Şimdi Ara

Halkbank Parafcard Kampanyaları (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.633
Cevap
462
Favori
1.270.750
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 yıl kapatmama zorunluluğu var diye "ben almam kardeşim" diye söylenenleri anlayamadım ben.

Mesela ben yeni telefon alacağım trink 100 lira indirimi var. Spnra da köşeye koyarım kartı 1 sene kullanmam. 1 sene sonra da kapatırım.

En fazla 2. yıla ilk girdiği gün kart ücreti geçirirler o da 10 lira olacak zaten çok da önemli değil.

Bu şartlarda niye burun kıvırıyorsunuz bilemedim.

Hiçbir yükü olmadan 100 lira resmen hediye niyetine veren başka bir kart falan varsa bilgilendirin arkadaşlar onlara da bakalım.

Fakat bu şartlarda süper kampanya bence. Ben internet sitesi açıldıktan sonra başvuracağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: #berk

1 yıl kapatmama zorunluluğu var diye "ben almam kardeşim" diye söylenenleri anlayamadım ben.

Mesela ben yeni telefon alacağım trink 100 lira indirimi var. Spnra da köşeye koyarım kartı 1 sene kullanmam. 1 sene sonra da kapatırım.

En fazla 2. yıla ilk girdiği gün kart ücreti geçirirler o da 10 lira olacak zaten çok da önemli değil.

Bu şartlarda niye burun kıvırıyorsunuz bilemedim.

Hiçbir yükü olmadan 100 lira resmen hediye niyetine veren başka bir kart falan varsa bilgilendirin arkadaşlar onlara da bakalım.

Fakat bu şartlarda süper kampanya bence. Ben internet sitesi açıldıktan sonra başvuracağım.

Ama eski müşterilerine vermiyor, haksızlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALoT_BiTTeR_

quote:

Orijinalden alıntı: mmavcu
    Bi de bu kartın otomatik fatura ödemelerine komisyon alıp almadığını bilen var mıdır?

Almıyor diye biliyorum. Fatura talimatına komisyon alan banka var mıdır ki acaba ya ?

Garanti, yapikredi:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

quote:

Orijinalden alıntı: HalkbankParaf

quote:

Orijinalden alıntı: Arama_Botu

ilk sayfayı ve son sayfayı okudum göremedim. Başvuru linki falan yok mu?

Merhaba

https://www.halkcard.com.tr/quickApply/apply.asp

linkinden başvuru yapabilirsiniz.

Bilginize ..

teşekkürler HalkbankParaf kardeş

linki verdiğin iyi oldu. hemen doldurdum başvuruyu ve
    hemen halkbank 4440400den otomatik arandım.
    kimlik doğrulama doğum tarihi teyidi tuşlattılar.

daha sonra ne olacak?
    yine aranacakmıyız ,paraf kredi kartımız banka şubesine uğramadan gelecek mi?

Başvurunuz incelemeye alındı en kısa zamanda müşteri temsilcisi tarafından aranarak veya kısa mesajla bilgi verilecektir.Başvurunuz onaylandıktan sonra kart adresinize gönderilecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

quote:

Orijinalden alıntı: bluemannn

Arkdaşlar az önce halk bankasından aradılar. başvuru onaylanmış adres teyidi yaptılar kimlik fotokopisini faks çekmemi istediler. karta gelince paraf kart göndereceklermiş ilk yıl ücretsizmiş. sonraki yıl ne kadar dedim henüz netleşmedi bilgi yok dedi. ilk esktrede %25 indirim uygulanacak dedi ben herhangi bir şart felan var mı dedim 1 yıl kullanacaksınız gibi yok dedi o zaman gayet avantajlı oluyor 10 gün içinde elimde olacakmış kart. 400 tl harcarız 100 tl indirim en kötü altın alırız.

1 sene ıcınde ıptal edersenız ındırımler gerı alınır dedı bana.
    bu arada benım aklıma takılan bır soruyu cevaplayamadı müşteri temsilcisi arkadaş.
    iyi şimdi ben 400 tl alışveriş yaptım ,10 taksite böldürdüm,40 tl geldi ilk ekstre,100 Tl indirim alamamış olurum doğru mu dedim?

kem küm vesaire etti.

Tam bir cevap verecek yok sanırım bu soruya.Böyle olursa basarım 400 TL tek çekim

Merhaba

Ilk ekstreniz 40 tl olarak kesilirse 10 tl indirim hakkına sahip olursunuz yani ilk yaptığınız alışverişın değil ilk kesilen ekstrenin %25 i indirime konu olur.

