Şimdi Ara

Sony Vaio Duo 11 Kullanıcılar Kulübü ::::::::::::::::::::::::::: (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
481
Cevap
14
Favori
54.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: smart1978

30 gün içerisinde değişim DOA olarak değerlendirildi . 6 veya 8 Gb lik i7 işlemcili olanı bekliyorum.

Hadi hayırlısı yalnız Türkiye'de o modeller var mı? Aklıma gelmişken metro arayüzündeki internet explorer ile masaüstündeki farklı ben kazara masaüstündekini sildim (alt bardan kaldırdım) nasıl geri getirebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khaos -- 6 Aralık 2012; 1:36:32 >
  • i7 li 8GB 256 GB SSD li modeli de satılmalı. Yurtdışında aynı anda tüm modeller satılmakta. Türkiye de de böyle olmalı. Stoklarında bekletiyor olabilirler. Amaç önce 4GB i5 modelleri tüketmek olabilir...

internet explorer görev çubuğuna sabitleme işlemi :

"C:\Program Files\Internet Explorer" git. Orda "iexplore" uygulamasını seç sağ tıkla "görev çubuğuna sabitle" yi seç tamamdır. İstenirse fare ile görev çubuğuna gitip istenen sıraya sokmak için seçip sürükleme bırak yapılabilir...

Bu kadar.
  • Orijinalden alıntı: HwoarangMaster

Size konu ile ilgili pm gönderdim.

smart1978 : Sevindim umarım bir an önce cihazınıza kavuşursunuz
  • Arkadaşlar, Ürünü 3000TL nin altında nerede bulabilirim. Çoğu internet sitesinde stok varmış gibi göünüyor ancak aradığınızda stok yok haftaya gelecek diyorlar. Stokta cihaz olan ve 3000TL ve aşağısında ürünü satan bildiğiniz yer var mı?
  • Şehir? Ankara'ya bugün yarın gelecekmiş ben de bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockyy -- 6 Aralık 2012; 15:47:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockyy

Şehir? Ankara'ya bugün yarın gelecekmiş ben de bekliyorum

Şehir İstanbul. Sony Store lar son 10 gündür bugün yarın gelecek diyorlar ama bakalım...
  • Ben de geçen hafta kapora verdim dün aradım geldi henüz faturalanmadı dediler beklemedeyim ben de bakalım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: HwoarangMaster

Arkadaşlar en çok merak ettiğim şeylerden biri Vaio Dou 11 de ADOBE PHOTOSHOP CS5 VEYA CS6 yı ve ADOBE AFTER EFFECT CS5 şi sorunsuz bi şekilde kullanbilirmiyim bu 2 proğram benim için çok önemli bunları sıkıntısız çalıştırıyosa bu tablet + pc yi kesinlikle almayı düşünüyorum

ve kullanan arkadaşıma bir sorum olucak Vaio Dou 11 ri geçen sony centerde gördüm pek fazla inceleme fırsatım olmadı, az bi bakıyım şuna dedim ekranında neye dokunduysam hiç bişey çalışmadı o sıradada Vaio 11 de şarj da takılıymış sony centerdeki elemana sordum neden böyle bu diye oda bana şarjdayken kullanılamadığını söyledi, durum gerçekten böylemi yani şarjı bittiğinde şarj olması için taktığımızda vaio 11 kullanamayacakmıyız laptop lar gibi, bu ürünü kullanan arkadaşımız bizi bu konuda bilgilendirirse çok seviniriz saygılar

aynı amaçlarla kullanmak isteyen bir arkadaşım da bu sony'i düşünüyor ve aynı soruların cevabını arıyor..bu konuda fikri olan var mı acaba?

