Şimdi Ara

Vatan Bilgisayar Tüm Ürünlerde %30 indirim (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
744
Cevap
5
Favori
48.337
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gbriel

quote:

Orijinalden alıntı: Hardcore Brain

İşlemci, ssd, ekran kartları, hdd gibi ürünlerde %30 indirimle eski fiyatlarının ortalama 5-15 lira aşağısına satılacaklar. Hatta bazılarının fiyatları %30 indirimle eskiye göre artacak. Ayar tutturamamışlar. Bir kişide çıkıp medyada şunları eleştirmiyor. Bu tür satış yapan yerlerden alış veriş yapmak pek doğru gelmiyor bana ama bende piyasa fiyatının en uygunu ürünü bulduğumda mecburen alıyorum. Bunların amacı zaten; araştırmadan, indirim zamanını bilmeden satın alacakları kazıklamak...

Dedikleri indirim reel olarak o kadar olmasa da vatan in fiyatlarina hicbir yer yaklasamiyor. Media markt mi daha kazigi yok. Gecen hafta %25 vatan indirimini gosterip media markttan en iyi fiyat garantisi uygulamasini istedim. Katiyen yapmiyorlar. Proforma fatura alacakmisim vatandan. E serefsiz pislikler proforma almaya ugrasacagima veya gittigimde vatandan alirim alacagimi. En iyi fiyat fln hikaye dolayisiyla. O proformayi alip sokmak lazimdi biryerlerine sirf inadina... Adamlarin alis fiyatlari vatanin son tuketiciye satisindan pahali olunca napsinlar tabe

Media markt dan alınmaz artık. Anlattığınız durum bende karşılaştım. Vatan indirim yapınca ürünler piyasada satılması gereken fiyata geliyor. Zaten vatandaki ürünlerin çoğu diğer mağazalarda yok. Ancak istanbul merkezli dükkanı olupda internetten satış yapanlarda muadili ürünler bulunuyor fakat onlarda genelde indirim yapmıyorlar ve biraz daha pahalılar... Yine alınabilecek en iyi yer vatan ama bazı ürünlerde de bir çok yerden pahalı satıyor...

• ps3 leri internetten kaldırdılar..
  • Sabah Sony HX850 vardı. O da kalkmış...İlginç...
  • guzel
  • İade çekiyle bekliyoruz bakalım hangi ekran kartına yetecek
  • Ben S3 bakıyorum da kampanyalı fiyatın daha altına satanlar zaten var. Bu nasıl iş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • peki arkadaşlar bu %30 indirim mağazadada geçerli olucakmı bizim arkadaş gaziosmanpaşa vatandan %25 indirimden faydalandıklarını söylemişti bana mağazalardada olucakmı bu fiyat yoksa sadece internete özelmi?
  • Reklamı buldum arkadaşlar
    http://tvarsivi.com/player.php?y=17&z=2012-11-23%2019:23:00 bu adreste 20.saniyede

Vatan Bilgisayar Tüm Ürünlerde %30 indirim

• Vatan Bilgisayar Tüm Ürünlerde %30 indirim.... yersen
  • arkadaslar surekli vatandan alisveris yaparim piyasayada bakarim olay su o gunki doviz kurlari onemli ornek 300 tl bi ekran karti var dolar ortalama diyim o gun dusuk % 25 indirim diyip diger magzalara gore uygun tutuyor ertesi gun dolar biraz yukseliyor ve ayni ekran kartini yine 300 tl getirmek icin bu seferde % 30 yapmak zorunda kaliyorlar yani anlicaniz bu is tamamen dolara paralel isliyor son olarak heseplama olayini en pahali rakami alarak ornek 300*30%-= deyin fiyat ortaya cikar.
    edit indirim gunu ve indirimsiz gunlerde dolar baz fiyatlarina bakin sitenin en altinda yaziyor. ama bana gore en makul vatan su anda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nef'i

Ben S3 bakıyorum da kampanyalı fiyatın daha altına satanlar zaten var. Bu nasıl iş.

Haklısınız. Paralel ithalat cihaz ile Vatanın distribütör garantili cihazını kıyaslarsak Vatanın fiyatı pahalı.
  • şuan itibariyle indirim başlamıştır vatana millete hayırlı olsun
  • 30 yılda bir kere gelirmiş hadi hayırlsı abartmayın herkesin ihtiyacı olanı alsın !!!
  • Evet gelmiş indirim rakamları
  • mağazalarda da geçerli mi bu %30?

• note 2 1679...
  • ilaç gibi geldi yeminle :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dereli_47

şuan itibariyle indirim başlamıştır vatana millete hayırlı olsun

Vatan sayfası kafayı yedi sanırım tek ödeme 640Tl lik ürünü 4.90tl gösteriyor alsam mı acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 24 Kasım 2012; 0:13:51 >
  •  Vatan Bilgisayar Tüm Ürünlerde %30 indirim
    saldırın
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.