Şimdi Ara

TELEFONUM WIRELESS AĞI GÖRMÜYOR YARDIM!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
84.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

GALAXY S3 TELEFONUMDA PAYLAŞIMA AÇTIĞIM WİRELESS BAĞLANTIYI GÖRMÜYOR. LAPTOPTAN BAĞLANABİLİYORUM AMA TELEFON GÖRMÜYOR AĞI. NEDEN OLABİLİR BİLGİLİ ARKADAŞLAR PAYLAŞIRLARSA SEVİNİRİM.

• quote:

Orijinalden alıntı: ulukan

MERHABA ARKADAŞLAR;

GALAXY S3 TELEFONUMDA PAYLAŞIMA AÇTIĞIM WİRELESS BAĞLANTIYI GÖRMÜYOR. LAPTOPTAN BAĞLANABİLİYORUM AMA TELEFON GÖRMÜYOR AĞI. NEDEN OLABİLİR BİLGİLİ ARKADAŞLAR PAYLAŞIRLARSA SEVİNİRİM.

Telefonla başka bir ağa bağlanmayı deneyin.
  • Evde denemiştim. Modem arayüzünden wifi ayarları altında kanal listesi var. o listeden değişik kanalları(frekansları) deneyerek hem bilgisayar hem de telefonda çalışmasını sağlayabilirsin.

Mesela ben 1. kanalı ayarladığımda bilgisayar gayet iyi görebiliyorken, cep telefonum adını bile bulamıyordu. Daha sonra otomatik moda aldım, -o da 11 oldu- telefondan da pc den de girebiliyorum.

Yani dediğim gibi modem/kanal ayarları ile alakalı olduğunu düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lonebody

Evde denemiştim. Modem arayüzünden wifi ayarları altında kanal listesi var. o listeden değişik kanalları(frekansları) deneyerek hem bilgisayar hem de telefonda çalışmasını sağlayabilirsin.

Mesela ben 1. kanalı ayarladığımda bilgisayar gayet iyi görebiliyorken, cep telefonum adını bile bulamıyordu. Daha sonra otomatik moda aldım, -o da 11 oldu- telefondan da pc den de girebiliyorum.

Çok teşekkür ederim, nokta atışı oldu bu. Kanalı 'auto'dan 11'e aldım ve artık sorunsuz bağlayabiliyorum telefonu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

quote:

Evde denemiştim. Modem arayüzünden wifi ayarları altında kanal listesi var. o listeden değişik kanalları(frekansları) deneyerek hem bilgisayar hem de telefonda çalışmasını sağlayabilirsin.

Çok teşekkür ederim, nokta atışı oldu bu. Kanalı 'auto'dan 11'e aldım ve artık sorunsuz bağlayabiliyorum telefonu.

rica ederim, hallettiğine sevindim. İyi sörfler :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

quote:

rica ederim, hallettiğine sevindim. İyi sörfler :)

kusura bakmayın ama benim aynı sorunum var ama bu kanal olayını nasıl halledicem
  • quote:

kanal ayarlarını nasıl yapıcam bendede aynı sorun var
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncayykc

quote:

kanal ayarlarını nasıl yapıcam bendede aynı sorun var

dostum

tarayıcını çıyorsun, modemin adresini yazıyorsun. (Airties modemler için 192.168.2.1, Zyxel için 192.168.1.1 vb.) kullanıcı adı ve/veya şifre bilgilerini girip modem arayüzüne erişiyorsun. Oradan Kablosuz bölümünü bulup ayarlarına (şifre bölümü ile aynı yerdedir muhtemelen) giriyorsun. Orada kanal listesi var. 1 den 13 e kadar. bir de otomatik var. sen 6 yı seç kaydet sonra modemi yeniden başlatıp halledersin.
  • kanal 1 işimi gördü herkese teşekkür ederim :)
  • ben tüm kanalları denememe rağmen olmadı.

önceden zyxel modemim vardı, hem yv den hem telefondan bağlanırken problem yaşamıyordum. şimdi airties modem aldım, laptop ve diğer telefonlarla bağlanırken sorun çıkmıyor ama tv ile benim telefonum bir türlü modemi görmüyor
  • çıldıracam genşler yok mu bunun bir çözümü
  • benim de birkaç gündür giriyordu şimdi wifi ağında evimde ki modemi göstermiyor komşuların ki gözüküyor ama kendi modemimi göremiyorum s3 kullanıyorum
  • lutfen bana yarımcı olun.. ben pc den kablosuz ag bağlantısı açıyorum. yeni aldığım galaxy s4 pc deki açtığım ağı görmüyor bile. başka tlf lar gçrebiliyor. diğer modemleri de görüyor. fakat pc deki açtığım ağı görmüyor.. bana yardımcı olabilir misinz.
  • Bulamayanlar için Teşekkür Ederim Yardım Edenlere..
     TELEFONUM WIRELESS AĞI GÖRMÜYOR YARDIM!!!
  • Kardeşim çok işime yaradı. teşekkür ederim..
  • Kanal 1 işe yaradı faydalı paylaşım teşekkurler...
  • genelde telefonların kanal desteği channel 1-11 arasında oluyor ama 1-13 kadar kanallar var eger wireless cihazınız channel 12 ve 13 de yayın yapıyorsa telefonunuz öuhtemelen göremeyecektir.
    bu linkte tablodan bakabilirsnizhttp://i.hizliresim.com/mqBQJy.jpg
  • ARKADASLAR AYNI SORUN BENDEDE VARDI İŞİ UZATIYORLAR İŞİ 2 SAAT ARADIM UĞRASTIM YAPMANIZ GEREKEN

MODEMİ KAPATIN AÇIN MODEM KENDİNE GELDİKTEN SONRA RESET TUŞUNA 10-15 SANİYE BASILI TUTUN VE SONRA TELEFONDAN WİFİ ACIN
    BU KADAR BASİT <3
    Bİ TEŞEKKÜRÜNÜZ YETERLİ
  • aynı sorunu yaşıyorum fakat şöyle bir gariplik varki iphone ve samsung telefon bu hatta bağlanabiliyorken ben cihazda ağ adını göremiyorum. kanal ayarlarından olsa hiç bir cep telefonunun görmemesi lazım değil mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.