Şimdi Ara

Beyaz Eşya Önerileri (526. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.524
Cevap
79
Favori
1.507.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 523524525526527
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankastre set dusunuyoruz almayi max 1300 liraya kadar tavsiye alabilir miyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung rt50k6360sl buzdolabı kullanan arkadaşlardan yorum alabilir miyiz?Ürünün f/p oranı nasıl?
  • Mehaba arkadaşlar. Beyaz eşyadan hiç ama hiç anlamayan ve yakında düğünü olacak biri olarak yardım istiyorum.

5500 tl ye buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi ve set üstü ocak önerebilir misiniz?

İstediğim özellik yok.(Aslında bilmiyorum.) Sadece renkler beyaz olacak. Buz dolabı Ne çok büyük ne çok küçük olmayacak ve dondurucu kısmı üstte olacak.

Marka takıntım hiç yok

Şimdidien teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AzzOR.1991

Samsung rt50k6360sl buzdolabı kullanan arkadaşlardan yorum alabilir miyiz?Ürünün f/p oranı nasıl?

rt50 yetine rt53 almanızı tavsiye ederim. rt50 1.78cm, rt53 1.85 cm. raf yükseklikleri daha kullanışlı.
  • ©hosen kullanıcısına yanıt
    Hocam mutfakta yerı hazır 1.85 büyük kalıyor yani sığmıyor boydan dolayı 1.83 bırakmıs ustalar dolap ıcın.Yeterlı zaten 2 kisiler ben daha cok kullanımı için bilgi alacaktım.Sorun cıkarıyor mu tarzında.
  • Samsung buzdolaplari iyidir. Hatta k serileri cokcok iyi. Istersen servis 129 tlye 7 yila cikariyor garantisini.
    Cift sogutma, akilli dondurucu, inverter motor. Fiyat performans olarak rakibi yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar, bu kısa yıkama özelliği olan çamaşır makinası bakınıyorumda, bu kısa yıkama özelliği hakkaten işe yarar birşey mi?Yani kısa yıkama olunca yıkama kalitesi ne düzeyde acaba?Deneyen var mı?
  • Kimse yok muuu? Bu inverter eco yada inverter motor farkı için 200-300 tl fazla ödemeye değermi acaba çamaşır makinaları için.? Aeg nin bir serisindede bu motorlardan varmış, dikkatimi çekti de.Birde buharlı olan var.
  • ACİL YARDIM

2013 yılında evlenmeden tüm beyaz eşyalarımı bu forumdan araştırarak almıştım. (İmzamda geçenler)

Bu eşyaşardan ilk fireyi geçen hafta Çamaşır Makinem verdi.

2012 yılında LG F1479FDS5 A+++ 1400 Devir 9 Kg Çamaşır makinemin kartı (beyni) yanmış. Makineyi alırken LG de ek garanti süresi olmadığı için garantisi süresi 2 yıllıktı (ama motor 10 yıllıkmış).
    Dolayısıyla garanti süresi geçtiği için 350 TL. masraf çıkardılar kartını değiştireceklermiş. Tamam dedik.

15 gün servis süresi doldu, kart servise gelmemiş. Servis yetkilisi isterseniz rapor yazayım belki ürünün para iadesi veya ürün değişimi yaparlar dedi bende tamam dedim.
    Bu arada servis raporu yazdıktan sonra da kart gelmiş ellerine. Her neyse gelin takalım 2 haftadır çamaşır makinemiz yok bayağı zor durumda kaldık dedim. Geldiler takmaya.

Kartı taktıktan sonra bu seferde Ön panelde de arıza varmış. Kart olmadığından makineye elektrik gelmediğinden anlayamazdık şimdi kartı takınca anladık. Ön panelin de değişmesi lazım 150 TL de onun masrafı var. Yani toplam 500 TL.

Bugünde servis telefon etti kart gelmediğinden yazdığımız rapora merkezden cevap geldi. 1.500 küsür TL ye makineyi almışşınız %20 kullanım payı düşüyorlar 350 TL de kart masrafı düşerek yaklaşık 800 TL civarında size para iadesi yapılır diyor.

Şimdi kararsız kaldığım nokta şu. 500 TL verip makinemi yaptırsammı yoksa 800 TL para iadesi alıp üzerine para koyup yeni garantili bir Çamaşır makinesi mi alsam ?

