Şimdi Ara

ARTES D9702 IPS 16GB Bluetooth Android 4.1 JellyBean model hakkında bilgisi olan (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.625
Cevap
24
Favori
100.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: metehan_bera

modern combat 4 , yükleyip oynayabilen var mıdır?

Gameloft oyunlari icin asagidaki islemln aypilmasi lazim ama xdaforumda rootsuz islem vardi onu bulmam lazim
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=60404201&p=1#60404201

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kardiyalog -- 18 Aralık 2012; 20:36:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: franko

quote:

Orijinalden alıntı: pacman

2 ayrı harddisk denedim birini direkt çalıştırdı diğerinde ise ikinci usb girişinide bir cihaza bağlayıp çalıştırınca kendine geldi ve okudu.

pacman, bir şey soracağım. Bende power düğmesine yakın olan alttaki mini usb'ye hdd'yi takınca okumasa bile en azından ışığı yanıyor. Yani alttaki giriş çalışıyor. Üsttekine takınca ise ışık yanmıyor. Sanki orası çalışmıyor. Durum sende farklı galiba. Diğer arkadaşlarda da öyle midir? Üstteki mini usb girişi başka bir iş için mi?

kardiyalog, yukarıda verdiğin oyunu ve antutu benchmark uygulamasını tabletin içinde yüklü gelen arama motoruna (dükkana) girerek adını bulup indirip tıklayıp başlatıyoruz... öyle midir?

İkisinide marketten indirim kurdum gameloft haric sorun yok

• quote:

Orijinalden alıntı: kardiyalog

quote:

Orijinalden alıntı: Vespuci

arkadaşlar bu tblet kaç çekirdek ve sim girişi var mı bunun

İslemci 2 ekran gpu 4
    Sim girisi yok

Tesekkurler
    dort cekirdek islemcili 700 tl ye kadar guze onerebilceginz bir tablet var mi ya da 2 cekirdek islemcili sim kar girisli bi tablet var mi onereceginiz

• quote:

quote:

quote:

İslemci 2 ekran gpu 4
    Sim girisi yok

Tesekkurler
    dort cekirdek islemcili 700 tl ye kadar guze onerebilceginz bir tablet var mi ya da 2 cekirdek islemcili sim kar girisli bi tablet var mi onereceginiz

Ayni marka ve seri olarak sim kartli model cikti hizli alda var ayrica pipo m2 diye aratabilrslnlz artes d9702 ve pipo m2 ayni cihaz ikiside ozellikle ruslar m2'ye baya bi ragbet etmisler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: franko

quote:

Orijinalden alıntı: pacman

2 ayrı harddisk denedim birini direkt çalıştırdı diğerinde ise ikinci usb girişinide bir cihaza bağlayıp çalıştırınca kendine geldi ve okudu.

pacman, bir şey soracağım. Bende power düğmesine yakın olan alttaki mini usb'ye hdd'yi takınca okumasa bile en azından ışığı yanıyor. Yani alttaki giriş çalışıyor. Üsttekine takınca ise ışık yanmıyor. Sanki orası çalışmıyor. Durum sende farklı galiba. Diğer arkadaşlarda da öyle midir? Üstteki mini usb girişi başka bir iş için mi?

kardiyalog, yukarıda verdiğin oyunu ve antutu benchmark uygulamasını tabletin içinde yüklü gelen arama motoruna (dükkana) girerek adını bulup indirip tıklayıp başlatıyoruz... öyle midir?