Bilginize

• Halkbank fatura talimatlarına komisyon almıyor arkadaşlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HalkbankParaf

quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

quote:

Orijinalden alıntı: bluemannn

Arkdaşlar az önce halk bankasından aradılar. başvuru onaylanmış adres teyidi yaptılar kimlik fotokopisini faks çekmemi istediler. karta gelince paraf kart göndereceklermiş ilk yıl ücretsizmiş. sonraki yıl ne kadar dedim henüz netleşmedi bilgi yok dedi. ilk esktrede %25 indirim uygulanacak dedi ben herhangi bir şart felan var mı dedim 1 yıl kullanacaksınız gibi yok dedi o zaman gayet avantajlı oluyor 10 gün içinde elimde olacakmış kart. 400 tl harcarız 100 tl indirim en kötü altın alırız.

1 sene ıcınde ıptal edersenız ındırımler gerı alınır dedı bana.
    bu arada benım aklıma takılan bır soruyu cevaplayamadı müşteri temsilcisi arkadaş.
    iyi şimdi ben 400 tl alışveriş yaptım ,10 taksite böldürdüm,40 tl geldi ilk ekstre,100 Tl indirim alamamış olurum doğru mu dedim?

kem küm vesaire etti.

Tam bir cevap verecek yok sanırım bu soruya.Böyle olursa basarım 400 TL tek çekim

Merhaba

Ilk ekstreniz 40 tl olarak kesilirse 10 tl indirim hakkına sahip olursunuz yani ilk yaptığınız alışverişın değil ilk kesilen ekstrenin %25 i indirime konu olur.

Bilginize

Peki ilk ekstreyi kartı aldığımız ay yapmak zorunda mıyız? Kullanmayıp 2-3 ay sonra ilk ekstre yapabilir miyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adem_2c -- 22 Kasım 2012; 10:54:14 >

• Kredi kartından vereceğiniz otomatik ödeme talimatları için ücret var mı diye soranlar olmuş.

AVEA
    TTNET ADSL
    TTNET MOBİL
    VODAFONE

Bu kurumlar dışında kredi kartınızdan ödenmesini isteyeceğiniz otomatik ödemeler için

Her fatura için 1 TL, 100 TL üzeri faturalarınız içinse fatura tutarınızın %1 i kadar komisyon ödersiniz.

Vadesiz hesabınızdan vereceğiniz talimatlar ücretsiz, internet şubesinden yapacağınız direk ödemeler de ücretsizdir.

Bankaların büyük bir kısmı kredi kartınızdan vereceğiniz talimatlardan ücret alıyor.

Bildiğim kadarı masraf almayan kart Cardfinans. Başka var mı bilmiyorum.
  • mevcut müşteriler yararlanamıyormuş.müşteri hizmetlerinden aldığım yanıt.farklı bir cevap alan oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: adem_2c
    Peki ilk ekstreyi kartı aldığımız ay yapmak zorunda mıyız? Kullanmayıp 2-3 ay sonra ilk ekstre yapabilir miyiz?

Mart 2013 e kadar devam edecek kampanya. Yani kartını aldıktan sonra kampanya bitiş tarihine kadar istediğin zaman kullanırsın. Tabi kesilecek ilk ekstre matrahı için geçerli olacak bu kampanya, unutmamalı.
  • sitede 5aralık yazıyor. pusuda bekliyoruz

max. 100 lira indirim ilk ekstreden düşmiycek 2. ekstreye indirim olarak yansıycak diye anladım ben. biri bunu öğrenebilirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: metintekin

sitede 5aralık yazıyor. pusuda bekliyoruz

max. 100 lira indirim ilk ekstreden düşmiycek 2. ekstreye indirim olarak yansıycak diye anladım ben. biri bunu öğrenebilirmi

Bakın yukarıda da yazdım defalarca, aynen şöyle söylüyorlar, "Kesilen ilk ektrenizdeki borç rakamının %25 i, ektre kesim tarihinin 1 gün sonrasında ektre borcunuzdan düşülecektir.". Yani evet aslında 2. ektreye yansıyan bir indirim gibi görünüyor. Ama ekstre kesiminin ardından kabaca en az 1 haftalık bir son ödeme süresi olduğunu düşünürseniz öyle olmadığını anlarsınız. Yani önce onlar son ödeme gününcen önce ekstre borcunun %25 ini ödeyecek, kalan borç tutarını da ben son ödeme gününde ödeyebileceğim, OK?

