Şimdi Ara

Iphone 5 Aksesuar ve Kılıf Yorumları # Genel Konu # (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.038
Cevap
65
Favori
275.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MaSSive

@irfan666

Parçayı daha önceden biliyormuydun.?

Yoksa,parçanın ismini , shazam veya soundhound vasıtası ilemi öğrendin .

Bayılıyorum bu adamların yaptığı muziğe .

http://youtu.be/ilyp0EGQ9vU

Tabi birçoğu bu tarzı muzik olarak görmez ayrı konu.

Parçayı daha önceden biliyordum. Herhangi bir programla bulmadım.

Tüm albümleri (Sensation White Mixleri dahil) bilgisayarımda var..

• quote:

Orijinalden alıntı: gecegunesim

Aynen arkadaslar bumper en sagliklisi ama su 0.3 mm felan denen ince kapaklar o bölgelerin cogunu kapatıyor sadece alt tarafi açık kalıyor bende orasıda kapatandan aradım çok ama bulamadım en sonunda bumper aldım
    http://www.hepsiburada.com/liste/spigen-sgp-iphone-5-neo-hybrid-ex-vivid-series-reventon-yellow-kilif-on-ve-arka-koruyucu-hediye/productDetails.aspx?productId=telkilsgp09518&categoryId=16102 bunu aldım siyahını ama bence gayet güzel biraz pahalı açıkcası ama

bende bundan alacagım sanırım hem yan koruma hem ekran ve arka koruma hepsi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stuka -- 5 Aralık 2012; 21:16:25 >

• bodyguardzin karbon fiberini almayi dusunuyorum ne dersiniz?

korumasi nasil?

dusurmedim hic 1 aydir zaten pek dusurmem ancak full cepte filan tasirim suan icebox edge var koseleri siyahlasti kirden ne yapsam cikmadi cok kaba gelmeye basladi ve telefonu kaptan cikarinca inanilmaz farkediyor ondan gicik olmaya basladim

cok ince hafif bir kap ariyorum veya karbon fiber yapicam iste ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: celik360

İphone5 alalı ay oldu ama kılıf bulamadım , şöyle güzel ince telefonun zarifliğini bozmayacak bir kılıf arıyorum.

Teknosa da bile slim kılıflar var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarierdem

quote:

Orijinalden alıntı: Hk@n

http://www.elmaadam.com/?urun-376-Elago-OUTFiT-iPhone-5-Kilifi--Beyaz-.html
    Gittigidiyor üzerinden bu kılıftan sipariş ettim,güzel duruyor.Yanında şeffaf ekran koruyucuda gönderiliyormuş

Elago Outfit İphone 5 ıcın 5 farklı renk secenegıne sahiptir .Kılıf Alumınyum-Polıkarbonat karısımı materyalden uretılmıstır

Iphone 5 Aksesuar ve Kılıf Yorumları # Genel Konu #

Aleminyum olan yeri tam olarak neresi oluyor? Sanırım kılıfın iç kısmı değilde dış yüzeyde bulunuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: omsima

bodyguardzin karbon fiberini almayi dusunuyorum ne dersiniz?

korumasi nasil?

dusurmedim hic 1 aydir zaten pek dusurmem ancak full cepte filan tasirim suan icebox edge var koseleri siyahlasti kirden ne yapsam cikmadi cok kaba gelmeye basladi ve telefonu kaptan cikarinca inanilmaz farkediyor ondan gicik olmaya basladim

cok ince hafif bir kap ariyorum veya karbon fiber yapicam iste ne dersiniz?

Bodyguardzin Armor karbonfiber modellerinde arka ve yan kisimlar dayanikli Pvc materyalden uretilmistir .On ekran ise dayanikli Poliuretan invisible shielde ekran koruyucudur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZiveR

quote:

quote:

Gittigidiyor üzerinden bu kılıftan sipariş ettim,güzel duruyor.Yanında şeffaf ekran koruyucuda gönderiliyormuş

Elago Outfit İphone 5 ıcın 5 farklı renk secenegıne sahiptir .Kılıf Alumınyum-Polıkarbonat karısımı materyalden uretılmıstır

Aleminyum olan yeri tam olarak neresi oluyor? Sanırım kılıfın iç kısmı değilde dış yüzeyde bulunuyor.

