DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
telefon internetini tablete bağlama
4
Cevap
0
Favori
3.917
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Network ve Güvenlik >> Network >> telefon internetini tablete bağlama
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      38 Mesaj
      29 Kasım 2012 21:50:06
      merhaba benim piranha markalı tabletim var ve 5800 telefonda sınırsız net var bir türlü telefonun internetini bağlayamadım program olur başka türlü yollar olur bi yardım edermisiniz
      3g modem düşündüm 2-3 arkadaşın wını vardı taktık ama okumuyo ne yapacaz bilmiyom interneti tablete bi türlü bağlayamadık

• Teğmen
      111 Mesaj
      29 Kasım 2012 22:36:52
      joikuspot kullanarak telefondaki interneti kablosuz olarak paylaştırabilirsiniz.

The Walking Dead • Doctor Who • Sherlock • Revolution • Chuck • The Newsroom • Breaking Bad
    • Onbaşı
      38 Mesaj
      29 Kasım 2012 22:40:27
      denedim son sürümünün indirip kurudm program çalıştı ama tablet ağı bulmuyor

• Onbaşı
      24 Mesaj
      20 Şubat 2013 19:03:19
      http://forum.xda-develo...?p=22113766&postcount=24

Ainol crystal da aynı sorun bende de vardı yukarıdaki linkteki çözüm işime yaradı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Onbaşı
      31 Mesaj
      25 Şubat 2013 01:31:26
      merhaba arkadaşlar benzer sorun bendede var 5800 sınırsız internet ve ıpad var ama ne juikuspod u yükleye bildim nede arkadaşın verdiği linkteki prog. 5800 zaten sertifika sorunu var nasıl aşarız bunları bilen arkadaşlar yardımcı olsun lütfen sevinirim..

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Network ve Güvenlik >> Network >> telefon internetini tablete bağlama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.