Şimdi Ara

Windows Phone 8 / Mobile 10 Mağaza ANA Konu (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.455
Cevap
98
Favori
362.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: umutcanguven

Çok iyi bir translator uygulaması:http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/translator/2cb7cda1-17d8-df11-a844-00237de2db9e

Bu oldukça başarılı ama offlice Türkçe sözlük sunmuyor. Offline kullanmak isteyenler SilverDict uygulamasını indirebilirler. Ücretli ve ücretsiz iki farklı sürümü var. Ben ücretsiz kullanıyorum. Uygun bağlantınız olduğu zaman istediğiniz kadar sözlüğü telefona indirip, istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

http://www.windowsphone.com/en-us/search?q=silverdict

• cevabınız için teşekkürler,

maalesef çevremde android ve ios var. lumia 820'i gözüme kestirmiştim. android uygulamalarından en gereklisi bu program benim için.
  • http://www.windowsphone.com/tr-tr/search?q=forex buradan bakabilirsiniz. fakat alarm özelliği göremedim ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: isc

forex mobile tarzı borsa takip programı varmıdır? varsa hisse senetlerine fiyat/haber alarmı kurulabiliyor mu?

Markets on go diye bir program var dediklerinizi yapabilen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip etmeyeli bir çok uygulama wp8 e gelmiş veya güncellenmiş. Açıkçası baya şaşırdım çünkü Haziran ayına bekliyordum ben yeni uygulamaları erken davranmış Microsoft
  • Androiddeki ücretsiz uygulamalar Windows mağazasında ücretli. İki lafından daha yüksek fiyata satıyorlar birde vallahi helal olsun.

doğru düzgün Bi internet tarayıcı bile yok. Google program yayınlamasın mesele yok mobil sitesi zaten uygulamayı aratmıyor dedim l620 yi alırken. Suprizzz!
    ancak text olarak açabiliyoruz gmaili!

• quote:

Orijinalden alıntı: Şeriat Sucuğu

Androiddeki ücretsiz uygulamalar Windows mağazasında ücretli. İki lafından daha yüksek fiyata satıyorlar birde vallahi helal olsun.

doğru düzgün Bi internet tarayıcı bile yok. Google program yayınlamasın mesele yok mobil sitesi zaten uygulamayı aratmıyor dedim l620 yi alırken. Suprizzz!

gmail'i kişiler-hesaplar bölümünden ekleyip aynı hotmail gibi kullanabiliyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alaz1903

quote:

Androiddeki ücretsiz uygulamalar Windows mağazasında ücretli. İki lafından daha yüksek fiyata satıyorlar birde vallahi helal olsun.

gmail'i kişiler-hesaplar bölümünden ekleyip aynı hotmail gibi kullanabiliyorsun.

Abi cihazı ilk elime aldığımda hotmailden önce gmail hesabını eklemek oldu işim. Hatta öylesine sevindim ki 300 kişilik rehberi nasıl aktaracağım diyenkara kara düşünüyordum cihazı alırken.

ama gmailin mobil sitesi androiddeki resmi gmail programından bile daha kullanışlı.

Windows da el altında olması gereken butonları kullanabilmek için ek olarak menü tuşunu kullanmamız sıkıntılı oluyor biraz. Bu sadece mail uygulamalarındaki klasör geçişleri ve etiketleme işlemleri için değil internet Explorer içinde geçerli.
    adres barını kullanım kolaylığı için alt sıraya yerleştirmişler ama tarayıcının kullanımı için tek buton koymuşlar. Hadi geri gelmek için geri butonunu kullandık da ileri butonu hiç Bi yerde yok ki rezalet Bi durum bu. Sekmeler arası geçiş için tekrar menü kullanımını da hesaba katmadım.
    mağazada da adam gibi çalışan tek browser yok.

telefon da görev yöneticisi, herhangi Bi dosya yönetimi ( mağazada da bulamadım) yok.

bunlar gibi kullanım da sıkıntı çıkaran onlarca eksik var sistem de umarım temmuzda geleceği bahsedilen güncelleme ile insanların kullanım rahatlığını da düşünürler.

