Şimdi Ara

Bonus karttan bos yok kampanyasi (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
443
Cevap
6
Favori
29.800
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    migrosta 74 tl alışveriş 2 tl bonus (24 kasım alışverişi hem ağız bakım ürünüydü hepsi, hemde öğretmenler gününden dolayı %10dan 7.40 tl money verdi)
    opet 20 tl mazot 30 tl bonus
    şok 24 tl alışveriş 10 tl bonus
    tansaş 23 tl alışveriş 5 tl bonus
    5. alışverişte ne olacak merak ediyorum şimdiden 47 oldu
  • tüh ya ing yokmuş

aslında bu kampanyaya daha önce bakmıştım ve ing nin olmadığını da görmüştüm ama unutup gaza gelmişim ,bu kampanyalar baş dönmesi yapıyor
  • Adese marketten 25 TL alışveriş yaptım 10 TL verdi. Sırasıyla 2 TL + 1 TL + 10 TL kazandım, 2 hakkım kaldı. Bi 40 TL çıksa harcamaları amorti edeceğim sanırım. Gerçi en fazla 45 TL kazanabiliyoruz.
  • Hiç sliplere bakmadım ama en son Shell Gaz alınca 10 TL geldi. Onun dışında çok alışveriş yaptım ama bir sms felan gelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iqwert

money visa ile;
    migrosta 74 tl alışveriş 2 tl bonus (24 kasım alışverişi hem ağız bakım ürünüydü hepsi, hemde öğretmenler gününden dolayı %10dan 7.40 tl money verdi)
    opet 20 tl mazot 30 tl bonus
    şok 24 tl alışveriş 10 tl bonus
    tansaş 23 tl alışveriş 5 tl bonus
    5. alışverişte ne olacak merak ediyorum şimdiden 47 oldu

en fazla 45 tl bonus kazanabiliyorsunuz. 5.alisverişinizde muhtemelen vermeyecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • realden 159 tllik alışveriş
    123 tlsi zaten bonustu
    bi de üstüne 30 tl boş yok bonusu
    bereketli olsun
  • Cumartesi günü markete gittim, bir anda aklıma geldi bu kampanya, şartlarını tam hatırlayamadım ama dedim katıldıydım, bir deneyim bakim, 25 TL lik bi şeyler almıştım, Money Visa kartım ile yaptım ödemeyi. Eve geldim bi baktım, sms gelmiş, "Bonustan 40 TL bonus kazandınız, 10-20 Aralık arası kullanabilirsiniz" Oha dedim, şaka mı la bu? Hayatımda ilk defa şans çekilişli bi kampanyadan büyük bonus tutturdum, hamdolsun, mutluyum gururluyum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 3 Aralık 2012; 21:04:25 >
  • Bana da 3 defa 1, 1 defa 3 lira geldikten sonra 2 defa üst üste 10 TL geldi. Son günlerde bonkörleşti sanki .
  • aynı gün farklı işterlerinden harcama yapıp ikisinden de bonus kazanan oldu mu acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

aynı gün farklı işterlerinden harcama yapıp ikisinden de bonus kazanan oldu mu acaba

Ben

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahane06

quote:

aynı gün farklı işterlerinden harcama yapıp ikisinden de bonus kazanan oldu mu acaba

Ben

hocam sağol. iki farklı konudaki aynı soruma anında sizden cevap almış oldum.teşekkürler
  • 15 KAsım 2012 tarihinde SMS gönderip ben de katıldım.

DENİZBANK BONUS kullanıyorum.

Bir çok gıda ve akaryakıt harcaması yaptım. Peki " şu kadar BONUS verdi, bu kadar BONUS verdi" diyen arkadaşlar bunu nasıl öreniyor? SMS mi geldi yoksa internetten dönem içi işlemlerine mi bakıyorlar?

Bana hiç SMS falan gelmedi de... Acaba DENİZBANK'ta mı problem var?

(Not: bugüne kadar Denizbank BONUS ile katıldığım 2 kampanyanın her ikisinde de problem yaşadım. Şartları yerine getirdiğim halde BONUS yüklemediler. İlla telefonla arayacaksınız, illa kampanya dahilinde yaptığınız harcamaları tek tek onlara anlatacaksınız. Ondan sonra BONUS yüklüyorlar. DENİZBANK müşterlerne yokuş mu apıyor ne?)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ulaş-ım

15 KAsım 2012 tarihinde SMS gönderip ben de katıldım.

DENİZBANK BONUS kullanıyorum.

Bir çok gıda ve akaryakıt harcaması yaptım. Peki " şu kadar BONUS verdi, bu kadar BONUS verdi" diyen arkadaşlar bunu nasıl öreniyor? SMS mi geldi yoksa internetten dönem içi işlemlerine mi bakıyorlar?

Bana hiç SMS falan gelmedi de... Acaba DENİZBANK'ta mı problem var?

(Not: bugüne kadar Denizbank BONUS ile katıldığım 2 kampanyanın her ikisinde de problem yaşadım. Şartları yerine getirdiğim halde BONUS yüklemediler. İlla telefonla arayacaksınız, illa kampanya dahilinde yaptığınız harcamaları tek tek onlara anlatacaksınız. Ondan sonra BONUS yüklüyorlar. DENİZBANK müşterlerne yokuş mu apıyor ne?)

hocam hem slip te en altta yazıyor hem sms geldi bana, garanti money visa kartım

• Benim ilk alışverişimde 1 tl verdi sadece slipte yazdı, sonraki 2 yada 3 alışverişimde hiçbirşey vermedi, sonraki alışverişlerimde önce 10 tl, sonra 30 tl en sonda 5 tl bonus kazandınız diye mesaj geldi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bahane06

quote:

Ben

hocam sağol. iki farklı konudaki aynı soruma anında sizden cevap almış oldum.teşekkürler

Rica ederim Sizinde bana cok yardımınız oldu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vincentvega

Bana da 3 defa 1, 1 defa 3 lira geldikten sonra 2 defa üst üste 10 TL geldi. Son günlerde bonkörleşti sanki .

75*4 money visa harcamaya "75 tl money" için bugün migrostan 75 tl hediyem kart yüklemesi yaptım, slipte 10 TL kazandınız çıktı (kartı çok nadir kullanıyorum, hatta kullanmamaya özen gösteriyorum ki bu tür kampanyada az kullanana veriyorlar genelde bonusu)
  • 3 defa 50 liralık benzin aldım. ilkinde 20 tl ,ikincisinde 1 tl ,bugünde 30 tl verdi. bundan sonra ne çıkarsa önemsiz 45 TL ye ulaştım.
  • ilk 20 tl otogaz alımına akşamında mesaj geldi 10 tl kazandınız diye ama sonrasında yaptığım 3 alışverişten ne mesaj geldi ne de sliplerde birşey kazandınız yazmıyor.

nasıl öğrenebiliriz puanımızı? 10 aralıkta bakacaz olmazsa
  • 6-7 alış veriş oldu. hala kazanılıyor puan :S yatırmayacaklar mı ki 5 ten sonrakileri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metinbestil -- 3 Aralık 2012; 21:16:48 >
  • Benim slipte yazan puanlarım 47TL oldu

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.