• arkadaslar kart teslim edilme tarihi ile hesap kesimi arasinda takriben kac gun var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragnar Frisch

100 lira dediler geldik

Aynı sebepten burdayız =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

quote:

Bakın yukarıda da yazdım defalarca, aynen şöyle söylüyorlar, "Kesilen ilk ektrenizdeki borç rakamının %25 i, ektre kesim tarihinin 1 gün sonrasında ektre borcunuzdan düşülecektir.". Yani evet aslında 2. ektreye yansıyan bir indirim gibi görünüyor. Ama ekstre kesiminin ardından kabaca en az 1 haftalık bir son ödeme süresi olduğunu düşünürseniz öyle olmadığını anlarsınız. Yani önce onlar son ödeme gününcen önce ekstre borcunun %25 ini ödeyecek, kalan borç tutarını da ben son ödeme gününde ödeyebileceğim, OK?

bence yanlışınız var. kesilen ekstreye hiçbir şekilde düzeltme yapmazlar. 2.ekstreye yansıycak diyorum ben. birisi bunu sorup bilgi verebilirmi

• Dün akşam ben de başvurdum.. "100 lira dediler geldik" diyenlere beni de yazın
  • quote:

quote:

quote:

bence yanlışınız var. kesilen ekstreye hiçbir şekilde düzeltme yapmazlar. 2.ekstreye yansıycak diyorum ben. birisi bunu sorup bilgi verebilirmi

bu en çok merak edilen konuyu "HalkbankParaf" nikli bankacı kardeşimize soralım:

"Kesilen ilk ektrenizdeki borç rakamının %25 i, ektre kesim tarihinin 1 gün sonrasında ektre borcunuzdan düşülecektir.".
    2. ektreye yansıyan bir indirim gibi görünüyormu görünmüyor mu?

yoksa "kesilen ekstreye hiçbir şekilde düzeltme yapmazlar mı?. 2.ekstreye yansıycak mı yansımayacak mı?

• quote:

quote:

quote:

Elbette en kesin teyit Halk personeli arkadaştan gelebilir (tabi buradaki kimliği ve dolayısıyla vereceği bilgiler resmen kendisini bağlamasa da). Ama MHT den öğrendiğim bilgi bu şekilde idi. Makul geldiği için de fazla irdelemedim. Yalnız bu %25 indirim düzeltme şeklinde olamaz zaten, muhasebesi doğru olmaz işlemin. Önce ekstre borcuna toplam matrahı yansıtacaklar, 1 gün sonra da matrahın %25 ine tekabül eden tutarı, hangi isim altında olursa artık, dönem içine yansır. Puan şeklinde bir iade olmadığı için, ancak bu şekilde yapılabilir bu iade işlemi. Ekstre kesim tarihinden 1 gün sonra verilmesinin bizim açımızdan pratikte bir sıkıntı yaratacağını sanmam. Benzeri durum yıllık kart ücretleri iadesinde de oluyor. Ekstre kesilip elime geçince bakıyorum kart ücreti yansımış. Arayıp iptal ettiriyorum, diyorlarki tamam şu anda iptalini yaptık bir sonraki ekstrede görürsünüz. Ben de kart ücretini düşüp kalan borcu yatırıyorum. Bu yüzden de bugüne kadar herhangi bir gecikme, ceza falan yansıdığını görmedim. Öyle olsaydı ekstre kesim tarihi ile son ödeme tarihi arasında belli bir süre olmaz, aynı günler olurdu. Neyse, sürekli alakadar olduğum ve bildiğim bir konu olduğu için ben biraz rahat davranıyorum belki. Halkbankçı arkadaş bize kesin cevabı verecektir.

• ben eşimle kendime 1er adet aldım. Vadedilen gerçekleşir umarım.
  • Ek kart çıkartırsak onun harcamaları da mı ana kart üzerinden hesaplanacak?

Yani:
    Ana kartın 400 Tl'lik ekstresi var,
    Ek kartın da 400 TL'lik ekstresi var...

Bu durumda ana kart ve ek karttan ayrı ayrı 100er TL'lk indirim mi sağlanır yoksa toplamda 100 Tl'lik indirim mi?

Halk bank yetkilisi buna da cevap verebilirse sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.