Şimdi Ara

Windows Phone 8 / Mobile 10 Mağaza ANA Konu (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.455
Cevap
98
Favori
362.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: keremalp

1-dört gözle dns ayarlama uygulaması bekliyorum.
    2-ana ekranda kendi kendini güncelleyen digital saat veya hava durumlu digital saat.

Htc nin saati aynen koysalar yeterli...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefonun içindeki müzikleri klasör klasör görebileceğim ve aynı zamanda şarkı kütüphanesinde arama yapan bir müzik çalar var mı bildiğiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: scherlook

Resmi Youtube uygulaması mağazada indirilmeye sunuldu.

bir ara geyik muhabbeti olmuştu.wp8 e resmi uygulama yapmıcaz demişlerdi.demek yapmışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

quote:

bir ara geyik muhabbeti olmuştu.wp8 e resmi uygulama yapmıcaz demişlerdi.demek yapmışlar.

uygulamayi windows yapmis

• quote:

Orijinalden alıntı: ademoz05

quote:

quote:

o zaman resmi olmuyor
  • quote:

resmi değil google tarafından değil microsoft tarafından yapıldı uygulama
  • Resmi değil lakin gayet güzel bir uygulama olmuş. Microsoft yapmasının bir güzelliği sisteme ve arayüze uygun olarak tasarlaması ilerleyen güncellemeler ile çok iyi düzeye gelicektir.
    En azından markette ne idiği belirsiz uygulamalar yerine bunu kullanmak en mantıklısı.
  • Video çekerken kullanabileceğim lens var mı?

• Subway surfers ve temple run 2 ne zaman gelecek Bi bilgisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Şeriat Sucuğu

quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

quote:

Orijinalden alıntı: Şeriat Sucuğu

quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

Angry Birds 15 mayısa kadar ücretsiz:http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/angry-birds/9168c4f3-217b-4a29-b543-7513bb4ae2ed

Windows Phone 8 / Mobile 10 Mağaza ANA Konu

Oyunu bedavayken indirdim, hesabıma geçti.
    15 mayısdan sonra sildiğim de tekrar ücretli mi görünecek bu hesabımda ?

Ücretsizken hesabınıza geçen içerik daha sonra ücretli olsa bile ücretsiz olarak indirebileceksiniz.

Bu seçenek iyiymiş yahu. Teşekkür ederim.

Ben istunt2 ve gravity guy oyunlarını bedavayken indirmiştim fakat şimdi tekrar indiremiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Simple Man
    Ben istunt2 ve gravity guy oyunlarını bedavayken indirmiştim fakat şimdi tekrar indiremiyorum

Telefonu formatladıktan sonra Gravity Guy'ı yeniden yüklemiştim.
    Yüklemeden önce paralı olarak gözüküyordu. Bedavayken indirmiştim bu oyunu.
    "Satın al" dedikten sonra ödeme yapmadan "daha önce satın almışsınız" diyerek yükledi oyunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: minimalist83

quote:

Orijinalden alıntı: Simple Man

Telefonu formatladıktan sonra Gravity Guy'ı yeniden yüklemiştim.
    Yüklemeden önce paralı olarak gözüküyordu. Bedavayken indirmiştim bu oyunu.
    "Satın al" dedikten sonra ödeme yapmadan "daha önce satın almışsınız" diyerek yükledi oyunu.

Tamam teşekkür ederim

• Çok güzel bir oyun http://www.windowsphone.com/s?appid=ccafbc40-3cd3-4852-a635-6e5656696706

• merhaba
    Lumia 820 için tüm video formatlarını izleyebileceğim bir prog. varmı acaba.
    Örneğin ı phone de çekilen bir videoyu nasıl izleriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: achiltendom

merhaba
    Lumia 820 için tüm video formatlarını izleyebileceğim bir prog. varmı acaba.
    Örneğin ı phone de çekilen bir videoyu nasıl izleriz.

Böyle bir programı herkes dört gözle bekliyor. Özellikle de altyazılı oynatabilecek olanı...
  • Arkadaşlar, mağazada uygulamaların altında bazen saçma sapan yorumlar ve puanlamalar görüyorum. Dayanamadım buraya yazmaya karar verdim.

1) Mobil ödeme olmaması (büyük eksiklik) yorum yaptığınız uygulamanın suçu değil, sistemle alakalı bir durum. Bu durumdan dolayı güzelim uygulamalara düşük yıldız vermeniz, o uygulamayı almak isteyen arkadaşlar için yanlış bir referans oluyor.

2) Ücretli uygulamalarla ilgili olarak, hem bedava olsun hem reklam olmasın hem uygulamaların en ufak bir kusuru olmasın istiyoruz ama yok öyle bir dünya. Sonuçta binlerce lira telefona verip de ayda 15-20 tl'yi hak eden uygulamalara harcamak bu kadar dert edilecek bir şey değil diye düşünüyorum. Önemli olan verdiğimiz parayı hak etmesi, verdiğimiz parayı hak etmiyorsa sonuna kadar eleştireceğiz.

Bizim o telefonlara binlerce lira vermemiz uygulamacının derdi değil, bu iş ciddi emek işi ve herkes para kazanmak için yapıyor. Bazı arkadaşlar, satın almazsak bedava olur gibi bir düşünceye sahip, OLMAZ kardeşim!! Adam para kazanacak ki yeni uygulamalar yapsın ve bu platformdan para kazanıldığını gören yeni uygulamacılar gelsin. Aksi halde uygulama, oyun yok diye ağlayıp dururuz.

3) İngilizce meselesi! Sadece bir ya da iki dilde olan uygulamaların altına bile, ''ya neden türkçe yok'' yazıp durmayın lütfen. Facebook gibi büyük markalar hariç senin dilin kimsenin umurunda değil ve 30 dilde de uygulama yazamaz adamlar. Her uygulamanın altına ''türkçe türkçe'' yazarak harcadığımız enerjiyi, bir yabancı dil öğrenmek için harcasaydık şimdiye kadar dil diye bir sorunumuz kalmazdı.

Beni yanlış anlamayın lütfen, amacım kimseyi kırmak ya da ukalalık yapmak değil ama 21.yy'da internet çağında temel İngilizceyi bile öğrenmek için çaba göstermiyorsan, aynaya bakıp ben nerede yanlış yapıyorum diye düşünmenin vakti gelmiştir.

• Markette son zamanlar hiç bir yenilik yok maalesef temple run 2 falan gelse bari.
  • quote:

Orijinalden alıntı: THESTER

Markette son zamanlar hiç bir yenilik yok maalesef temple run 2 falan gelse bari.

markete eski nokia telefonlarda oynanan snake(yilan) oyunu geldii

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ademoz05

quote:

quote:

o zaman resmi olmuyor

Microsoft Youtube uygulaması sonrası Google Microsoft'a uygulamayı kaldırması için yazılı ihtar göndermiş. Nedeni ise reklamların engellenmesi ve videoların indirilebilmesi. Microsoft da Google'dan uygulamayı geliştirmesini bekledik adım atılmayınca biz yaptık diye demeç vermiş ama yine de geri adım atıp reklamlara izin vermesi bekleniyormuş...

• quote:

Orijinalden alıntı: keremalp

1-dört gözle dns ayarlama uygulaması bekliyorum.
    2-ana ekranda kendi kendini güncelleyen digital saat veya hava durumlu digital saat.

Accuweather kilit ekranında hava durumu ve saati bir arada görmeni sağlıyor...

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.