Şimdi Ara

selçuk inan emre çolak balonu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
0
Favori
3.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir ara böyle başlık açmıştım da silinmiş tam da zamanında...yani tek maçlık görüş değil. hatırlayanlar hatırlar zaten...

siz hala yani sözlüğün çokkk bilgili ergen kardeşlerimiz ''ooo selçuk'a balon dedi'' böö ona balon dedi, oooo selçuk ne oynar adama bak '' '' okumayın beyler '' diye zırladı da zırladı... zırlamaya da devam edecekler bir süre.

selçuk'u anlatıyorum şimdi...
    gömüyor musunuz bu adam tırt...
    bakın kötü oynuyor da demiyorum tırt bildiğin standart orta saha oyuncusu, şuan karabük'ün orta sahasından iyi olduğu tek yanını söyleyin... herkes elini vicdanına koysun şu adamın maçlarını sadece ona bakarak izlesin, ne artısı var bu adamın? iyi pas mı atıyor? arkadaş havadan iyi paslar zaten dünyanın her yerinde her maçta amatör olsun bilmem ne olsun defans oyuncusundan tut herkes atıyor, e bu adamda sonuçta futbolcu, bu adamın geçen seneden beri övülen neyi vardı? frikik atıyordu onu da atamıyor, bu adam sadece gs nin kalitesinin ekmeğini yedi, bu adam gs gibi büyük takım oyuncusu değil, kapanan takıma birazcık defans iyi yapan takıma karşı bir şey yapamıyor e arkadaş ama en önemli mevkidesin? gs desin?? ileri çıkmıyor, ataklara girmiyor, al ver al ver, emre ile birlikte hep 2 kişi eksiğiz ya bildiğin eksiğiz... abartı değil, ben kaç yaşında insanım çocuk değilim, bu çevremde herkes bana her şeyi kötülüyorsun diye kızlarlar ama zamanla hep bana hak verirler, birazcık ciddi olun yapıcı olun...

en önemli mevkide oynuyor bu adam, takımı atağa kaldıacak, hızlandıracak takımın her şeyi olan mevki de ama her topu eziyor, hızlı oyun oynayamıyor, anca açık oynayan takıma havadan pas atabiliyor e o da 10 maçta bir işe yarıyor... topu ufak ufak dürtüklüyor defans yapan takıma havadan top atıyor, her top ölü her top....

yine gelicek fırlamalar boş boş cevap yazacak ama ben biliyorum ki 2-3 maç daha böyle olalım tv lerde ne konuşulacak göreceğiz... çünkü selçuk efendinin dokunulmazlığı var friikik atan bu ülkede dünya yıldızı oluyor.. selçuk aynı selçuktu hiç değişmedi, geçen senede böyleydi hep kayıptı sadece bireysel yeteneği ile ve gs nin isteği arzusu kalitesiyle gs nin içinde iyi gözüktü...

kayseri maçında asist felan yaptı hemen yine futbol cahilleri ooo adama bak felan dedi, halbuki kayseri açık oynadı zaten oraya u16 dan oyuncu koy yine o pasları atabilirdi azıcık futboldan anlıyorsa... geçen seneden beri atıyorum 70 maç yaptıysak bu adam 55 inde yoktu. direk şimdi diyecekler ki istatistik koyacaklar felan arkadaş bu adamın kaç golü mevkisinin getirdiği gol? asistlere bakıyorsunuz zaten gs nin oraya odun koy yine asist yapar asist her şey mi? gs ye kimler geldi kimler geçti, beğenilmeyen oyuncular oldu ama hepside bir şeyler yaptı istatistik yaptı yani...

tek yaptığı havadan şişirme top atmak, tek yapabildiği gs nin yıldız dedikleri oyuncunun tek yapabildiği havadan top atmak.... onuda gereksiz yani yapabildiği derken yanlış anlaşılmasın yapıyor değil tek becerisi o, o da açık oynayan takıma karşı, zaten gs ye açık oynayan takım da yok sayılır....hatta bu yazıyı yazarken yapmaya da devam ediyor ulan içerde kaleci var defans var gidiyor oraa top atıyor yahu bi adam ekslit dikine koşu yap adam eksilt verkaça gir bilmem ne yap, takımı çoğalt top tut bilmem ne yap, yok arkadaş yok gçen seneden beri aynı adam....

diyorum ya milletin isyan etmesine az kaldı, bu yazdığım yazıya da kızacaklar olacak, ama son kızışları tıpışş tıpışş eleştirmeye başlayacaklar....

not: emre çolak hakkında yorum bile yapmaya gerek yok, eğer bu ülkede futbol öldüyse katili emre çolak'tır... kendini çalımlayan adam.

• tırt olan tek şey senin taraftarlığın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali Sami Yen

tırt olan tek şey senin taraftarlığın.

+1905
  • Ya ne içiyorsunuz hala anlamıyorum.
  • quote:

• Ne yapmış canım ? Geçen sezon 14 gol atıp 16 asist yapmış... Peh !

