Şimdi Ara

Beni Böyle Sev (2012) | TRT 1 - HD | Pazartesi 19.50

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
742
Cevap
5
Favori
42.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  Beni Böyle Sev (2012) | TRT 1 - HD | Pazartesi 19.50

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nike -- 2 Nisan 2014; 19:18:36 >

• Buralar değerlenebilir..

Merak ettim diziyi. Ya çok iyi yada çok kötü çıkacak gibi geldi. İlk bölümden sonra anlarız..
  • Son zamanlarda ki TRT dizileri iyi.Bunada bir bakmak lazım.
  • Yuh kasımda çıkarmışlar fragmanı oyuncular yeni belli oldu.Bu ay başlıyacakmış yeni bölümler beklemedeyiz.
  • Alper Saldıran'ın oyunculugunu begeniyorum. Ama Çocugun karşısınada hep uyuz tipli kızlar çıkıyor nedense

melekler korusunda Özge Özpirinçci vardı Şimdi ise Zeynep çamcı

Leyla ile mecnun konusunda da yazdım bu kıza Aşk yakışmıyor. Komedi desen tam zıttı.

ilk kez bir dizi için Tutmaz ! diyorum (umarım yanılırım)
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

Alper Saldıran'ın oyunculugunu begeniyorum. Ama Çocugun karşısınada hep uyuz tipli kızlar çıkıyor nedense

Leyla ile mecnun konusunda da yazdım bu kıza Aşk yakışmıyor. Komedi desen tam zıttı.

çok cocuksu bir tipi vve tavırları var.ciddiyet yakısmıyor..en fazla komedi tarzı bir liseli dizisinde aşık liseli kızı canlandırabilir...yine de yüzünü görmek güzel ekranlar da..

• quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

quote:

Alper Saldıran'ın oyunculugunu begeniyorum. Ama Çocugun karşısınada hep uyuz tipli kızlar çıkıyor nedense

çok cocuksu bir tipi vve tavırları var.ciddiyet yakısmıyor..en fazla komedi tarzı bir liseli dizisinde aşık liseli kızı canlandırabilir...yine de yüzünü görmek güzel ekranlar da..

görümce baldız rolleri yakışır buna başka gitmez

• quote:

Seni gebertirim ulen ikisi de en sevdiğim bayan oyuncudur.Bir de Zeynep Çamcı'ya komedi zıt demişsin.Yuh diyorum sana kızın alanı komedi zaten.Revep İvedik ile Leyla ile Mecnun'da bu yüzden başarılı oldu.Sonra Emir'in Yolu na geçti , hiç yakışmadı rol.
    Özge'ye gelince Özge daha da iyi oyuncudur , her türlü rolü oynayabilecek ustalıktadır.

Bu arada bu dizi ne zaman başlıyacak?Ocak ayı dediler , ay bitiyor artık başlasın sabırsızlanıyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sorma Kalbim Sorma

Seni gebertirim ulen ikisi de en sevdiğim bayan oyuncudur.Bir de Zeynep Çamcı'ya komedi zıt demişsin.Yuh diyorum sana kızın alanı komedi zaten.Revep İvedik ile Leyla ile Mecnun'da bu yüzden başarılı oldu.Sonra Emir'in Yolu na geçti , hiç yakışmadı rol.
    Özge'ye gelince Özge daha da iyi oyuncudur , her türlü rolü oynayabilecek ustalıktadır.

Bu arada bu dizi ne zaman başlıyacak?Ocak ayı dediler , ay bitiyor artık başlasın sabırsızlanıyoruz.

önce Özgeden başlıyayım, Özge'nin oyunculugu karakteri elbette daha iyidir. sadece kişisel olarak ben özge'yi sevemedim, yoksa özge'nin oyunculugunu tartışmam kesinlikle.