üstteki usb pc bağlantısı için sadece alttaki her türlü kullanıma acıktır hocam

• quote:

quote:

quote:

quote:

İslemci 2 ekran gpu 4
    Sim girisi yok

Tesekkurler

Ayni marka ve seri olarak sim kartli model cikti hizli alda var ayrica pipo m2 diye aratabilrslnlz artes d9702 ve pipo m2 ayni cihaz ikiside ozellikle ruslar m2'ye baya bi ragbet etmisler

Cok soru srdum ama :) 700tl ye kadar dedigim ozelliklerde artes den baska daha iyi bildiginiz bir marka var mi ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

İslemci 2 ekran gpu 4
    Sim girisi yok

Tesekkurler

Cok soru srdum ama :) 700tl ye kadar dedigim ozelliklerde artes den baska daha iyi bildiginiz bir marka var mi ?

evet aynı özelliklerde Veya daha düşük özelliklerde ips ekrani bile olmayan ama markasi olan bir tablet alabilirsin

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

İslemci 2 ekran gpu 4
    Sim girisi yok

Tesekkurler

evet aynı özelliklerde Veya daha düşük özelliklerde ips ekrani bile olmayan ama markasi olan bir tablet alabilirsin

Yani bu cihaz ideal f/p bir tablet diyorsun dogrumudur kardesim

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

İslemci 2 ekran gpu 4
    Sim girisi yok

Tesekkurler

Yani bu cihaz ideal f/p bir tablet diyorsun dogrumudur kardesim

Aynen pipom2 diye arat asphalt7 ve baska oyunlara bak super akici

• Saol kardes bir kac tablet arasinda kalmistim buda icinde olmak uzere suan bu tablete karar verdim kisa surede almayi dusunuyorum

IYI FORUMAR..

• Tekrardan merhaba arkadaslar.konu baya ilerlemis .urunle ilgili bi takim sorunlar yasadim.tecrubelerimizi buraya yazmak istiyom.bende almadan once urunle alakali okumadigim konu girmedigim konu kalmadi.sonunda artese karar verdik @misine arkadisimla.
    Urun bir cok acidan rakipsiz gozukuyor.ozellikle fiyat performans.550 600liraya ayni urunun alt modelini satiyor codegen ve dark firmalari.urunle ilgili ilk yasadigim sorun;
    Ekranin sag alt kisminin kasayla birlestigi noktada cikiklik vardi.bastirinca icine giriyor bi sure sonra tekrar cikiyordu.yenibosnadaki servisine gittim ve durumu anlattim.saolsunlar cok ilgililer durumu anlattim ve degisim istedim.kabul ettiler ve degisim yaptilar hic ugrastirmadan yada baska birsey one surmeden.yeni urunude tekrardan ayni heycanla acmama rahmen dk bir ekran acilirken siyah ekranda ölü piksel gozuktu.yarin tekrardan servisle irtibata gecicem.birde beyaz ekranda goruntu titriyor gibi geliyor bana.demek istedigim su ki makina guzel ama biraz sans isi.benim sansima ekran cikiklari ve olu piksel beni buldu.tek olu piksele artes degisim yapiyormu bunuda telefon edip ogrenicem ama artesteknikte cevaplarsa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: GPD

Tekrardan merhaba arkadaslar.konu baya ilerlemis .urunle ilgili bi takim sorunlar yasadim.tecrubelerimizi buraya yazmak istiyom.bende almadan once urunle alakali okumadigim konu girmedigim konu kalmadi.sonunda artese karar verdik @misine arkadisimla.
    Urun bir cok acidan rakipsiz gozukuyor.ozellikle fiyat performans.550 600liraya ayni urunun alt modelini satiyor codegen ve dark firmalari.urunle ilgili ilk yasadigim sorun;
    Ekranin sag alt kisminin kasayla birlestigi noktada cikiklik vardi.bastirinca icine giriyor bi sure sonra tekrar cikiyordu.yenibosnadaki servisine gittim ve durumu anlattim.saolsunlar cok ilgililer durumu anlattim ve degisim istedim.kabul ettiler ve degisim yaptilar hic ugrastirmadan yada baska birsey one surmeden.yeni urunude tekrardan ayni heycanla acmama rahmen dk bir ekran acilirken siyah ekranda ölü piksel gozuktu.yarin tekrardan servisle irtibata gecicem.birde beyaz ekranda goruntu titriyor gibi geliyor bana.demek istedigim su ki makina guzel ama biraz sans isi.benim sansima ekran cikiklari ve olu piksel beni buldu.tek olu piksele artes degisim yapiyormu bunuda telefon edip ogrenicem ama artesteknikte cevaplarsa sevinirim.