Elago outfit urunlerinde arka dis bolumde orta kisim aluminyum-polikarbonat karisimidir

• Merhaba arkadaslar elmaadam.com dan aldigim elago kilifim geldi,oncelikle elmaadam.com a tesekkur ediyorum.urunun kutusu guzel,icinden seffaf bir on cam filmi,micro fiber bez cikiyor.filmi cektim guzel oldu.kilifta guzel,arkasi cok şık.ama biraz kalın durdu telefon.olsun okadarı da :) Iphone 5 Aksesuar ve Kılıf Yorumları # Genel Konu #

• quote:

Merhaba arkadaslar elmaadam.com dan aldigim elago kilifim geldi,oncelikle elmaadam.com a tesekkur ediyorum.urunun kutusu guzel,icinden seffaf bir on cam filmi,micro fiber bez cikiyor.filmi cektim guzel oldu.kilifta guzel,arkasi cok şık.ama biraz kalın durdu telefon.olsun okadarı da :) Iphone 5 Aksesuar ve Kılıf Yorumları # Genel Konu #

hocam hangi kiif bu outfit mi slim mi?

edit : outfit mis yaklastirinca gordum :)

nasil hocam memnun musun?

kalinligi nasil ince mi?

agirligi nasil ?

kaba duruyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omsima -- 7 Aralık 2012; 12:34:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: HeliTeknik

quote:

Aynen arkadaslar bumper en sagliklisi ama su 0.3 mm felan denen ince kapaklar o bölgelerin cogunu kapatıyor sadece alt tarafi açık kalıyor bende orasıda kapatandan aradım çok ama bulamadım en sonunda bumper aldım
    http://www.hepsiburada.com/liste/spigen-sgp-iphone-5-neo-hybrid-ex-vivid-series-reventon-yellow-kilif-on-ve-arka-koruyucu-hediye/productDetails.aspx?productId=telkilsgp09518&categoryId=16102 bunu aldım siyahını ama bence gayet güzel biraz pahalı açıkcası ama

Tekrar baktım da 2 katman var sanırsam. Birincisi yumuşak silikon, 2. si de sert kısım. Doğru mudur ?

iPhone 4 için bu ürünü kullandım (ve kullanmaya da devam ediyorum) ve tek kelimeyle özetlemek gerekirse, "harika" derim. Şimdi Turkcell'den önsatış ile iPhone 5 aldım ve ondan sonra yaptığım ilk iş iPhone 5'im içinde bu kılıfı sipariş etmek oldu. Parası biraz fazla gibi gelebilir ama aldıktan sonra o parayı sonuna kadar hak ettiğini ve telefonunuzu (bir diğer manada da canınızı ciğerinizi :D ) çok iyi koruduğunu göreceksiniz. Kesinlikle tavsiye ederim bu kılıfı.

• quote:

quote:

Merhaba arkadaslar elmaadam.com dan aldigim elago kilifim geldi,oncelikle elmaadam.com a tesekkur ediyorum.urunun kutusu guzel,icinden seffaf bir on cam filmi,micro fiber bez cikiyor.filmi cektim guzel oldu.kilifta guzel,arkasi cok şık.ama biraz kalın durdu telefon.olsun okadarı da :) Iphone 5 Aksesuar ve Kılıf Yorumları # Genel Konu #

kalinligi nasil ince mi?

agirligi nasil ?

kaba duruyor mu?

Memnunum hocam 2 gündür kullanıyorum.ayrıca kutunun içinden çıkan şeffaf film çok iyi hiç belli olmuyor..
    ne çok ince ne çok kalın.ama cihaz birazda olsa kalınlaşıyor..
    ağırlığı nerdeyse hiç yok..
    çok kaba durmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: reverse.angle

quote:

Orijinalden alıntı: HeliTeknik

quote:

Tekrar baktım da 2 katman var sanırsam. Birincisi yumuşak silikon, 2. si de sert kısım. Doğru mudur ?

iPhone 4 için bu ürünü kullandım (ve kullanmaya da devam ediyorum) ve tek kelimeyle özetlemek gerekirse, "harika" derim. Şimdi Turkcell'den önsatış ile iPhone 5 aldım ve ondan sonra yaptığım ilk iş iPhone 5'im içinde bu kılıfı sipariş etmek oldu. Parası biraz fazla gibi gelebilir ama aldıktan sonra o parayı sonuna kadar hak ettiğini ve telefonunuzu (bir diğer manada da canınızı ciğerinizi :D ) çok iyi koruduğunu göreceksiniz. Kesinlikle tavsiye ederim bu kılıfı.