Zeynep Çamcı'ya gelirsek , Kime Göre Leyla ile Mecnun'da başarılı oldu ? Bana göre olmadı. Hatta çogunluga göre de başarılı olmadı. Leyla ile Mecnun'da Başarılı olsaydı şuanda devam ediyor olurdu diziye.
    Hatta zeynep Çamcı yüzünden izleyici kaybetti Leyla ile mecnun. bunu kendim söylemiyorum facebook,eksisözlük,buradaki konu ve benzer platformlarda bunu görmek mümkün. Geriye dönük yorumları incelersek bu belli oluyor.
    çünki Çogunluk memnun degildi Zeynep çamcı karakterinden.

Seveni elbet var saygı duyuyorum.

Zeynep Çamcı'ya komedi zıt dedim yine arkasındayım. Leyla ile mecnun'da oynamasının en büyük nedenlerinden biri recep ivedikte oynamasıdır.
    Recep ivedikte başarılı olması son derece normaldi. ama her komedide başarılı olacak diye bir kaide yok.

Bu Yeni dizide karakterini görmek gerekiyor. sadece tahmin olarak ön görümü paylaştım. yine böyle aşkımlı, canımlı, cicimli bir karaktere bürünürse tutmayacagını düşüyorum. (Yakışmıyor)
    ama TRT'nin dizileri çogunlukla uzun soluklu oluyor ve tutuyor. (belki tutmayan vardır şuanda hatırlamiyorum.)

• 2. fragman;

3. fragman;

Bizim leyla buraya gelmiş ya la.

• Zeynep Çamcı varsa izlenir o dizi, leyla ile mecnunda ve recep ivedik 3te çok sevmiştim o kızı.
  • şimdiden garip duygulara sarıldı kalbim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sorma Kalbim Sorma

önce Özgeden başlıyayım, Özge'nin oyunculugu karakteri elbette daha iyidir. sadece kişisel olarak ben özge'yi sevemedim, yoksa özge'nin oyunculugunu tartışmam kesinlikle.

Zeynep Çamcı'ya gelirsek , Kime Göre Leyla ile Mecnun'da başarılı oldu ? Bana göre olmadı. Hatta çogunluga göre de başarılı olmadı. Leyla ile Mecnun'da Başarılı olsaydı şuanda devam ediyor olurdu diziye.
    Hatta zeynep Çamcı yüzünden izleyici kaybetti Leyla ile mecnun. bunu kendim söylemiyorum facebook,eksisözlük,buradaki konu ve benzer platformlarda bunu görmek mümkün. Geriye dönük yorumları incelersek bu belli oluyor.
    çünki Çogunluk memnun degildi Zeynep çamcı karakterinden.

Seveni elbet var saygı duyuyorum.

Zeynep Çamcı'ya komedi zıt dedim yine arkasındayım. Leyla ile mecnun'da oynamasının en büyük nedenlerinden biri recep ivedikte oynamasıdır.
    Recep ivedikte başarılı olması son derece normaldi. ama her komedide başarılı olacak diye bir kaide yok.

Bu Yeni dizide karakterini görmek gerekiyor. sadece tahmin olarak ön görümü paylaştım. yine böyle aşkımlı, canımlı, cicimli bir karaktere bürünürse tutmayacagını düşüyorum. (Yakışmıyor)
    ama TRT'nin dizileri çogunlukla uzun soluklu oluyor ve tutuyor. (belki tutmayan vardır şuanda hatırlamiyorum.)

Leyla ile Mecnunda kesinlikle başarılıydı.Rol tam ona göreydi.Zaten Recep İvedik de tanınmıyordu bile , bu diziyle tanınmaya , ünlü olmaya başladı.Bana hiç sözlük yazarlarını örnek verme , sözlükçülerin nasıl tipler olduklarını ne tür yorumlar yazdıklarını biliyoruz.
    "Başarılı olsaydı diziye devam ederdi" böyle bir mantık yok.Başarısız olduğu için diziden çıkarıldı diye birşey düşünülemez.Adını Feriha Koydum örneği ; Hazal Kaya başarılıydı ama devam etmedi.
    Leyla ile Mecnun da zaten Leylaların her sezon değişmesi gelenek oldu.Bir daha ki sezon yine değişecektir , bu Melis Birkan'ın başarısızlığı anlamına gelmez.

