DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Samsung Galaxy Y Çok Fazla Model Denemesi
8
Cevap
1
Favori
12.967
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Samsung Galaxy Y Çok Fazla Model Denemesi
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      40 Mesaj
      29 Kasım 2012 18:47:45
      Samsung galaxy y telefonumda kardeşim modeli kurcalayarak telefonu kitlemiş.Gmail hesabı istiyor.Kurdum bitane kullanıcı adı ve şifreyi yazıyorum girmiyor.Yanlış kullanıcı adı veya şifre diyor.Ne yapabilirim ?
      Bu arada gmaili yazıp girdikten sonra telefona format mı atılmış olacak yani telefondaki her şey gidecek mi ? Eğer öyle olacaksa uğraşmayıp recovery moddan telefonu resetliyim.

"futbol hayatımda en çok zorlandığım stoperlerden biri bülent korkmaz'dı. ayak bile uzatılmayacak topa kafa uzattı"
      (thıerry henry)
    • Binbaşı
      1010 Mesaj
      29 Kasım 2012 19:21:05
      Telefonun kullanıldığı gmail hesabı lazım. Atıyorum google play rehber gibi kısımlara girilmiş olan google hesabının şifresi gerekiyor . Öylesine bir yeni hesapla olmaz yani.

Karşıyaka'lı...

• Çavuş
      40 Mesaj
      30 Kasım 2012 21:16:26
      quote:

Orijinalden alıntı: KSK_istayfa

Telefonun kullanıldığı gmail hesabı lazım. Atıyorum google play rehber gibi kısımlara girilmiş olan google hesabının şifresi gerekiyor . Öylesine bir yeni hesapla olmaz yani.

Teşekkürler. Telefona recovery moddan reset attım ve sorunu çözdüm.

"futbol hayatımda en çok zorlandığım stoperlerden biri bülent korkmaz'dı. ayak bile uzatılmayacak topa kafa uzattı"
      (thıerry henry)
    • Er
      7 Mesaj
      01 Aralık 2012 07:36:37
      kardeş recovery nasıl oluyor anlatırmısın

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      04 Mart 2013 23:32:28
      Samsung çok fazla model denemesi, çok fazla model denemesi kesin çözüm

http://www.patronforum....showthread.php?tid=19248

• Teğmen
      112 Mesaj
      21 Mart 2013 08:57:07
      Samsung çok fazla model denemesi, çok fazla model denemesi çözüm bu adresten yaptım belki faydası olur
      http://www.patronforum....showthread.php?tid=19248

paylaşım adına patronforum
    • Er
      3 Mesaj
      07 Temmuz 2014 02:55:17
      Ayni sorun bendede var gmail imide biliyorum ama telin wifi i kapali yaziyorum internet olmadigi icin gmail i kabul etmiyor acil yardim edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drazel -- 7 Temmuz 2014; 4:18:11 >

• Er
      11 Mesaj
      07 Ağustos 2014 16:56:29
      işe yararmı bilmiyorum ama acil arama tuşuna bas sonra üst tarafı aşşağıya çek oradan wifi yi açarsın

• Onbaşı
      22 Mesaj

Dediğiniz Samsung galaxy y telefonda oldu wifiyi açtım ve oturum açmak için bağlı gmail hesabıma giriş yaptım.

acemikızankullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Semekdar
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Samsung Galaxy Y Çok Fazla Model Denemesi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.