Şimdi Ara

Windows Phone 8 / Mobile 10 Mağaza ANA Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.455
Cevap
98
Favori
362.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuyu düzenli takip edenler parmak kaldırsınlar bakalım.
  • Ben N8-00 kullanıyorum hala. Anlayacağınız, indirmiyorum indirtiyorum, yemiyorum yediriyorum. Buna rağmen bazı imalarda bulunulması rahatsız eder beni.

4-5 yıl oldu telefonu alalı. Telefonun kendi ana konusunda taş çatlasa 20 mesajım vardır.

Telefonların ana konularında faydalı bilgi alış verişinde bulunan, birbirine yardımcı olan, bir diğer taraftan hayırlı cumalar, hayırlı bayramlar, kandiliniz mübarek olsun falanca telefonu kullanan arkadaşlar diye yazanlara saygım var lakin bırakın da benim de en az onlar kadar mesaj sayım İSTEMESEM DE artsın bu konudaki paylaşımlarımdan dolayı. Bundan rahatsızlık duyan varsa, rahat olsun.

Toplam 18791 mesaj atmışsınız.
    2864 gündür üyesiniz.
    Günde ortalama 6.5 mesaj atmışsınız.

http://forum.donanimhaber.com/memstats.asp

Günde ortalama 6 mesajım da olsun artık bu forumda. Benim başım kel mi? Sıfır mı olsun?

Toplam 18791 mesajın 4000 tanesini de kendim silmişimdir, sildirtmişimdir.

Konu dışı bölümünde de pek takılmam. 100 mesajım ya vardır ya yoktur.

Bilmem anlatabiliyor muyum?

Bu konu gereksiz mesajlar bölümüne de yansıtılabilir. Mesaj attıkça mesaj sayım yükselmese de olur. Benim için fark etmez.

Admini haberdar edelim, varsa böyle bir imkanımız konu hem burada görünsün hem de gereksiz konular bölümünde?

Çünkü ben bu konuya bir 20-30 milyon mesaj daha atmayı düşünüyorum.

Edit:

Toplam 11960 mesaj atmışsınız.
    3304 gündür üyesiniz.
    Günde ortalama 3.62 mesaj atmışsınız.
  • Ben her gün en az 2-3 defa bu konuya uğrar, paylaştığınız programlara bir bakarım. Tek konu altında olması bence en güzeli.

Emekleriniz için teşekkürler @e-Militarist
  • Ben N8-00 kullanıyorum hala. Anlayacağınız, indirmiyorum indirtiyorum, yemiyorum yediriyorum. Buna rağmen bazı imalarda bulunulması rahatsız eder beni.

4-5 yıl oldu telefonu alalı. Telefonun kendi ana konusunda taş çatlasa 20 mesajım vardır.

Telefonların ana konularında faydalı bilgi alış verişinde bulunan, birbirine yardımcı olan, bir diğer taraftan hayırlı cumalar, hayırlı bayramlar, kandiliniz mübarek olsun falanca telefonu kullanan arkadaşlar diye yazanlara saygım var lakin bırakın da benim de en az onlar kadar mesaj sayım İSTEMESEM DE artsın bu konudaki paylaşımlarımdan dolayı. Bundan rahatsızlık duyan varsa, rahat olsun.

Toplam 18791 mesaj atmışsınız.
    2864 gündür üyesiniz.
    Günde ortalama 6.5 mesaj atmışsınız.

http://forum.donanimhaber.com/memstats.asp

Günde ortalama 6 mesajım da olsun artık bu forumda. Benim başım kel mi? Sıfır mı olsun?

Toplam 18791 mesajın 4000 tanesini de kendim silmişimdir, sildirtmişimdir.

Konu dışı bölümünde de pek takılmam. 100 mesajım ya vardır ya yoktur.

Bilmem anlatabiliyor muyum?

Bu konu gereksiz mesajlar bölümüne de yansıtılabilir. Mesaj attıkça mesaj sayım yükselmese de olur. Benim için fark etmez.