Basınıza gelenler icin gercekten cok üzüldüm. Yarın gelirseniz ürününüzü tekrar değiştirebiliriz. Ölü piksele garanti veriyoruz, endişelenmeyin
    Güle güle kullanırsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: csnlarry

@ARTESTEKNİK nerelerde?????

Buyurun nasıl yardımcı olabiliriz.

Arkadaslar bu bir kac gun icinde taşınmadan kaynaklı sıkıntılarımız var. Şirket icinde yer degisikligi oluyor
    Biraz gecikmeler olursa kusura bakmayın

• quote:

quote:

İslemci 2 ekran gpu 4
    Sim girisi yok

Cihazın cpu su dual core
    Gpu (ekran kartı olarak düşünülebilir) quad core
    Sim kart girisi olan modelimiz de var

• Moralim biraz bozulmuştu cevapla tekrardan düzeldi.hızlı cevap için ve servis konusunda yardımlarınız teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GPD

Moralim biraz bozulmuştu cevapla tekrardan düzeldi.hızlı cevap için ve servis konusunda yardımlarınız teşekkürler :)

Amacımız sizlere yardımcı olmak ne zaman destege ihtiyacınız olursa bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca eğer mümkünse cuma gunu gelebilir mısınız, ufak bir taşınma işlemimiz var şirket icinde yer değiştiriyoruz, aksaklık olmasın veya gelince beklemezsiniz

• iş yerim yenibosnada cumada izin günüm cuma tekrardan yenibosnaya gitmek zor olcak benim için.bide tezcanlıyım açıkcası beklerim sorun değil benim için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artesteknik

quote:

Orijinalden alıntı: csnlarry

@ARTESTEKNİK nerelerde?????

Buyurun nasıl yardımcı olabiliriz.

Arkadaslar bu bir kac gun icinde taşınmadan kaynaklı sıkıntılarımız var. Şirket icinde yer degisikligi oluyor
    Biraz gecikmeler olursa kusura bakmayın

aldığım cihazı bir gün bile inceleyemeden kasayla çerçeve arasındaki oynama nedeniyle servisinize gönderdim.cumartesi servisiniz tarafından teslim alındı.

1-adanada ikamet ettiğim için başka bir problemle karşılaşmak istemiyorum.sağlam bir cihaz göndermenizi umut ediyorum.
    2-cihaz durumu hakkında iletişim halinde olabilirsek sevinirim. info@artescorp.com ve servis görevliniz Ufuk B. Bey'e attığım mailler yanıt bulmuyor.

Kısa zamanda ilgilenirseniz memnun olurum. bilgilerimi size pm attım.

• Game loft oyunlarini onamamiz icin yazabilecegin bir program varmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artesteknik

quote:

quote:

İslemci 2 ekran gpu 4
    Sim girisi yok

Cihazın cpu su dual core
    Gpu (ekran kartı olarak düşünülebilir) quad core
    Sim kart girisi olan modelimiz de var

merhabalar, artesteknik hocam sizi tekrar burda görmek çok güzel.Bursa Reser Bilgisayardan ürünü alacağım ama ürünle ilgili baya forumda sorunlar yazıldı.kasa ile ilgili, ekranla ilgili vs.Açıkçası biraz korktum almaktan.:-) birde sim kartı olmayan tabletin de işlemcisi çift ve GPU su da 4 çekirdekli değil mi?tableti bugün sipariş vereceğim inşAllah.herkese iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OSİBAY -- 19 Aralık 2012; 8:28:24 >

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.