Şimdi Ara

SAC JANT Fiyatları ve Satan Yerler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
45.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 14 yada 15 inch SAC Jantlar nerelerde satılıyor?

Lastik bayileri satıyor mu?

Jant bayilerinde genelde alaşım olduğu için ve kimse sac jant kolay kolay aramadığı için, bulması biraz zor gibi geldi.

Internetten aratınca da çoğunlukla Sahibinden.com 2.el ilanları çıkıyor.

Daha önce alan arkadaş oldu mu?

Ve fiyatları ne kadar? Tanesi 50 TL falan mı?

• sıfırını zor bulursun,oto hurdacılarından bak orda kolay bulursun.
  • 13 inç,kışlık lastikleriyle beraber 200 liraya aldım,3 ay kullanılmış sadece...bendeki eski lastik ve jantlarıda üzerine verdim...
  • sahibinden com vs bakın sıfır araç alıp saç jantları kullanmadan satanlar oluyor

ekleme :

şöyle bir ilan var

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-lastik-jant-5-bijon-honda-demir-jant-takimi-79028784/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi only-e30 -- 14 Kasım 2012; 16:13:10 >
  • Hurdacılara veya lastikçilere bakmak lazım çıkma felan denk gelebiliyor bazen.
  • Şener dostum ne lazım söyle bana sana mı ebat söyle yardımcı olmaya çalışırım sana çıkma tarzı birşey
  • 4*100 14inc satıyorum ebatlar uyuyosa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delgado

Şener dostum ne lazım söyle bana sana mı ebat söyle yardımcı olmaya çalışırım sana çıkma tarzı birşey

Aslında Kış lastiği almayı düşünüyorum, 16 jant benim araçtaki. Fakat ebat olarak 205/50/r16, 185/55/r16 yada 195/55/r16 olabilir benim araca. O zaman da çok pahalı lastikler.

205/55/r16 da belki olabilir. O biraz büyük gibi ama.

Ya da olmadı 14 yada 15 sac jant alıp, ucuz bir lastik seti olabilir.

Çıkma almak istemiyorum, metal yorgunluğu vb sebeplerden dolayı.
  • GT radial yada Petlas fiyat olarak ucuz.
  • Sahibinden.com sitesinden çok var. tanesi 50-60 tl arasında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

quote:

Şener dostum ne lazım söyle bana sana mı ebat söyle yardımcı olmaya çalışırım sana çıkma tarzı birşey

Aslında Kış lastiği almayı düşünüyorum, 16 jant benim araçtaki. Fakat ebat olarak 205/50/r16, 185/55/r16 yada 195/55/r16 olabilir benim araca. O zaman da çok pahalı lastikler.

Saç jantın çıkması ucuz olur yenisini alsan pahalı olur gerek yok artı kışlık lastik alsan bayağı pahalıya gelir direk bu jantlara lastik al geç bence

Örnek senin ebata kışlık lastik 250*4=1000 tl
    Yeni ebat lastik min 140*4=560tl
    Yeni saç jant min 100*4=400tl
    560+400=960 TL
    Yaptımı sana aynı para bence hiç uğraşma şener önlere salla iki tane Mıchelin olsun bitsin

Ekteki foto benim araç biliyorsun lastikte tek marka kullanırım

• quote:

quote:

quote:

Saç jantın çıkması ucuz olur yenisini alsan pahalı olur gerek yok artı kışlık lastik alsan bayağı pahalıya gelir direk bu jantlara lastik al geç bence

Örnek senin ebata kışlık lastik 250*4=1000 tl
    Yeni ebat lastik min 140*4=560tl
    Yeni saç jant min 100*4=400tl
    560+400=960 TL
    Yaptımı sana aynı para bence hiç uğraşma şener önlere salla iki tane Mıchelin olsun bitsin

Ekteki foto benim araç biliyorsun lastikte tek marka kullanırım

Şu Michelin'in lastik adamı gelse de reklamdaki gibi bize de bedavadan lastik atsa.

205/55/r16 alacağım sanırım. Çok sorun olmaz herhalde.

Polo'da görmüştüm, gayet güzel duruyordu 205 55 r16.
  • Bende 8 adet çok temiz 2006 admire sac jant ve 4 adet hyundai jant kapağı bulunmaktadır. İlgilenen arkadaşlar PM atsınlar lütfen. Piyasa fiyatlarından fazla bilgim yok. Onun için almak isteyenler fiyat teklifleri ile yazsınlar.

İyi günler....
  • quote:

GT radial yada Petlas fiyat olarak ucuz.

Bence lastik cok cok onemli ucuza kacma derim. Hankook'lar var en fazla tanesine 25 tl fazla verirsin ama cok guzel bir lastik continental ve micheliin ayarında lastikleri var.
  • 205/55/r16 aldım. Taktırınca resim de koyarım.

Nokian WR G2
  • Merhaba bende 15" sac jant arıyorum arabam megane2 4bijon sahibinden de ilanlar var ama güvenemiyorum eğer elinde temiz var ise ankaradan elden almak isterim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende satılık 5 bijon 15 inç saç jant var. özelliği 5x114,3 offset:67,1
  • Serviste 150tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende c3 için 4x108 15inc sac jant arıyorum, koskoca kocaeli sanayinde aradım aradım bulamadım, içim sızlanarak mecburen kışlık lastikleri alaşımlı jantlara taktım. Ucuz fiyata bulabilirsem hemen almayı istiyorum.
  • quote:

14 yada 15 inch SAC Jantlar nerelerde satılıyor?

Lastik bayileri satıyor mu?

Jant bayilerinde genelde alaşım olduğu için ve kimse sac jant kolay kolay aramadığı için, bulması biraz zor gibi geldi.

Internetten aratınca da çoğunlukla Sahibinden.com 2.el ilanları çıkıyor.

Daha önce alan arkadaş oldu mu?

Ve fiyatları ne kadar? Tanesi 50 TL falan mı?

Hocam bende 15" SAC jant var. 2012 model chevrolet aveonun jantları. Orjinal hiç kullanılmamış SAC jant ve kapakları da mevcut. Her ikisi de sıfır durumda. Eğer istersen satabilirim sana.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.