Şimdi Ara

Bonus karttan bos yok kampanyasi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
443
Cevap
6
Favori
29.801
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

TOPLAM 2 MiLYON TL BONUS! BONUS UYESi AKARYAKIT VE MARKETTE 20TL UZERi iSLEMLERE 40TL'YE VARAN BONUS! BOSYOK YAZIP 3340A GONDERiN.SON GUN 7 ARALIK!

bonus.com.tr

http://bonus.com.tr/pages/kampanyalar-bonus-kampanyalar.aspx?campaignId=1726

Kampanya Detayları:
    15 Kasım – 7 Aralık 2012 tarihleri arasında tek seferde Bonus Üye İşyeri olan akaryakıt ve market sektörlerinde yapılacak 20 TL ve üzeri harcamalara 40 TL'ye varan bonus hediye edilecektir.
    Kampanyada işlem başına 1 TL, 2 TL, 3 TL, 5 TL, 10 TL, 20 TL, 30 TL ve 40 TL bonus ödüllerinden herhangi biri kazanılabilecektir.
    Kampanyaya katılmak için müşterilerin 15 Kasım – 7 Aralık 2012 tarihleri arasında BOSYOK yazıp 3340'a SMS atması gerekmektedir.
    Flexi'lilerin EVET BOSYOK yazıp kartlarının son 6 hanesini 3340'a göndermeleri gerekmektedir. Flexi kayıt iptalleri IPTAL BOSYOK yazıp kartlarının son 6 hanelerini 3340'a göndererek yapılabilir.
    Tüm kartlar için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.
    Flexi için kampanya katılım ücreti 1,99 TL'dir.
    Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil olabilecektir.
    Kampanyadan 1 müşteri en fazla 5 ayrı harcamayla ödül kazanabilir ve toplam kazanılan bonus tutarı 45 TL'yi geçemez, geçse dahi aşan bonus hediye edilmez.
    Kampanyaya Garanti Bankası Bonus, Money Visa, Flexi, Deniz Bonus ve Şeker Bonus dahil; Altın Bonus, Paracard, ticari kartlar, Shop&Miles, Miles&Smiles Kredi Kartı, American Express, taksitli işlemler, ekspress limit, bonus kullanımları, sanal kart, mail order,nakit çekimler ve taksitli para işlemleri ve iade-iptal işlemleri dahil değildir.
    Kampanyadan kazanılan bonus 10 Aralık - 20 Aralık 2012 tarihleri arasında kullanılabilecektir.
    Kampanyadan faydalanmak için işlemin Garanti Bankası POS'undan geçmesi gerekmektedir.
    Kampanya boyunca toplam 2.000.000 TL bonus hediye edilecektir.
    Gönderilen SMS ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
    Kampanyaya katılım, gönderilen her SMS için operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir.
    Deniz Bonus sahipleri 3280'e, Şeker Bonus sahipleri 7353'e sms göndermelidir.
    Nakit çekimler ve taksitli para işlemleri de hediye kampanyasına dahil değildir.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• bilgilendirme için sağol. siteden ayrıntılarına bakıyorum şu an.
  •  Bonus karttan bos yok kampanyasi
  • Bonus oranı kaça kaç acaba... 20'lik harcamaya ne kadar, 30-40 TL'ye ne kadar bonus yani, açıklamada belirtilmemiş.
  • bilgilendirme için teşekkürler katıldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ne menem şey

Bonus oranı kaça kaç acaba... 20'lik harcamaya ne kadar, 30-40 TL'ye ne kadar bonus yani, açıklamada belirtilmemiş.

Cekilisle sanirim.

Random yani.
  • Sadece garanti bonus galiba
  • Kartın son 6 hanesi filan eklemiyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ne menem şey

Bonus oranı kaça kaç acaba... 20'lik harcamaya ne kadar, 30-40 TL'ye ne kadar bonus yani, açıklamada belirtilmemiş.

benim anladığım 20 liralık alışveriş ile 40 lira bonus kazanılacağı gibi 100 liralık alışverişlede 1 liralık bonus kazanılabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: YediyuzYetmisYedi

Sadece garanti bonus galiba

+denizbonus
  • teb bonusu göremedim.iyi kampanya
  • Katıldık bakalım Teşekkürler haber verdiğin için...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enjektör

teb bonusu göremedim.iyi kampanya

olsa 3 kampanya birleşecek ve hattrick yapacaktık...
  • axess'in eski kampanyasını kopyalamışlar
    axess de genelde 2 tl oluyordu(100 tl üzeri) bir defa 25 tl çıktı diğerleri hep 2-4 gibi rakamlardı
  • bende katıldım, bilgi için tşkler..
  • Kampanyadan 1 müşteri en fazla 5 ayrı harcamayla ödül kazanabilir ve toplam kazanılan bonus tutarı 45 TL'yi geçemez, geçse dahi aşan bonus hediye edilmez
  • Kazanılan bonuslar geri alınıyor mu ?
  • Haber veren arkadaşa teşekkürler. Katılım yaptık bakalım :)
  • İlk mesajı güncelledim.
  • şeker var deniz var teb yok ing yok
    bu nasıl ortak proğram???
    world böyle adilikler yapmıyor.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.