Şimdi Ara

Beyaz Eşya Önerileri (508. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.524
Cevap
78
Favori
1.507.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FAtEisdEAtH

quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

quote:

quote:

quote:

Electrolux çok iyiymiş ama N11 den alınca yukarıya çıkaramam tek başıma. Taşıtacak birini de bulamam sorun yaşarım gibime geliyor. Birde kuponun 111 TL sini kullanırım anca diğer 111 tl kuponu kullanmakla uğraşamam 5 ayrı alışverişte parça parça kullandırıyormuş çünkü.

İstanbul'da cevahir de vs bulmaya çalışacağım ama indirimli olur mu bilemiyorum. Eğer olmazsa 3 ürünü profilodan alacağım mecbur.

Birde bana bu eşyalar Ağustos'ta lazım. Ama şimdilik evde saklayabilirim diye alıyorum.

Hocam 10 20 TL ver birine beraber çıkartir

Hocam ürünlerle ilgili şöyle birşey soracağım.

Şimdi Profilodan BM6480 MG bulaşık, LG N-M702GLHW buzdolabı kesin karar verdim.

Fırın konusunda Inox nedeniye FRS5111EML buna karar vermiştim, 1 gözü elektrikli diye kullanışsız olabilir dediler o nedenle FRS5131GML 1 gözü wock ocak olan modele baktım. Sizce hangisi ikisinde de %10 indirim yaptılar peşin ödemeye.

Çamaşırda ise şöyle bir durum var. Buzdolabı dışında hepsi profilo olsun dersem, CM121K0TR 1200 devir ve fiyat olarak 1066 ye verdikleri profilo ürünü var. Diğer yandan çok beğendiğim Elctrolux 1286 var.

Açıkçası n11 kargo vs nedeniyle profilo mu alsam diye kafam karıştı.

Ne diyorsun her iki kıyaslama için.

Hocam bulasik makinesi 6481 olmali bi hata oldu galiba çünkü 6480 un içi plastik çamasirda profiloda iyi Electrolux gibi sessiz motor yoktur ama normal gürültü vardır bence bütçen varsa Electrolux al.firini wok özellikli olandan alicaksan güzel tercih buzdolabi 10 numara

Hocam battı balık yan gider. Wock ocak ve electrolux u alıyorum haftasonu.

Yalnız BM6480MG de çelik değil mi hocam. Diğer sayfada sen öyle söylemiştin. Şimdi forumda baktım herkes çelik demiş. BM6481MG yeni çıkan model sanırım. Profilo.com.tr de bulamadım. 6480'in üzerine birkaç su tüketim ve elektrik tüketim verileri iyileştirilmiş görünüyor. Ben anlayamadm şimdi bu olayı.

Birde cevahir profilo %10 indirim yaptı ama bekletemiyoruz ürünleri almanız lazım dedi. Başka yerlerde okudum bekletebiliyorlarmış ürünleri. Bir fikriniz var mı bu konuda.

Çelik 6480 nin içi rahat ol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: tt-cento

çamaşır makinası Profilo CM 101K0TR

buzdolabıda lowfrost profilo BD 3058 W3 VV

bulaşık makinası ise profilo BM 4222 EG

çok şükür önerileriniz sayesinde karar kıldık sizde iyi fiyat deyince bi keyf çayı demleyip içmek kalmış bana:))

Edit: ürünleri haziranda alacağım mağazanın depoda duracak ne yazık ki fotolar inş yaza.

Olsun önemli değil :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Electrolux çok iyiymiş ama N11 den alınca yukarıya çıkaramam tek başıma. Taşıtacak birini de bulamam sorun yaşarım gibime geliyor. Birde kuponun 111 TL sini kullanırım anca diğer 111 tl kuponu kullanmakla uğraşamam 5 ayrı alışverişte parça parça kullandırıyormuş çünkü.

İstanbul'da cevahir de vs bulmaya çalışacağım ama indirimli olur mu bilemiyorum. Eğer olmazsa 3 ürünü profilodan alacağım mecbur.

Birde bana bu eşyalar Ağustos'ta lazım. Ama şimdilik evde saklayabilirim diye alıyorum.

Fırın konusunda Inox nedeniye FRS5111EML buna karar vermiştim, 1 gözü elektrikli diye kullanışsız olabilir dediler o nedenle FRS5131GML 1 gözü wock ocak olan modele baktım. Sizce hangisi ikisinde de %10 indirim yaptılar peşin ödemeye.

Çamaşırda ise şöyle bir durum var. Buzdolabı dışında hepsi profilo olsun dersem, CM121K0TR 1200 devir ve fiyat olarak 1066 ye verdikleri profilo ürünü var. Diğer yandan çok beğendiğim Elctrolux 1286 var.