Şu biraz daha iyi gibi ama piyasaya çıkmadı sanırım.

http://www.slimlineit.com/

• Arkadaşlar amerikadan ip5 almıştım fakat bildiğiniz gibi priz girişi uymuyor. Orjinal telefona zarar vermeyecek bir şarj aleti başlığı nereden bulabilirim.

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: doktormert

Arkadaşlar amerikadan ip5 almıştım fakat bildiğiniz gibi priz girişi uymuyor. Orjinal telefona zarar vermeyecek bir şarj aleti başlığı nereden bulabilirim.

Teşekkürler

Herhangi bir elektrikciden, buyuk marketlerde bile oluyor.

• arkadaslar şu kılıfı kullanan var mı aranızda nasıl birşey acaba almaya değer mi baya bi ince ve hafif

http://www.dr.com.tr/Elektronik/Ozaki-O!Coat-03-Jelly-iPhone-5-Kilifi-Seffaf-/Telefon/Aksesuarlar/iPhone-5-Aksesuarlari/urunno=0000000419317

• quote:

quote:

quote:

Merhaba arkadaslar elmaadam.com dan aldigim elago kilifim geldi,oncelikle elmaadam.com a tesekkur ediyorum.urunun kutusu guzel,icinden seffaf bir on cam filmi,micro fiber bez cikiyor.filmi cektim guzel oldu.kilifta guzel,arkasi cok şık.ama biraz kalın durdu telefon.olsun okadarı da :)

kalinligi nasil ince mi?

agirligi nasil ?

kaba duruyor mu?

Memnunum hocam 2 gündür kullanıyorum.ayrıca kutunun içinden çıkan şeffaf film çok iyi hiç belli olmuyor..
    çok kaba durmuyor

hocam ben de aldim aynisindan da cikaramiyorum telefondan yapisti emdi resmen napicaz :D

ayrica kap ariyanlar su troylara filan baksin citysdekinde ozaki elago vs vardi ip 5 icin

• quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba arkadaslar elmaadam.com dan aldigim elago kilifim geldi,oncelikle elmaadam.com a tesekkur ediyorum.urunun kutusu guzel,icinden seffaf bir on cam filmi,micro fiber bez cikiyor.filmi cektim guzel oldu.kilifta guzel,arkasi cok şık.ama biraz kalın durdu telefon.olsun okadarı da :)

kalinligi nasil ince mi?

agirligi nasil ?

kaba duruyor mu?

çok kaba durmuyor

hocam ben de aldim aynisindan da cikaramiyorum telefondan yapisti emdi resmen napicaz :D

ayrica kap ariyanlar su troylara filan baksin citysdekinde ozaki elago vs vardi ip 5 icin

Hocam sag ust kismindan tirnaginizla bastirin cikmasi lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: 2735

arkadaslar şu kılıfı kullanan var mı aranızda nasıl birşey acaba almaya değer mi baya bi ince ve hafif

http://www.dr.com.tr/Elektronik/Ozaki-O!Coat-03-Jelly-iPhone-5-Kilifi-Seffaf-/Telefon/Aksesuarlar/iPhone-5-Aksesuarlari/urunno=0000000419317

İlk sayfayı okursanız, istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz...

• quote:

quote:

Gorduklerım arasında dıkkatımı cekenlerden oldu. Ben bır sey sorcam pek ınternetden almak ıstemıyorum gorerek almak daha ıyı gıbı gelıyor bu kapak kılıf alma konusunda acıkcası. Kadıköy cıvarında bu tarz bol seceneklı iphone 5 ıcın kılıf nerelerden bulabılırım

• quote:

Orijinalden alıntı: 2735

arkadaslar şu kılıfı kullanan var mı aranızda nasıl birşey acaba almaya değer mi baya bi ince ve hafif

Ben de bu tarz düşünüyorum acıkcası kullananlar varsa yorum alırsak iyi olur aslında

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.