Şimdi Ara

En iyi TIR oyunu hangisi (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
212
Cevap
0
Favori
219.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Ziborotty

Teyzemin oğlu ve benim tercihim 18 wheels pedal of metal tabi ki!

+1
  • quote:

Orjinalden alıntı: samet007

quote:

Orjinalden alıntı: eggy13

KING OF ROADDDD bu ARADA OTOBÜS SÜRÜLEN OYUN YOKMU YA ŞÖYLE KAMİL KOÇ FİLAN ŞAKA BİYANA
    HARBİDEN OTOBÜS OYUNU VARMI YAAA

harbiden ya otobüs oyunu yok mu???

otobüs oyunu yok ama çıkmak üzere, pedal to the metal için otobüs ekleri var 0403 travego gibi adreswww.hardtruck.tr.cx

En iyi TIR oyunu hangisi

En iyi TIR oyunu hangisi

En iyi TIR oyunu hangisi
     En iyi TIR oyunu hangisi

En iyi TIR oyunu hangisi

En iyi TIR oyunu hangisi
     En iyi TIR oyunu hangisi

En iyi TIR oyunu hangisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bossy_man -- 14 Haziran 2006; 1:02:00 >

• kesinlikle king of the road
  • üstteki resimleri gördükten sonra hala king of the roadmı diyorsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ziborotty

Teyzemin oğlu ve benim tercihim 18 wheels pedal of metal tabi ki!

bnmde ööle teyzemin oolu ve bnm tercihim
  • bu oyunların resmi adreslerini nette bulamıyorum!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 8 Haziran 2006; 10:37:47 >
  • tek kelimeyle king of the road. diğer tır oyunlarında tır lisansları bile yok sözde tır oyunu oynuyoz
  • arkadaşlar ben bugün yeni bir tır oyunu gördüm ve hemen kaptım tabi. oyunun adı Hard truck tycoon. Ubisoft yapmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caadas -- 8 Haziran 2006; 14:10:40 >
  • Arkadaşlar ben King Of The Road hiç oynamadım. Şimdi makineye kurmaya kalktım. Ama oyun fragmanı başladıktan sonra start dediğimde makine kapanıyor. XP kullanıyorum sorun ne olabilir.
  • benimde tercihim King of The Road,bide müzik açıyorum değme keyfime sanki Uzun yola çıkıyorum bana çok Güzel geliyor,18 wheels'i oynadığımda oynanabilirliği benim hiçç hoşuma gitmemişti,At'dan inip Eşşeğe Binmek gibi birşey geldi bana,Ama benim oynadığım eskii sürümde olabilir tam olarak hatırlamıyorum..King Of The Road.
  • king of the road nerden çıktı ?!?! en az 6 yıl oldu çıkalı, grafik yoksunu oyun...
  • ayrıca king of the road da oyunu sürekli saveliyerek oynamak zorundasınız çünkü arada oyundan atabiliyor..Ayrıca bir saçmalık daha söz konusu yollarda mayınlar var ama şunuda ekliyeyim zamanının en iyi tır oyunuydu haklısınız...
    Şuanda Tır Oyunlarının En İyisi 18 wos Pedal To the Metal oyuna dair bir çok avrupa stili tırlar ve dorseler mevcut benim için bu çok iyi birşey abd tarzı tırlardan nefret ederm..
  • geceleri tır sürerken hangi direksiyon setini kullanıyorsunuz ? bu aralar bende bi tane alacam
  • nerdesiniz kamyoncular, direksiyonla tır süren yokmu hiç ??
  • quote:

Orjinalden alıntı: bossy_man

quote:

Orjinalden alıntı: samet007

quote:

Orjinalden alıntı: eggy13

KING OF ROADDDD bu ARADA OTOBÜS SÜRÜLEN OYUN YOKMU YA ŞÖYLE KAMİL KOÇ FİLAN ŞAKA BİYANA
    HARBİDEN OTOBÜS OYUNU VARMI YAAA

harbiden ya otobüs oyunu yok mu???

otobüs oyunu yok ama çıkmak üzere, pedal to the metal için otobüs ekleri var 0403 travego gibi adreswww.hardtruck.tr.cx

En iyi TIR oyunu hangisi

En iyi TIR oyunu hangisi

En iyi TIR oyunu hangisi
     En iyi TIR oyunu hangisi

En iyi TIR oyunu hangisi

En iyi TIR oyunu hangisi
     En iyi TIR oyunu hangisi

En iyi TIR oyunu hangisi

• hard truck 18 weels to steel+1
  • beyler hard truc 2 de şifre nasıl yazılıyor.
  • bence 18 wheels pedal of the metal
  • ilk sayfa 2. msjda güzel bir liste hazırladım. bakın bakalım, gözden kaçırdığım başka oyun varmı ?
  • Bence en iyisi hard truck birde görevler var kargo görevi mal alıp taşıyosun para kazanıyosun çok güzel bir oyun bide bana hard truck oyununu indirebileceiğim bir link verebilirnisinz
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.