• @Sorma Kalbim Sorma , Allah aşkına lütfen yapma , Zeynep Çamcı'yı sevenler ve sempati duyanlar dışında kim begeniyordu leyla ile mecnunda ?

30.bölümde dahil oldu 62.'de bitti. 32 bölümde istedigin her yerde anket yap, en fazla 3 bilemedin 5 tane bölüm iyidir.
    Geri kalanların hepsi vasat. o 32 bölüm izlenmişse bile Diğer karakterlerin sayesinde olmuştur.

Sen diyorsun başarılı oldu ? Neye göre başarılı oldu ? Sana göre başarılı olduysa bunu anlıyorum
    yine tekrarlıyorum başarılı olsaydı En azından izleyici tarafından destek alırdı. ve devam ederdi. Kendi istegiyle ayrılmadı oradan. Leyla Karakterini oluşturmadı için zeynep ile devam etmediler.

Tamam ben sana başka bişey sorayım. Sence aynı anda dizeye giren Müge Boz Nasıldı ? O başarılımıydı sence ?

• @McCarty , söylediğin şey ne kadar saçma farkında değilmisin.Öncelikle Zeynep Çamcı bu diziden önce tanınmıyordu bile.Bahseden de zaten Recep İvedik 3 de oynayan kız diye bahsediyordu , adı bile bilinmiyordu.Sevenlerini , beğenenlerini zaten bu diziden kazandı.Sen hala başarılı olamadı diyorsun.Bu dizideki başarısı sayesinde daha popüler bir diziye transfer oldu.Başarılı olmasaydı bu nasıl olacaktı?İşte o dizide başarılı olamadı , her bölümünü izliyordum.Verilen rol hiç uymuyordu , senaryo yok , dizi bitmiş.Asıl başarısızlık o dizideydi , o rolü reddetmeliydi.
    Başarısız olsa 30 bölüm durmaz dizide.Ve ayrıca dizinin bölümlerinin kötü olmasını bir oyuncuya yükleyemezsin.Ki bana kalırsa 45. bölüme kadar dizi yine iyi gidiyordu.Her diziden çıkan başarısız olduğu için çıkarıldı diyemeyiz.Leyla karakterini oluşturmadı demişsin , o sezon 2 tane Leyla vardı , bir Leyla karakteri oluşturulmak istenseydi neden 2 Leyla koyulmuş olsun diziye?1. sezonda Mecnun kovalarken 2 sezonda Leylalar kovalayan taraftaydı.1. sezon ile 2. sezon bir değil aradaki farkı kavramak lazım.Yani Zeynep Çamcı bu diziye Ezgi gibi Mecnun'un tek sevebileceği Leyla modunda girmedi.
    4. sezonda Melis Birkan da gidebilir , bu Melis Birkan'ı başarısız olduğu anlamına mı gelir?Dizinin gidişatı ve senaryo neyi gerektiryorsa o yapılır.
    Müge Boz da fena değildi , verilen role uyum sağlamıştı.

Bu konuda Leyla ile Mecnun tartışmamız ne kadar doğru bilemiyorum , artık şu dizi ne zaman başlıyor.Ocak ayı dediler Ocak ayı bitti.Tarihi belli olmadı hala

• Evet 2 gün kaldı Pazartesi yeni bölüm İnşallah nette 720p çekip koyarlarda indirip izleme imkanımız da olur.
  • Ulan TRT çok yanlış yaptın.Ocakta başlayacak dediler Şubat'a sarktı.4 Şubat dediler , şimdi de 1 hafta yine ertelemişler
  • Zeynep için izliyorum bakalim nasil dizi
  • Cast harika .Dizi fena degil.
  • ilk bölüm gayet güzeldi.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.