Hocam bulasik makinesi 6481 olmali bi hata oldu galiba çünkü 6480 un içi plastik çamasirda profiloda iyi Electrolux gibi sessiz motor yoktur ama normal gürültü vardır bence bütçen varsa Electrolux al.firini wok özellikli olandan alicaksan güzel tercih buzdolabi 10 numara

Yalnız BM6480MG de çelik değil mi hocam. Diğer sayfada sen öyle söylemiştin. Şimdi forumda baktım herkes çelik demiş. BM6481MG yeni çıkan model sanırım. Profilo.com.tr de bulamadım. 6480'in üzerine birkaç su tüketim ve elektrik tüketim verileri iyileştirilmiş görünüyor. Ben anlayamadm şimdi bu olayı.

Birde cevahir profilo %10 indirim yaptı ama bekletemiyoruz ürünleri almanız lazım dedi. Başka yerlerde okudum bekletebiliyorlarmış ürünleri. Bir fikriniz var mı bu konuda.

Valla Profilo aklimda o model plastik diye kaldi hocam bayide incele derim hayirli olsun şimdiden gelince lütfen foto koyun ;bayide bekleyecegine evde bi köşede beklesin derim )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazpanyol -- 20 Mart 2014; 23:31:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

Bir arkadaşıma led tv bakıyorduk,
    Smart ve 3 boyuttan vazgeçti, zaten 3 boyut yayın yok, 100 hz yayın da yok,
    1800-2000 liralık yerine a101 den 40 inç led tv aldık,
    Monte ettik, görüntü kalitesi harika.
    Sadece ses yetersiz, hoparlörlerin vatt`ı düşük galiba,
    Büyük salonda Maksimum da ancak iyi duyuluyor,
    Ama çok memnun kaldı,
    Hd uydu alıcısı ile birlikte 825 liraya maloldu
    .
    Bana da lazım olacak olursa 1250 tl ye 50 inç düşünüyorum.

100hz yayın olmaması ile alakalı değil ki abi o iş futbol maclari gibi kameranin hizli oynatildigi görüntü lerde fark ortaya çıkıyor 50hz tvler epilepsi yi tetikliyormus avrupada satisi bu sebepten yasaklanmış

• quote:

Orijinalden alıntı: oski32

quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

Bir arkadaşıma led tv bakıyorduk,
    Smart ve 3 boyuttan vazgeçti, zaten 3 boyut yayın yok, 100 hz yayın da yok,
    1800-2000 liralık yerine a101 den 40 inç led tv aldık,
    Monte ettik, görüntü kalitesi harika.
    Sadece ses yetersiz, hoparlörlerin vatt`ı düşük galiba,
    Büyük salonda Maksimum da ancak iyi duyuluyor,
    Ama çok memnun kaldı,
    Hd uydu alıcısı ile birlikte 825 liraya maloldu
    .
    Bana da lazım olacak olursa 1250 tl ye 50 inç düşünüyorum.

100hz yayın olmaması ile alakalı değil ki abi o iş futbol maclari gibi kameranin hizli oynatildigi görüntü lerde fark ortaya çıkıyor 50hz tvler epilepsi yi tetikliyormus avrupada satisi bu sebepten yasaklanmış

Aynen hareketli sahnelerde fark ortaya cikiyor ama arkadasin aldiği TV 100 hz sanal olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazpanyol -- 20 Mart 2014; 23:35:17 >

• Avrupa 100 hz yayına geçeli 10 yıllar oluyor,
    Ben kendimi bildim bileli, 100 hz e geçeceğiz, hālā geçeceğiz.
    Bizde 200 hz var, hiç bir fark yok.

• Buzdolabı bu modeli mi aldınız ??
  • SaNaLFaci@ kullanıcısına yanıt
    Evet hocam yazdığım modelleri aldım

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Valla Profilo aklimda o model plastik diye kaldi hocam bayide incele derim hayirli olsun şimdiden gelince lütfen foto koyun ;bayide bekleyecegine evde bi köşede beklesin derim )

Merhaba Hocam,

Ürünleri aldım. Planladığım bütçeyi aştım ama olsun.

Buzdolabı olarak LG GN-M702GLHW modelini LG yetkili satıcıdan 1.800 TL ye aldım. (6 taksit)

Bulaşık makinesini Profilo BM6481MG 'yi 1400 TL ye; Fırını Profilo FRS5131GML'yi 1.200 TL 'ye aldım. (tek çekim - yetkili satıcıdan)

Çamaşır Makinesini Electrolux 1286'yi N11'den aldım 1.308 TL'ye de o geldi.

