Şimdi Ara

Anestezi maaşları ne kadar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
141.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar bir sınav öğrencisi olarak bu seneki tercihlerim arasında anestezide olacak ama ben bunların maaşlarını merak ediyorum.biri diyor 2 bin tl alıyor diğeri diyor 3 bin tl alıyor eğer aranızda bu mesleği yapan veya tanıdığı olan biri varsa devletten dönerle birlikte ne kadar aldığını söylermesiniz.
    şimdiden teşekürler

• Lokal 1000 normal 2000
  • Oyş. Sıcak para
  • Anestezi teknikeri olmama az kaldı ben cevaplıyım soruyu(1 sene) 1300-1500 civarı memur maaşı 1000 civarı hastanenden döner sermaye alıyosun. Döner sermaye hastanenin büyüklüğüne bağlı tabi, bu miktar artabilir ama çok azalmaz. Azalsada en az 900 lira falan alırsın.. Ayrıca nöbet başıda 70-80(buda hastanene bağlı ama çoğu zaman 70 civarı) lira alıyosun. Ama ilk senelerinde büyük ihtimal sana nöbet yazmazlar. Onun haricinde direk düz liseden anestezi teknikerliğine gidersen çok zorlanırsın(Çalışırsan,elinde yatkınsa halledersin). Sağlık meslekden gelmeler daha rahat oluyor.

Ayrıca işin de zorlukları var onlarıda lazım olursa anlatırız. Ayrıca eğitimi de insanın saçını ağartır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RichardDawkins -- 19 Kasım 2012; 21:49:00 >
  • hem maaşı azmış hemde meslek zormş arkadaşlar ben en iyisi mühendislikleri yazayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: enkarizmanickbende

mühendis maaşı asgari ücret

tum genellemeler yanlistir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RichardDawkins

Anestezi teknikeri olmama az kaldı ben cevaplıyım soruyu(1 sene) 1300-1500 civarı memur maaşı 1000 civarı hastanenden döner sermaye alıyosun. Döner sermaye hastanenin büyüklüğüne bağlı tabi, bu miktar artabilir ama çok azalmaz. Azalsada en az 900 lira falan alırsın.. Ayrıca nöbet başıda 70-80(buda hastanene bağlı ama çoğu zaman 70 civarı) lira alıyosun. Ama ilk senelerinde büyük ihtimal sana nöbet yazmazlar. Onun haricinde direk düz liseden anestezi teknikerliğine gidersen çok zorlanırsın(Çalışırsan,elinde yatkınsa halledersin). Sağlık meslekden gelmeler daha rahat oluyor.

Ayrıca işin de zorlukları var onlarıda lazım olursa anlatırız. Ayrıca eğitimi de insanın saçını ağartır.

Hocam düz liseden mi kazandınız sağlık meslekden mi geçtiniz üniversteye ?

• Bardak çayın maliyeti 5 kuruş günde 50 kuruştan 100 tane satsan aylık 1350 lira kâr,
    Adet poğaça maliyeti 35 kuruş günde 1 liradan 100 tane satsan aylık 1950 lira kâr,
    Toplam 3350 lira kâr.
    Boşuna mı okuyoruz??
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Edward A. Murphy

quote:

mühendis maaşı asgari ücret

tum genellemeler yanlistir.

güzel ülkemde çoğu mühendisin aldığı maaş asgari ücret diyelim o zaman
    uyar mı

"kismen", tesekkurler

• Ateyiz maaşları diye okudum

Forum dengemi bozdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: enevre

hem maaşı azmış hemde meslek zormş arkadaşlar ben en iyisi mühendislikleri yazayım

Çok da az değil aslında nöbetlerle birlikte 3200 civarı eline para geçiyor. Ayrıca 1 gün nöbet tuttunmu 2 gün iznin var o iznin 1 günündede özel de çalışırsan ki çalışan çok aylık gelirin 5 milyardan aşağı olmaz. Ayrıca çoğu doktorun kendi kliniğide oluyor sezaryen gibi ameliyatlar için. Eğer doktorlarla aranız iyiyse, elinizde becerikliyse oralardada ek olarak çalışabilirsiniz ameliyat başına 500 lira gibi güzel paralarla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RichardDawkins -- 20 Kasım 2012; 17:38:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ün!em

quote:

Anestezi teknikeri olmama az kaldı ben cevaplıyım soruyu(1 sene) 1300-1500 civarı memur maaşı 1000 civarı hastanenden döner sermaye alıyosun. Döner sermaye hastanenin büyüklüğüne bağlı tabi, bu miktar artabilir ama çok azalmaz. Azalsada en az 900 lira falan alırsın.. Ayrıca nöbet başıda 70-80(buda hastanene bağlı ama çoğu zaman 70 civarı) lira alıyosun. Ama ilk senelerinde büyük ihtimal sana nöbet yazmazlar. Onun haricinde direk düz liseden anestezi teknikerliğine gidersen çok zorlanırsın(Çalışırsan,elinde yatkınsa halledersin). Sağlık meslekden gelmeler daha rahat oluyor.

Hocam düz liseden mi kazandınız sağlık meslekden mi geçtiniz üniversteye ?

Sağlık meslekden geçtim.

• Antestezi teknisyeni mi Anestezi uzmanı mı ? arada 2 anestezi teknisyeni maaşı fark var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psikolog Prof. Dr. M.

Bardak çayın maliyeti 5 kuruş günde 50 kuruştan 100 tane satsan aylık 1350 lira kâr,
    Adet poğaça maliyeti 35 kuruş günde 1 liradan 100 tane satsan aylık 1950 lira kâr,
    Toplam 3350 lira kâr.
    Boşuna mı okuyoruz??

Sattırmazlar.Mafyası var yeri yada ihalesi var.

• Takip

• quote:

Orijinalden alıntı: Whimsical

Antestezi teknisyeni mi Anestezi uzmanı mı ? arada 2 anestezi teknisyeni maaşı fark var

Liseden direk anestezi dediğine göre tekniker olması lazım hocam. Zaten diğer türlü uzman olması için tıpa gitmesi lazım.
  • quote:

quote:

Antestezi teknisyeni mi Anestezi uzmanı mı ? arada 2 anestezi teknisyeni maaşı fark var

Liseden direk anestezi dediğine göre tekniker olması lazım hocam. Zaten diğer türlü uzman olması için tıpa gitmesi lazım.

konuyu okumadan sormuştum. o zaman 2-2.5 bin tl maaşın olur. babamın kuzeni anestezi teknisyeni oradan biliyorum.
  • quote:

quote:

quote:

konuyu okumadan sormuştum. o zaman 2-2.5 bin tl maaşın olur. babamın kuzeni anestezi teknisyeni oradan biliyorum.

Evet o civarlarda nöbet tutmazsan. Ama nöbetlerle falan 3000 civarı oluyor.
  • Bayağı alıyorlarmış ama sakat iş.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: enevre

hem maaşı azmış hemde meslek zormş arkadaşlar ben en iyisi mühendislikleri yazayım

Çok da az değil aslında nöbetlerle birlikte 3200 civarı eline para geçiyor. Ayrıca 1 gün nöbet tuttunmu 2 gün iznin var o iznin 1 günündede özel de çalışırsan ki çalışan çok aylık gelirin 5 milyardan aşağı olmaz. Ayrıca çoğu doktorun kendi kliniğide oluyor sezaryen gibi ameliyatlar için. Eğer doktorlarla aranız iyiyse, elinizde becerikliyse oralardada ek olarak çalışabilirsiniz ameliyat başına 500 lira gibi güzel paralarla.

şimdi anestezi teknikeri nasıl oluyor birde uzmanı nasıl oluyor ek olarak bi daha mı okuyosun orayı anlıyamadım birde 3 yıl sonrasını görürsek az bişe zam daha gelebilir maaşlara belki düz 3000 olablilr ben nöbetleri severim bişe olmaz para getiroyr nede olsa :) benm ablam doktur olacak allahın izniyle onunla beraber çalışırız artık öyle yaparız

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.