS-2 Lcd
    İşletim Sistemi Android 4.1 (Jelly Bean)
    Kablosuz Ağ Var
    Dahili 3G Yok
    Gps Yok
    Usb 3G Desteği Var
    Bluetooth Var
    Sd Kart Desteği Maks.32 Gb
    Sensörler Hız Sensörü, GYRO Sensör
    Titreşim Yok
    Ön Kamera 2.0 Megapiksel
    Arka Kamera 3.0 Megapiksel
    Hoparlör Var
    Mikrofon Var
    Pil 7200 mAH Lion Polimer
    Kulaklık Girişi 3.5 mm Std. Kulaklık Çıkışı
    Usb 1x Mini Usb 2.0
    HDMI 1x Mini HDMI
    Düğmeler Menü Butonu, Ses Butonu, Home Butonu, Güç Butonu
    Ağırlık 600 Gram
    Boyutlar 240x184x11 mm
    Desteklenen Video Türü Avi Rm Rmvb Mp4 Mkv Wmv Vob Pmp Mpeg Mpg Flv 3gp
    Desteklenen Ses Türü Mp3 Wma Mp2 Ogg Aac M4a Flac Ape Wav
    Desteklenen Fotoğraf Türü Jpg Bmp Png Gif vb.. Çevirme, Otomatik oynatma
    E-Kitap Desteği Txt Lrc Pdf vb…
    3D Oyun Desteği Var
    Kutu İçeriği Otg Kablo, Adaptör (DC), Kulaklık, Kılıf, Usb Kablo

ARTES D9702 IPS 16GB Bluetooth Android 4.1 JellyBean model hakkında bilgisi olan
  • TABLETİ NEREDEN ALBİLİRİZ DİYE SORARSANIZ İKİ SİTE TAVSİYE EDERİM

EXA

ucuzcity

iki siteyi dercih ederim

sorularınız ve görüşlerinizi bekliyorum

ARTES D9702 IPS 16GB Bluetooth Android 4.1 JellyBean model hakkında bilgisi olan
  •  ARTES D9702 IPS 16GB Bluetooth Android 4.1 JellyBean model hakkında bilgisi olan
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.