Admini haberdar edelim, varsa böyle bir imkanımız konu hem burada görünsün hem de gereksiz konular bölümünde?

Çünkü ben bu konuya bir 20-30 milyon mesaj daha atmayı düşünüyorum.

Edit:

Toplam 11960 mesaj atmışsınız.
    3304 gündür üyesiniz.
    Günde ortalama 3.62 mesaj atmışsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 3 Kasım 2016; 14:55:00 >

• Benden şimdilik buraya kadar. Bir symbian kullanıcısı olarak buraya kadar getirebildim konuyu. Bugünden itibaren windows telefon sahibi olarak aranızda olacağım. Dinlenmem lazım. Ara veriyorum konudaki paylaşımlarıma.
  • Hepsiburada mail yollamış bugün. Ben de cevapladım. :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vozer -- 18 Ekim 2014; 23:50:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allons-y Geronimo

Uydurmuşsun sebebini biyerden. Git adam gibi aç oku neden dava açıldığını. Fanboy seni. Yaygaracı. Provokatör

Şu verdiğin cevaba bak. Şu ettiğin hakarete değdi mi hiç sor kendine ?

Ben ne okuduysam bir haber sitesinden onu paylaştım burada ki onlarda Facebook hesabından paylaşmıştı.

Şu lafları zerre hak etmedim. Ayıp ayıp asıl o dediklerin sana yakışır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whippoorwill -- 16 Nisan 2015; 19:33:13 >
  • MrtAltg M kullanıcısına yanıt
    Biliyorum takipte olduğunu. Milletlik bir durum yok. Hem biraz rahatsızım hem de foruma bağlantı çok sorunlu. Çekilecek gibi değil. Sürekli hata veriyor site.

Biraz ara veriyorum. Geleceğim yine.
  • Orijinalden alıntı: e-Militarist

Temiz kurulum sonrası dahili uygulama güncellemelerinin ardından kurulacak bazı gerekli programlar. En azından benim kurduklarımdan bazıları.

Facebook (Yayımlayan Facebook Inc)www.microsoft.com/tr-tr/store/p/facebook/9wzdncrfj2wl

Skype (UWP) Evrensel Windows platformuwww.microsoft.com/tr-tr/store/p/skype-onizleme/9wzdncrfj364

Microsoft Authenticatorwww.microsoft.com/tr-tr/store/p/microsoft-authenticator/9nblgggzmcj6

Messenger (Yayımlayan Facebook Inc)www.microsoft.com/tr-tr/store/p/messenger/9wzdncrf0083

Viberwww.microsoft.com/tr-tr/store/p/viber/9wzdncrfj46z

WhatsApp Betawww.microsoft.com/tr-tr/store/p/whatsapp-beta/9wzdncrdfwbt

Twitterwww.microsoft.com/tr-tr/store/p/twitter/9wzdncrfj140

Instagramwww.microsoft.com/tr-tr/store/p/instagram/9nblggh5l9xt

Anadolu Ajansıwww.microsoft.com/tr-tr/store/p/anadolu-ajansı/9nblggh4vb60

AIDA64www.microsoft.com/tr-tr/store/p/aida64/9nblggh2wnwh

Hotspot Shield Free VPNwww.microsoft.com/tr-tr/store/p/hotspot-shield-free-vpn/9wzdncrdfng7

Network Datawww.microsoft.com/tr-tr/store/p/network-data/9nblggh5q6l7 5 Lira

AnTuTu Benchmark v6www.microsoft.com/tr-tr/store/p/antutu-benchmark-v6/9nblggh58jqv

Deezer Musicwww.microsoft.com/tr-tr/store/p/deezer-music/9nblggh6j7vv

Spotifywww.microsoft.com/tr-tr/store/p/spotify/9wzdncrfj4wk

Boxwww.microsoft.com/tr-tr/store/p/box/9nblggh68lpl

gnçtrkcllwww.microsoft.com/tr-tr/store/p/gnctrkcll/9nblggh09nd9

Dropboxwww.microsoft.com/tr-tr/store/p/dropbox/9wzdncrfj0pk

Perfect Weather Universalwww.microsoft.com/tr-tr/store/p/perfect-weather-universal/9nblggh5m67c