Microsoft masaüstü pclerde ki gibi sadece Windows hatalarını düzeltebilmek için güncelleme yayınlamaya devam ederse vay halimize.

• İnstagram geliyormuş.http://shiftdelete.net/windows-phonea-instagram-geliyor-44249.html
  • Kullandığım uygulamaları sırasıyla sayacak olursak

RapDialer = Kısayol arama. Normalde Telefona girip tuş takımına basıp arayabiliyorsunuz bununla tek tık.
    Quick Settings = Lumia'da perde yok. Bt Wi-fi gibi kısayolları seri kullanabiliyorsunuz.
    Whatsapp
    Gismeteo = Hava durumu
    Radyo
    DH uygulaması
    Kim kimdir = Wikipedi gibi. Doğum günü olanları en başta gösteriyor. Hoşuma gitti.
    Cnn Türk
    Maçkolik
    Tv Turca = Televizyon izliyebiliyorsunuz.
    Fantasia Free + Camera 360 + Lomogram = Bir nevi instagram ve shop programları
    Lock Screen Changer = belli bir süre ile seçtiğiniz fotoğrafları duvar kağıdı yapıyor..
    Photosynth = Tek kelime ile harika bir program. panoramanın gelişmişi diyebilirim.
    Shazam
    SkyDrive
    bla bla
  • Bu temple run ın takılma olayı nedir arkadaşlar üstelik parlaklığı yüksek yapınca oyun oynanmıyor bile

• Snes8X için oyunları nerden buluyorsunuz ? hangi oyun dosyalarını destekliyor
  • 8x sahibiyim, batman arada takılıyo anlık olarak sizde de öylemidir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awerz

Snes8X için oyunları nerden buluyorsunuz ? hangi oyun dosyalarını destekliyor

kendi mesajımı cevaplıyayım bari :)
    snes bu adreste yüzlerce rom var desteklenen smc uzantılı dosyaları kullanabiliyor program
  • Mağazanın tema değişikliğine ihtiyacı var.
    Arama sezisinde değişikliğe ihtiyacı var... Birşeyi bulmak için tam adını yazmanız lazım noktası virgülüne kadar... saçma...
    Birşey indirirken ekrana sizi hapsetmesi yükleniyor gidene kadar telefona müdahale edemiyorsunuz...Anca geri yapıcan iptal olcak öyle...
  • quote:

Orijinalden alıntı: AngelFRANTIX

Mağazanın tema değişikliğine ihtiyacı var.
    Arama sezisinde değişikliğe ihtiyacı var... Birşeyi bulmak için tam adını yazmanız lazım noktası virgülüne kadar... saçma...
    Birşey indirirken ekrana sizi hapsetmesi yükleniyor gidene kadar telefona müdahale edemiyorsunuz...Anca geri yapıcan iptal olcak öyle...

bişeyei yüklemeye başladıgında geri yaptgın zaman iptal etmiyo, arka planda yüklemeye devam ediyo sorun yok yani

hatta tekrar magazay girip allta yüklemeler olarak görebilirsiniz

• Beyler bana tavsiye edebileceğiniz müzik indirme uygulaması ile bunu çalacak bir uygulama var mı ? htc nin player ı sanırım yok : ) yada ben bulamadım ..
  • youmusic baya iyi indirdiğiniz müziği kitaplığa da kaydediyor
  • quote:

arkadaşlar,

gmail'i kurarken e-posta ve hesaplar'dan "ileri düzey kurulum" yaparak kurun! Burada server ayarlarına "m.google.com" yazın ve kullanıcı bilgilerinizi girin.

Böylece mailleriniz, takviminiz ve kişileriniz senkronlanacak ve mailler size "push" olarak "anlık" gelecek, pil de yemeyecektir. Yani şikayet edeceğiniz en ufak bişi yok bu konuda.

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.