Görmüyormusun ortasahanın yükünü tek başına çekmeye çalışıyor nitekim 5 orta saha ile başa çıkamıyor işte Melo yatacak yerin yok
  • quote:

he ya sen daha büyük taraftarsın en büyük taraftar sensin, en büyük sensin, tamam kardeşim her yerde en iyi taraftar sensin diğerleri kötü... nasıl mantıksa bu eleştiri yapan adama hemen nasıl taraftarsın bilmem ne, ne yapalım her maç susalım mı* kaç maçççtırr bu yazıyı yazıyorum ben hadi git işine dostum.

ben denizlideyim, sürekli burdan istanbula maçlara gidiyorum, para biriktiriyorum, ürünlerimi alıyorum ve artı senden daha iyi futbolu okuyorum, sen anca futbolu bildiğini, herkesin övdüğü adamı övmeye devam et, bunu da futbolu biliyorum ve iyi taraftarım diye gezin he canım he.

maldonado'nun suçu neydi selçuk'un kral yapıldığı bu ülkede arkadaş, adam hatasız oynuyordu, ama atağa kaldıramıyordu takımı, aktif değildi, bizim millet harbi cins. ha o ha o...

• quote:

/>
  • quote:

Orijinalden alıntı: patos64

quote:

he ya sen daha büyük taraftarsın en büyük taraftar sensin, en büyük sensin, tamam kardeşim her yerde en iyi taraftar sensin diğerleri kötü... nasıl mantıksa bu eleştiri yapan adama hemen nasıl taraftarsın bilmem ne, ne yapalım her maç susalım mı* kaç maçççtırr bu yazıyı yazıyorum ben hadi git işine dostum.

ben denizlideyim, sürekli burdan istanbula maçlara gidiyorum, para biriktiriyorum, ürünlerimi alıyorum ve artı senden daha iyi futbolu okuyorum, sen anca futbolu bildiğini, herkesin övdüğü adamı övmeye devam et, bunu da futbolu biliyorum ve iyi taraftarım diye gezin he canım he.

maldonado'nun suçu neydi selçuk'un kral yapıldığı bu ülkede arkadaş, adam hatasız oynuyordu, ama atağa kaldıramıyordu takımı, aktif değildi, bizim millet harbi cins. ha o ha o...

selçuk ve emre kötü oynuyor dedi diye adamın taraftarlınıgı sorguluyorsan ben senin adamlıgını sorgularım.

• Türk olmasa Barça'da oynar dediğiniz Selçuk şimdi tırt mı oldu?
  • valla arkadaş bana biraz haklı geldi fazla abartmış ama genel olarak haklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TBlog

Ne yapmış canım ? Geçen sezon 14 gol atıp 16 asist yapmış... Peh !

Görmüyormusun ortasahanın yükünü tek başına çekmeye çalışıyor nitekim 5 orta saha ile başa çıkamıyor işte Melo yatacak yerin yok

yazdığım yazıyı okursan cevabın orada yazılı canım. sizin şu futbol bakış açınıza hayranım.
  • Mantıklı eleştiri her daim kabul edilir. Balon, tırt bunlar boş iş.. Bende sevmiyorum Emre Çolak'ı ama bu takımda oynuyorsa desteklerim arkadaş. Bugün kötü oynar arkasında dururum yarın iyi oynar beraber sevinirim. Senin gibi boş beleş laflar etmem.
  • hayrola geçen konuda burak yılmaz da vardı bu sefer burak yılmazı koymamışsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: alvertis

Türk olmasa Barça'da oynar dediğiniz Selçuk şimdi tırt mı oldu?

iki taraftarın lafını niye hepimiz demişiz gibi gösteriyorsunuz?
    Selçuk halen en kaliteli Türk orta saha.
  • katılıyorum kardeş sonuna kadar okudum katılmadıgım bir iki nokta olsada selçuk inan gercdekten çok abartılmıs bir futbolcudur.
  • Xelxuk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wasaby

hayrola geçen konuda burak yılmaz da vardı bu sefer burak yılmazı koymamışsın

:D dostum onun nedeni şu,

çünkü artık kabullenmemiz lazım alternatifi yok, ama selçuk yerine yektamız var, sürekli atakta top arayan çalım atan iyi top döndüren ve bunun yanında yorulmayıp eşek gibi koşup defansa yardım eden, yani melo yekta ikilisi ideal ikili,

ama burak'ı mecbur sevmemiz okşamamız lazım bu sene böyle :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasnictirr

katılıyorum kardeş sonuna kadar okudum katılmadıgım bir iki nokta olsada selçuk inan gercdekten çok abartılmıs bir futbolcudur.

usta tipik türk taraftar tipini bu başlıkta görebiliyoruz. eğer ben sadece kötü gidişatta bunları deseydim dediğim doğru bile olsa idi haklı olurlardı, ama ben bunu geçen sene şamp olduğumuz zamandan beri söylüyorum, keşke haksız çıksaydım ama haklı çıkıyorum, haklı çıkıyorum diyede övünmüyorum kimse bana madalya vermiyor, ben burda taraftarın artık bir şeyleri anlamasını söylüyorum, çünkü takıma zarar bir isim selçuk, yani artık bunun çevrede tv lerde dillendirilmesi lazım, birlerinin aklının başına gelmesi lazım, adam sanki xavi ya, sen kimsin milli takımda gol atıyorsun sevinmiyorsun, emre'yi kesip seni mi oynatsın? emre belözoğlu senin 15 katın kalitede futbolcu koskoca gs emre gibi ortasaha alamıyor mu? hepimiz emre'nin maçını 1500 kez izledik gerçek orta saha nasıl olur görüoyurz adam sürekli takımı taşıyor çünkü en önemli mevkide ve işini en iyi şekilde yapıyor, karakterini sevmesek de.............yani selçuk öyle bir havalara girmiş ki artık akıllanması lazım.

• emre çolak konusunda haklısın.

selçuk geçen sene ki gibi değil. yekta falan daha iyi. burak gelince selçuk'ta bozdu.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.