Şimdi Ara

Bonus karttan bos yok kampanyasi (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
443
Cevap
6
Favori
29.800
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Henüz hareket yok.
  • Benimde yok henüz.
  • Garanti hiç gecikmezdi... Hesap kitaba uymadı herhalde :D
  • Shell'den 20 TL'lik akaryakıt aldım --> 20 TL bonus kazandım
    2 gün sonra yine 20 TL akaryakıt aldım --> Yine 20 TL bonus kazandım.
    Kiler marketten 25 TL alışveriş yaptım --> 5 TL bonus kazandım.

Ayın 10'u oldu hareket yok kartımda. Ne iş bonus?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grameradam -- 10 Aralık 2012; 12:09:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grameradam

Sell'den 20 TL'lik akaryakıt aldım --> 20 TL bonus kazandım
    2 gün sonra yine 20 TL akaryakıt aldım --> Yine 20 TL bonus kazandım.
    Kiler marketten 25 TL alışveriş yaptım --> 5 TL bonus kazandım.

Ayın 10'u oldu hareket yok kartımda. Ne iş bonus?

Shell'den 100 TL yakıt aldım 2 TL verdi
  • Afili Bonus Platinum kampanyasindan kazandiginiz 35 TL Bonus kartiniza yuklenmistir. Bonuslarinizi 1 Ocak'a kadar kullanabilirsiniz. Denizbank boş yok kampanyasından hiç mesaj gondermemisti. Mesajda gecen kampanyanın boş yokla ilgisi olabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garanti Bonus her saatte bir deniyorum ama hala yatmamış bonuslar.
  • bugün yatsada askeriyeye teslim olmadan harcasak:) yoksa hanım beceremez bu bonus hikayelerini...
  • Bence bugün yatmayacak ertelediler. Yoksa şimdiye çoktan yatardı. Bence sistemlerinde bir karışıklık var çözmeye çalışıyorlar
  • bonusu yüklenen var mı?
  • Gün içerisinde yatacakmış arkadaşlar. Eğer yatmazsa arayın kayıt açalım dediler...
  • 15:30 itibariyle benimde yatmamış....
    Sanırım sistemden kaynaklanan sorun....
  • Valla hanım karti almıştı bonuslari kullanayim diye ama beklenen 45 tl yatmadi hala akşama fırça var...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece bende oldu sanmıştım demek genelmiş. Az önce MH ni aradım ben de, kayıt bıraktım, yarın sabah yeniden kontrol edin dediler.
  • Bendede henüz yok acaba internette görünmüyorda pos cihazlarında görünüyormu ki dedim ama sanırım kimseye yatmamış. Yarını bekliyorum 45 TL yatmazsa bende ararım artık, çakallar aramayanlara yatırmıcak sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Sadece bende oldu sanmıştım demek genelmiş. Az önce MH ni aradım ben de, kayıt bıraktım, yarın sabah yeniden kontrol edin dediler.

Bu kayıt açtırmaya da sinir oluyorum. 10 dakika telefonda bekletip, bir ton sorgulama yaptıktan sonra hiç bir sorunu çözmedikleri gibi "talebinize kayıt açıyoruz, yarın tekrar arayın" diyorlar. Böyle müşteri hizmetlerine .
  • quote:

Orijinalden alıntı: vincentvega

quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Sadece bende oldu sanmıştım demek genelmiş. Az önce MH ni aradım ben de, kayıt bıraktım, yarın sabah yeniden kontrol edin dediler.

Bu kayıt açtırmaya da sinir oluyorum. 10 dakika telefonda bekletip, bir ton sorgulama yaptıktan sonra hiç bir sorunu çözmedikleri gibi "talebinize kayıt açıyoruz, yarın tekrar arayın" diyorlar. Böyle müşteri hizmetlerine .

• 17:00 itibariyle yine yatmamış....
  • Garanti akşam mesai yapıcak anlaşılan
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.