TuneIn Radiowww.microsoft.com/tr-tr/store/p/tunein-radio/9wzdncrfj3sf

Mediafirewww.microsoft.com/tr-tr/store/p/mediafire/9nblggh4qj9h

Loadkit Download Managerwww.microsoft.com/tr-tr/store/p/loadkit-download-manager/9nblggh1z0g3

Yemeksepeti – Online Yemek Siparişiwww.microsoft.com/tr-tr/store/p/yemeksepeti-online-yemek-siparisi/9nblggh4n12t

Easyscope – unofficial Periscope clientwww.microsoft.com/tr-tr/store/p/easyscope-beta/9nblggh4x97k

VLCwww.microsoft.com/tr-tr/store/p/vlc/9nblggh4vvnh

Onefootballwww.microsoft.com/tr-tr/store/p/onefootball/9wzdncrfj4kx

MEGA Privacywww.microsoft.com/tr-tr/store/p/mega-privacy/9wzdncrcwsjr

Amazonwww.microsoft.com/tr-tr/store/p/amazon/9wzdncrfj13v

QR Scanner RSwww.microsoft.com/tr-tr/store/p/qr-scanner-rs/9nblggh08m95

SofaScore LiveScore - Canlı Skor Sonuçlarıwww.microsoft.com/tr-tr/store/p/sofascore-livescore-live-scores-and-results/9nblggh18853

myTube!www.microsoft.com/tr-tr/store/p/mytube/9wzdncrcwf3l 3 Lira.

Evrensel ProShotwww.microsoft.com/tr-tr/store/p/proshot/9nblggh4tfjz

8 Zipwww.microsoft.com/tr-tr/store/p/8-zip/9wzdncrfhwb8 3 Lira 4 gün kaldı

Audiocloudwww.microsoft.com/tr-tr/store/p/audiocloud/9wzdncrdn3r7

Perfect Toolswww.microsoft.com/tr-tr/store/p/perfect-tools/9nblggh4r8dw

WiFi Analyzerwww.microsoft.com/tr-tr/store/p/wifi-analyzer/9nblggh33n0n

Total Commanderwww.microsoft.com/tr-tr/store/p/total-commander/9wzdncrfjwf1

Dailymotionwww.microsoft.com/tr-tr/store/p/dailymotion/9wzdncrfhx2x

Transcoderwww.microsoft.com/tr-tr/store/p/transcoder/9nblggh5z1bg 3 Lira

WiFi Commander: 3D Analyze & Monitorwww.microsoft.com/store/apps/9nblggh20fr1 9 Lira

City Art Search UWP versionwww.microsoft.com/tr-tr/store/p/cas-preview/9nblggh434kn

City Art Searchwww.microsoft.com/tr-tr/store/p/city-art-search/9wzdncrdtbtp

Client for YouTubewww.microsoft.com/tr-tr/store/p/client-for-youtube/9nblggh43l7n

Facebook (Beta) (Yayımlayan Facebook Inc)www.microsoft.com/tr-tr/store/p/facebook-beta/9nblggh6ct0l

foobar2000 mobilewww.microsoft.com/tr-tr/store/p/foobar2000-mobile/9nblggh5xs5x

GroupMewww.microsoft.com/tr-tr/store/p/groupme/9nblggh5z4f2

LINEwww.microsoft.com/tr-tr/store/p/line/9wzdncrfj2g6

Speedtest by Ooklawww.microsoft.com/tr-tr/store/p/speedtest-by-ookla/9nblggh4z1jc

TeamViewer QuickSupportwww.microsoft.com/tr-tr/store/p/teamviewer-quicksupport-preview/9nblggh5kpgl

VMware Horizon Clientwww.microsoft.com/tr-tr/store/p/vmware-horizon-client/9nblggh51p19