Bu arada 2 ay sonra bebeğimiz olacağından ona uygun bir makine almalıyım. Yani LG F1479FDS5 da buharlı ve anti alerjik yıkama özellikleri vardı.
    Yeni taşınmıştık bir sürüde masrafımız olmuştu, şimdi hangi makine almam gerek? alacağım makine kaç para? bir süre soru işareti var kafamda

Bugün servise cevap vermem gerekiyor Yardımlarınız ve fikirlerinizi rica ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecemsu_pirli

valla bende aynı senin durumdayım arkadaşım benimde düğünüme 7 ay var bende bütün beyaz eşyalarımı araştırmalara dayanarak bosch aldım kullananlar tavsiye ettiler. Umarım sorun yaşanmaz diyorum ama benim duyduğum tavsiyelere göre bosch beyaz eşyada öndeymiş .

konu tekrarı
  • Siemens düşünenler için inox set

KG76NAI32N
    SN236I00IT
    WM14W560TR

Bu modeller ve daha bir çoğu için arayabilirsiniz.

Serdar Çetin
    553 397 6676
  • Bulaşık makinesinde bosh arçelik

Buzdolabı arçelik beko ariston olabilir

Çamaşır makinesi bosh Siemens arçelik

Elektrikli ev aletlerinde ise benim görüşüm sinbo ve arzumdan uzak durun

• Arkadaşlar anne babam için ankastre set bakıyorum. F/p ankastre set olursa sevinirim. Pahalı bir şey bakmıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ne olmuş yahu bu konuya? okumaya yetişemezdik eskiden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragotreis

ne olmuş yahu bu konuya? okumaya yetişemezdik eskiden?
    ekonomi
  • Electrolux un koddp77wx ankastre fırını bu sene çıktı ve çift renkli ekranı, wifi si, buharlı pişirme özellikleri ile öne çıktığını düşünüyorum. En güzel tarafı da pirolitik temizlemesi de var. Piyasada 4.6k, Teknosa da 4.8k civarında.

İlk izlenimlerimi içeren videoyu dilerseniz izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=eV8e8o_8a6w&feature=youtu.be

• konu pek aktif değil ama belki yanıtlayan çıkar. yüksek kapasiteli sessiz çalışan bir çamaşır makinesi arıyorum. Vestel CMI 108142 modeli gözüme çarptı 10 kilo 1400 devir. bi de ayakkabı kredi kartı para gibi şeylerin temizlenebildiği susuz gün ışığı programı var. Yorumlarınız ne olur?

• quote:

Orijinalden alıntı: dark1508

konu pek aktif değil ama belki yanıtlayan çıkar. yüksek kapasiteli sessiz çalışan bir çamaşır makinesi arıyorum. Vestel CMI 108142 modeli gözüme çarptı 10 kilo 1400 devir. bi de ayakkabı kredi kartı para gibi şeylerin temizlenebildiği susuz gün ışığı programı var. Yorumlarınız ne olur?

Merhabalar.
    Ürün için ortalama ayırdığınız bütçe nedir hocam?

Bir de yanlış anlamayın lütfen "susuz gün ışığı programı" bu tarz şeyler bana hiç inandırıcı gelmiyor oldum olası =))
  • quote:

Orijinalden alıntı: shopsiemens

Merhabalar.
    Ürün için ortalama ayırdığınız bütçe nedir hocam?

Bir de yanlış anlamayın lütfen "susuz gün ışığı programı" bu tarz şeyler bana hiç inandırıcı gelmiyor oldum olası =))

Alıntıları Göster

Hele ki Arçelik, Vestel gibi yerli markalar söylüyorsa böyle şeyleri...  Türk halkının temizlik takıntısını dibine kadar sömürüyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K-E-N-A-N -- 22 Eylül 2021; 17:52:27 >
  • Merhabalar arkadaşlar,

Buzdolabı, Çamaşır Makinesi ve Bulaşık makinesi ihtiyacım var. Çevremden de çok farklı öneriler duyuyorum ancak en üst seviye Miele falan dediler. Electrolux iyiymiş ama sıkıntılı durumlar için servis konusunda soru işaretleri var. Ortak olan öneri Samsung oldu, alabiliyorsan Samsung al üçünü de, alamıyorsan Siemens veya Bosch hangisi ucuzsa onu al önerisi geldi.

Yönlendirme yapabilecek var mı? Ben aldım memnunum gibi değil de, daha elle tutulur önerilere ihtiyacım var. Yardımcı olabilirseniz sevinirim, teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 523524525526527
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.