Şimdi Ara

ANTHEM MRX SERİSİ AVR RECEIVER (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
685
Cevap
10
Favori
23.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Beğeniniz bizleri de mutlu etti. Darısı bizlerin başına olsun. Güzel günlerde kullanın. Hoparlor neydi bu arada?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ***radyo*** * kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler , hop sistemim Klipsch THX U2 7.2 Anthem bir ayrıcalık
  • Merhaba,

Öncelikle hayırlı olsun güle güle iyi günlerde kullanın.
    Zaman ilerledikçe ne kadar doğru bir seçim yaptığınızı daha iyi anlayacaksınız.

Ama uyarayım bir kez Anthem kullanmaya başlarsanız birdaha başka AVR sizi kesmez dikkatli olun derim.

Saygılar.
  • Merhaba Arkadaşlar,

Yakın zamanda mevcut sistemimi update edeceğim.
    Dolayısı ile şu an kullanmakta olduğum Anthem MRX 710 avr mi satıyorum. Avr üzerinde çizik dahi yoktur ve garantisi de devam ediyor.
    Koli,kitapçık ve benzeri tüm malzemeleri eksiksiz mevcut.

İlgilenen arkadaşlar PM atabilir.

Saygılar.
  • kanomete kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim kanomete sizde bilirsiniz ki gerçekten doğa dışı bir cihaz eşi benzeri yok , kendi kuralları ve prensip sahibi bir cihaz , filmlerde kullandığı özel hasas ayarlara sahip , sese işlediği değişik uygulamaları var, gürültülü sahnelerde bir kere bile kumandayı elime alıp sesini kısayım demedim tam tersine sesini daha çok açmak istiyorsunuz , dinlerken kendinizden geçiyor performansına hayranlıkla bakıyorsunuz , Anthem kullanmayan arkdaşlar bence çok şey kaçırıyor derim , kalitesi ayrıntılarında saklı Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05E683A58 -- 10 Mart 2016; 18:27:55 >
  • Arkadaşlar , Anthem Mrx 710 dan önce kullanmış olduğum Pioneer Vsa-ax10ai-s Multi-channel High End Referance amfim satılıktır bilginiz olsun , ilgilenen arkadaşlar pm atabilir Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05E683A58 -- 11 Mart 2016; 14:47:03 >
  • Kusuruma bakmayın sakın ama siz elinizde ki değerin farkında değilsiniz. Ses açısından söylüyorum. Sizde zaten ses açısından yazmışsınız. Elinizde ki ampın mrx710 a ulaşması için hani halk arasında bir deyim vardır 40 fırın ekmek yemesi lazım 710 un 80 fırın yemesi lazım.

• Su konuya girince iyi gazlaniyorum. Allaha şükür bir zaman sonra kendime geliyorum.

• yuhaser Y kullanıcısına yanıt
    Ben öyle düşünmüyorum , evet Pioneer Vsa-ax10ai-s Multi-channel High End Referance da ödüllü iyi bir avr ama Anthem mrx 710 sesi beni daha çok etkiledi istediğim doğru ses blu ray sesleriyle doğru orantılı bir ses işlemcisi var , olay kilo işi değilmiş bence tamamen dönemsel..
  • Aman abi yapma daha yeni anfi aldın sen pioneer cisin yola devam
  • Pioneer class d
    Anthem 710 class ab

Benim bildiğim böyle yanlis biliyorsam bir sey diyemem de

Eğer bildiğim dogru ise bur da kral belli

• Üstadım,

Bence kendini hiiiiç yorma.
    Bu konuda zamanında çok kafa patlattık ama kimseye anlatamadık Anthemin ses kalitesini.
    Kilo muhabbetini aşmak zor.
    Ancak sizin gibi iki avr yi yan yana koyup dinledikten sonra işin rengi değişiyor.

Siz boşverin keyfini çıkarın.

Saygılar.
  • eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    Anthem mrx 710 daki Toroidal trafo beslemeyide unutmamak lazım
  • Mehmet kardeşim kullandığınız kaynak nedir ve ax10 bu kaynağa nasıl bağlı ?

• kanomete kullanıcısına yanıt
    aynen öyle sargılı trafo , elektronik değil
  • yuhaser Y kullanıcısına yanıt
    oppo blu ray oynatıcı , 7.1 analog olarak ax 10 bağlıydı
  • eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    Kullanıcı hangi cihaza kulak olarak yakınsa kral o bence eray bey
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet Ali Karakaya

Kullanıcı hangi cihaza kulak olarak yakınsa kral o bence eray bey

Ordan bakarsak haklısın ustat

• quote:

Orijinalden alıntı: kanomete

Anthem mrx 710 daki Toroidal trafo beslemeyide unutmamak lazım

Ben 710 un hastasıyım ustat hemde fena hastasıyım kısmet olmadı bir turlu :)
    Trafosu falan muaazam

• Ne diyeyim bilemedim. Herşey olması gerektiği gibi. Ama gene de söylüyorum görüntü stream etme ile ilgili bir ihtiyacınız yoksa yada pro pow a geçmeyecekseniz ampınızı satmayın. Ama şunuda söyleyeyim benim bir arkadaşım da bdp9700 le 9000es var multi bağlı sistem. İlk dinlediğimde hakkaten çok kötü çalıyodu. İkimizde bir yerde yanlışlık olduğunu biliyoduk. Sonra bdp9700 ün üstünde hop ayarlarını olması gerektiği gibi düzenledi. Şimdi inanılmaz çalıyor. Sistemi multi bağladığında yarı pro bağlamışsın gibi olur. Sisteme bd player dan müdahale etmen gerekebilir. Saygılar.

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.