Toplam 5.700 gibi birşey yaptı. Puanlar vs 5.600 TL diyelim.

Bir daha beyaz eşya duymak istemiyorum :).

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FAtEisdEAtH -- 24 Mart 2014; 17:53:09 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba Hocam,

Ürünleri aldım. Planladığım bütçeyi aştım ama olsun.

Buzdolabı olarak LG GN-M702GLHW modelini LG yetkili satıcıdan 1.800 TL ye aldım. (6 taksit)

Bulaşık makinesini Profilo BM6481MG 'yi 1400 TL ye; Fırını Profilo FRS5131GML'yi 1.200 TL 'ye aldım. (tek çekim - yetkili satıcıdan)

Çamaşır Makinesini Electrolux 1286'yi N11'den aldım 1.308 TL'ye de o geldi.

Toplam 5.700 gibi birşey yaptı. Puanlar vs 5.600 TL diyelim.

Bir daha beyaz eşya duymak istemiyorum :).

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Guzel modeller hayirli olsun foto bekli bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazpanyol -- 24 Mart 2014; 21:02:11 >

• beyaz esyanın hepsini bosh almayı planlıyoruz yeni evlenecek biri olarak. mart ayına özel indirimli fiyatları varmış. ben eşyalarımı haziran gibi almak istiyorum ancak mart ayına özel indirim kafamı karıştırdı. ne dersiniz marttan sonra beyaz eşya fiyatları artar mı?
  • Yardimci olacak kimse yok mu.

• Arçelik ,vestel dışındaki markalarda en yaygın ve sorunsuz servis hangilerinde var acaba.

Sanırım bosch,siemens,profilo aynı servis ağına sahip.Aeg,lg,samsung,elektrolüx felan bunların servisleri nasıldır.

Beyaz eşyada profilo için f/p markası diyebilir miyiz sizce
  • quote:

Orijinalden alıntı: kirkgoz

Buzdolabı+çamaşır makinesi (solo kurutmasız)+bulaşık makinesi için 6500-7000 lira olacak şekilde öneriniz varmı ? Sivas da yaşıyorum.
    Birde şu beyaz eşyalar nasıldır ?
    Çamaşır makinesi
    http://www.hepsiburada.com/liste/aeg-l98699fl-a-50-9-kg-1600-devir-camasir-makinesi/productDetails.aspx?productId=mtaegl98699fl&categoryId=155121
    http://www.bimeks.com.tr/urun/139709/electrolux-ewf1497hdw-a--9kg-1400-devir-camasir-makinesi.aspx#photos

Buzdolabı
    http://www.hepsiburada.com/liste/lg-gr-m762gshw-a-570-lt-cift-kapili-nofrost-buzdolabi/productDetails.aspx?productId=mtlggrm762gshw&categoryId=22154

Bulaşık makinesi
    http://www.hepsiburada.com/liste/aeg-favorit-f65042w0p-proclean-a-enerji-sinifi-5-programli-bulasik-makinesi/productDetails.aspx?productId=mtaegf65042w0p&categoryId=22156

Sharp buzdolaplari 2500-2800 TL civarinda. Zaten birkac modeli var, incelemenizi tavsiye ederim. Bende bir onceki seriden var, cok kalitelidir. Fakat 80cm enlidir.
    Camasir makinesinde 1286LEW oneririm, sizin tercih ettiklerinizden farki kapasite ve devir. Fazladan para vermenize degmez. Ben de yeni aldim, AEG ve Electrolux urunleri ayni teknoloji. Serinin en pahali urunlerini tercih etmek gereksiz diye dusunuyorum.
    Bu urunlerin forumda kotulendigine hic rastlamadim. Hatta ittifakla oneriliyorlar.

• Vestel müşteri hizmetleri gayet ilgili.Mesaj attim hemen fabrikadan aradilar not aldilar inşallah sorunlarim çözülecek.Teşekkürler Vestel

• arkadaşlar, herkez bir şetler paylaşmış teşekkürler yanlız iyice kafa karışıklığı oldu.

çamaşır makinası alırken sessiz inverter olanları tercih edeceğiz. fiyat performans ürünleri hangileri

buzdolabında no ve low frost olayı varmış

hangi ürünleri neden tercih etmemiz gerektiği bir yerde yazıyor mu ?

gerçekten çok faydalı olur. beyaz eşya alacağım ne alacağımı hiç bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lexus

arkadaşlar, herkez bir şetler paylaşmış teşekkürler yanlız iyice kafa karışıklığı oldu.