• Photoshop CS6 vs başka bir laptop yada ultrabook diyeyim nasıl sorunsuz kuruyor ve kulanıyorsanız bunda da aynı şekilde sounsuz kurar ve kullanırsınız.Ama kastiniz( http://www.wacom.eu/index2.asp?pid=7002&spid=1&lang=en&utm_source=homepage&utm_medium=b_slot_3&utm_content=en&utm_campaign=cintiq_24hdtouch ) wacom cintiq gbi kullanmak ise bu cihazdan ziyade yazılım ile ilgili zira photoshop dokunmaya göre optimize edilmiş bir program değil Mouse vb ile kullanmak lazım (Adobe özel driver ve yazılım çıkarmadığı sürece) Kalemi ile dekupe vb işlemleri yapabilirsiniz.

Dokunmaya/basınca duyarlı çizim boyama vs için geçen sayfada bahsi geçen Artrage pro sürümü harika sonuç veriyor bu cihaz ile.

Bu gün electroworld de indirim vardı geçerken biraz yolumu uzatıp uğradım : usb 3.0 Samsung 500 gb harici harddisk ve Norton 360 (Tek pc bir yıl koruma) aldım her ikisine 149 TL ödeyip mutlu bir alışveriş yaptım .Cihaz ile beraber gelen McAffe yi kaldırıp nortonu kurdum optimizasyonu ile biraz uğraştım sistem çok daha iyi ve hızlı oldu.Tam back up alıyorum harici harddiske (1 ton harici diskim var ama hepsinde kapasite bitmiş )

• Buradaki (batman) sony servisi tanıdık çıktı ram arttırımı için konuşacağım olursa 4 veya 8 gb modül takdıracağım[IMDB=]
  • Hocam nasıl bu Ultrabook tavsiye eder misiniz ?Boşuna para vermiyelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmi524

Hocam nasıl bu Ultrabook tavsiye eder misiniz ?Boşuna para vermiyelim

Kullanım amacınıza göre tavsiye edilir yada edilmez ama şahsi fikrim üst düzey oyun/profesyonel cad-cam hariç her ihtiyaca yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: khaos

quote:

Orijinalden alıntı: Ahmi524

Hocam nasıl bu Ultrabook tavsiye eder misiniz ?Boşuna para vermiyelim

Kullanım amacınıza göre tavsiye edilir yada edilmez ama şahsi fikrim üst düzey oyun/profesyonel cad-cam hariç her ihtiyaca yeter

Oyun için Ultrabook almam.Ancak internet gibi amaçlar için alıcam.Oyun oynamayı bıraktım şu aralar.

Edit:Bu sene alıp almıyacağım belli değil ama seneye alırım.Tabi seneyeye kadar başka bir seri çıkmazsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Return to Monke -- 6 Aralık 2012; 19:54:41 >

• Hala stoklarda yok...ne cihazmış...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockyy -- 7 Aralık 2012; 13:04:43 >
  • Soylentilere göre yılbaşından sonra gelecekmis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hala stoklarda yok...ne cihazmış...

Hangi şehirdesiniz

• Ankaradayım, en geç pazartesi alırsınız dediler ama artık pek inanmıyorum

• quote:

Ankaradayım, en geç pazartesi alırsınız dediler ama artık pek inanmıyorum

Kendi stoklarinda varsa alirsin. Sony stoklarinda yokmuş. Ocak'ta gelebilir.

• quote:

quote:

O kadar gecikeceğini sanmıyorum bayi olan arkadaşa sordurttum hafta içi dediler.Bu arada smart1978 acaba ie de yazı yazarken veya arama yaparken sanal klavyenin otomatik açılmasını sağlamanın bir yolu var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: khaos

quote:

quote:

O kadar gecikeceğini sanmıyorum bayi olan arkadaşa sordurttum hafta içi dediler.Bu arada smart1978 acaba ie de yazı yazarken veya arama yaparken sanal klavyenin otomatik açılmasını sağlamanın bir yolu var mı?

Modern ( Metro ) Arayüz de örneğin internet tarayıcısında dokunmatik klavye otomatik çıkıyor. Bunun çözümü Microsofttan beklemek gerekir. Belki Windows 8 Service Pack 1 de ekleyebilirler...

Sanal klavyenin yerini alacak 3. parti uygulamalar da olabilir araştırılmalı. Şahsen bu konuda şimdilik birşey bilmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.