Şimdi Ara

Evde ayakları sıcak tutmak için ürün tavsiyesi?..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Puff terlikler var, genelde bayanların kullandığı. Sanki işe yaramaz gibi duruyor. Ama bilmiyorum tabi...
    Mest kullanan var mı peki? Yeni moda mest çoraplar çıkmış, 80 TL fiyatı.
    Sabit otururken kullanmak için USB'den ısıtan puff terlikler var, bunu da denemeyi düşünüyorum.

Sizin önerileriniz nelerdir?

• Senin ayakların üşüyor mu?
  • Sadece ayaklarım üşüyor, evet!
  •  Evde ayakları sıcak tutmak için ürün tavsiyesi?..
  •  Evde ayakları sıcak tutmak için ürün tavsiyesi?..
  • Koku var mı koku
  • quote:

Orijinalden alıntı: WetDream

geçen gün kızılay avm'de gördüm kesin alıcaktım 69tl diyince arkamı dönüp kaçtım bunu ucuza sipariş edebileceğimiz bir yer varmı tipi önemli değil sıcak tutsun yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

quote:

geçen gün kızılay avm'de gördüm kesin alıcaktım 69tl diyince arkamı dönüp kaçtım bunu ucuza sipariş edebileceğimiz bir yer varmı tipi önemli değil sıcak tutsun yeter

Ayakkabıcılarda,Bim'de,Migroslarda olması lâzım Carrefour'da falan belki kipa.

• http://urun.gittigidiyor.com/beyaz-esya-ev-aletleri/myso-ayso-ayak-isiticisi-ayak-sobasi-66353214

geçen yıl bundan aldım hala kullanıyorum çok güzel birşey satıcıyla alakam yok ben 30 liraya almıştım linktekinden daha ucuza alabilirsin. ancak ayar tuşu yok fişi takıyorsun ısınıyor tam ısınınca çorapla basmak zor. daha çok ayakkabıya göre yapmışar ayarlısı varsa onu al yoksa bu üründe ayağına terlik giymen gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayrıcalıklı Üye

http://urun.gittigidiyor.com/beyaz-esya-ev-aletleri/myso-ayso-ayak-isiticisi-ayak-sobasi-66353214

geçen yıl bundan aldım hala kullanıyorum çok güzel birşey satıcıyla alakam yok ben 30 liraya almıştım linktekinden daha ucuza alabilirsin. ancak ayar tuşu yok fişi takıyorsun ısınıyor tam ısınınca çorapla basmak zor. daha çok ayakkabıya göre yapmışar ayarlısı varsa onu al yoksa bu üründe ayağına terlik giymen gerek

Bu tarz elektronik bir şey istemiyorum. Teşekkür ederim.

quote:

Bunlar işe yaramıyor diye biliyorum ve çok dayanıksız değiller mi bunlar? Ömrü çok kısa gibi... Ama deneyeceğim sanırım bunlardan bir tane. Twigy biraz daha uygun sanırım fiyat olarak.

quote:

Orijinalden alıntı: Takkeli İkizler.

Hocam mest kullanılmaz ya çok rahatsız edici puff terlik filan gayet iyi oluyor denemelisin.

Eyvallah.

• çorap + terlik yeter
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.