çamaşır makinası alırken sessiz inverter olanları tercih edeceğiz. fiyat performans ürünleri hangileri

buzdolabında no ve low frost olayı varmış

hangi ürünleri neden tercih etmemiz gerektiği bir yerde yazıyor mu ?

gerçekten çok faydalı olur. beyaz eşya alacağım ne alacağımı hiç bilmiyorum.

çamaşır makinesi electrolux 1286
    http://galeribeyaz.com/Electrolux-EWF1286LEW-Time-Manager-8kg-Camasir-Makinesi,PR-531.html
    .
    buzdolabı
    elmaci den alıntı:
    no frost: sözlük anlamı buzlanma yok demek. ama temelde tam bu durumu sağlamaz. soğutma; kabin dışındaki soğutma panellerinden geçirilip soğutulan havanın kabin içine gönderilmesi ile sağlanır. karlanma veya buzlanma bu kabin dışı bölümde oluşur ve kullanma alanında kar-buz olmadığı için karlanma-buzlanma yapmadığı izlenimi oluşur sadece. bu kabin dışı kar-buz kompresör ısısından faydalanılarak buharlaştırılıp uzaklaştırılır. saman zaman oluşan buzun ani-şok ısıtma ile kırılması sağlanarak kompresör üzerindeki buharlaşma tavasına düşmesi sağlanır. hava sirkülasyonu devamlı olmalıdır. bu yüzden no-frost sistemde ilave fan sarfiyatı vardır.yine bu sistem ciddi boyutta hava dolaşımına ihtiyaç duyduğu için yeterli duvar izolasyonu sağlanamaz ve kayıp fazla olur. 12 saatten uzun elektrik kesintileri no-frost dolapta gıda bozulması başlatır.

low frost: az buzlanma anlamına gelir. eski statik sistem dolabın entegre regüle devrelerle desteklenip dijital termostat vasıtasıyla ayarlanan ısı seviyesini hassas biçimde koruyabilen halidir. soğutma odasındaki statik panelde oluşan karlanma hızlı müdahalelerle eritilip buharlaşma tavasına aktarılır. bu sırada kabin ısısı yükselmez ama soğutucu panel kısa süreli ısınıp tekrar soğutmaya geçer. bu sistemle soğutma odası buzlanmadan korunur. aynı şey dondurucu bölüm için geçerli değildir. burada buz oluşmaması için kaliteli bir izolasyon yeterli gelir zaten. dondurucuya ambalajsız gıda konmazsa, kapağı sık açılmazsa mevcut kaliteli izolasyon sayesinde hemen hiç buzlanma-karlanma olmayacaktır. soğuk hava fanı olmadığı ve duvar izolasyonuna engel hava sirkülasyon kanalları bulunmadığı için enerji tüketimi oldukça düşüktür. ayrıca 48 saat kesintiye dayanıklıdır.

fakat bu üstünlüklerine rağmen firmalar low-frostu olağanüstü pahalı satıyorlar. no-frosttan ucuz satmalarına rağmen low-frost yaptıran sistemin maliyeti buzdolabının satış bedelinin otuzda biri kadar bile değil. uğur cam kapaklı şişe soğutucuya işçilik dahil yüz lira civarında masrafla dijital termostat taktırdım, dandik şişe soğutucu resmen low-frost dolap haline geldi. aşı dolabı olarak kullanıyorum. +4 ile +8 arasında sıcaklığını koruyor, hafifçe buzlanıp buzlanıp eritiyor. ön kapağı cam olduğu için bütün aşamaları takip edebiliyorum.
    .
    candogan62 den alıntı:
    Low Frost'un dayandığı teknoloji elektronik soğukluk kontrolüdür.
    En ideal sistem dondurucusu no frost, soğutucusu statik ayrı bir sistemle soğutulan buzdolabıdır. Bu tip dolap da maalesef piyasada çok az.
    .
    http://www.istanbulbilisim.com.tr/cpesf-4613-liebherr-buzdolaplari-en-ucuz-fiyatlari-kampanyalar,28305.html
    http://galeribeyaz.com/AEG-SANTO-83200-CMMO-Profresh-Plus-Buzdolabi,PR-200.html
    http://galeribeyaz.com/Electrolux-ENF4451AOX-Kombi-Buzdolabi,PR-503.html
    http://www.beyazesyam.com/AEG-SANTO-S94400CTX0-PROFRESH-PLUS-BUZDOLABI-AEG-TuRKiYE-GARANTiLi-_60590.html#0
    .
    http://www.aeg.com.tr/Plan--Design/Series/Profresh-Cooling-Serie/

• saol dostum. 1286 denk gelemedim internet harici. 1297 de aynı işi görür kanımca değil mi
  • 
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.