Xbox (Beta)www.microsoft.com/tr-tr/store/p/xbox-beta/9nblggh1j27h

Yandex.Biletwww.microsoft.com/tr-tr/store/p/ЯндексАвиабилеты/9nblggh2sw98

Yandex.Hava Durumuwww.microsoft.com/tr-tr/store/p/yandexhava-durumu/9wzdncrdmlx6

Devam edecek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 14 Ocak 2017; 20:38:22 >

• Telefonların ana konularında uygulama ve oyun güncellemesi haberi veren arkadaşlar görüyorum arkadaşlar. 10 tane ana konu varsa ve ben buraya eklediğim her mesajı o 10 konuya da ayrı ayrı eklesem hoş olur mu? Bu konuya ihtiyaç yoksa ve faydasızsa kilitlensin ya da silinsin bu konu o halde. Oyunu kuralına göre oynayalım lütfen. Ne bana ve bu konuda paylaşım yapanlara saygısızlık yapılsın ne de ben saygısızlık yapmış olayım.
  •  Windows Phone 8 / Mobile 10 Mağaza ANA Konu

Forumda böyle bir konu görmediğim için açma gereği duydum.Bu konuda Uygulama-oyun önerileri yapabiliriz indirimdeki şeyler hakkında bilgi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oberyn -- 25 Ocak 2015; 1:18:42 >

• "İSTEDİĞİNİZ YERDE, İSTEDİĞİNİZ ŞEKİLDE VE İSTEDİĞİNİZ ZAMAN ANTRENMAN YAPIN!"

Legs Workout 1.2.2.0

www.microsoft.com/tr-tr/store/apps/legs-workout/9nblggh08b57 Mobil.

Butt Workout 1.2.2.0

www.microsoft.com/tr-tr/store/apps/butt-workout/9nblggh08b6b Mobil.

Chest Workouts 1.2.2.0

www.microsoft.com/tr-tr/store/apps/chest-workouts/9nblggh08b7l Mobil.

www.passion4profession.net

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 9 Ağustos 2015; 20:25:35 >

• e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    Hocam senden Allah razı olsun senin sayende indirimleri, ücretsiz olanları takip edebiliyoruz sen burada laf atanlara bakma hepsi 15 yaşlarında ergenler
  • İnternet explorer ile youtube videolarını indirebilmek için linkin başındaki "http://m." yazısını silip ''link'' yazın.

Örneğin;http://m.youtube.com/watch?v=arnrFnAsAwk

yerine

http://linkyoutube.com/watch?v=arnrFnAsAwk

yapıp, Download Video / indirmek istediğiniz format / 3 saniye bekleyip / ... start download.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 24 Mart 2015; 21:49:45 >

E-Militarist yaptığınız paylaşımlardan dolayı teşekkür ederim. Sayenizde ücretli olan bir çok uygulama ve oyuna ücretsiz sahip olduk. Bence harcadığınız emeğe herkesin saygı duyması gerekir. Verdiğiniz linklerde uygulamaların açıklamaları ve görselleri mevcut .
  • Şu Enpara mobil uygulaması gelmedi. Bu yapmak bu kadar mı zor ?
  • Duyduğuma göre Google Windows Phone için uygulama geliştirme fikrine sıcak bakmaya başlamış ufaktan.
  • Türkiye Büyük Millet Meclisi uygulaması Windows Phone için yayınlandı.

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/tbmm/2d26e278-6ed2-4277-9131-7d4171715582
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

Bu çarpık, saygısız ve sevgisiz düzenin değişeceğine inanıyorum ben. İnancımı diri tutmaya çalışıyorum şimdilik. İnancım biterse pes ederim. Son atımlık barutlarım bunlar.

Eyvallah.

Hocam sırf senin paylaşımların için akşam çayımı doldurup sadece bu konuyu keyifle takip ediyorum.su ana kadar yaptıkların için bile hakkını helal et hocam
    Hocam microsoft çalışanı olsam bu başarını gösterip sana telefon yollatirim, helal olsun ms çalışanlarından fazla çalışıyorsun
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.