Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 2 FİYAT - KAMPANYA - (ANA KONU) (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.114
Cevap
37
Favori
259.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: thorondor06

Note 2 fiyatı düşmeyince insanlara birşeyler oldu galiba, garip mesajlar gelmeye başladı

Özet olarak son durumumuz budur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi illeg4l -- 15 Aralık 2012; 2:46:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: GriHaci

Kardesim gidin trollugunuzu baska yerde yapin surda insan gibi soru soruyoruz

Trolloğümüzün nedeni yanlış yerde yanlış soru sorman fiyatlar nedeniyle isyanlarda , grevde ve uykusuz'uz bunlarında etkilieri bulunuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: illeg4l

Vatan bilgisayarda her üründe %30 kampanyası mağazalarındada geçerlimi bilen varmı ? Her üründe %30 indirim olduğundan dolayı web sitelerinden note 2 yi kaldırıyorlar.

Vatan' da Garanti Bonus' a 10 taksit 1.637 TL... bence süper fiyat...

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-sam_gt-n7100tadtur-n7100-galaxy-note-ii-(titan-gray)/productdetails.aspx?I_ID=62731

• quote:

Orijinalden alıntı: baraka77

quote:

Orijinalden alıntı: illeg4l

Vatan bilgisayarda her üründe %30 kampanyası mağazalarındada geçerlimi bilen varmı ? Her üründe %30 indirim olduğundan dolayı web sitelerinden note 2 yi kaldırıyorlar.

Vatan' da Garanti Bonus' a 10 taksit 1.637 TL... bence süper fiyat...

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-sam_gt-n7100tadtur-n7100-galaxy-note-ii-(titan-gray)/productdetails.aspx?I_ID=62731

birde garanti olayını bileydik iyidi vatandaki samsunglar samsung türkiye garantisindemi acaba yoksa genpa falan mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Beyaz Kartal

quote:

Orijinalden alıntı: ozgur06

pasaport kaydinda bir sorun olmaz hangi ulkeden alirsaniz alin. Bende suan almanya ve irak arasinda kaldim ama almanya biraz daha mantıkli gelior cunku medıamarkt var orada turkiyedede garanti gecerli olur.ırakta calinti urun cok oluyormus. Birde arkadasiniza sorarmisiniz irakin neresindeymis bu fiyata note 2?benim arkadas 650 dolar dedi irakta

Daha doğrusu şöyle diyeyim arkadaşımın arkadaşıydı, derse girmek üzere olduğumdan konuşamadım arkadaş sadece fiyatı sordu 520 $ demiş. Dediğiniz gibi çalıntı olma ihtimali yüksek, ben de öyle düşündüm. Ayrıntıları alınca yazarım.

Aslında bana kalsa ben de Almanya'dan alacağım ama Almanya'daki arkadaşın gelip gelmeyeceği tam belli değil, o yüzden kararsızım. Yalnız Samsung'un yurtdışı ürünler için garantiyi kaldırdığına dair bi yazı okudum bu forumda.

Birde Almanya için ne kadar fiyat aldınız?

4 Gün uzaklaştırılmışım forumdan hocam cevabını şimdi vereyim..

Almanyadan almak şöyle avantajlı;
    Almanya Mediamarkt'da şuan cihaz 499 Euro = 1 155,47883 Türk Lirası (http://www.mediamarkt.de/mcs/product/SAMSUNG-Galaxy-Note-II-marble-white-GT-N-7100,48353,365283,469893.html) eğer arkadaşın Alman vatandaşı veya Almanyada yaşama izni yoksa %19 vergiyi geri alabiliyor bu da 95 Euro = 219,980939 Türk Lirası yapıyor 1155 - 219 = 936 TL gibi bir rakama geliyor telefon ve çok iyi fiyat. Bu fiyat için garantiyi göze alırım ben ama garanti kaldırıldı diyemeyiz ben samsung müşteri hizmetleriyle de samsung teknik servisiylede görüştüm, Cihazı aldığınız yerin damgası olursa Türkiyede 1 yıl garantisi geçerli dediler , yalnız garanti yazılım ve cihaz değişimini kapsamıyor sadece onarım hizmeti veriyorlar.

• bu ne kardeşim. bonus kullananlar torpillimi. ben maksimum kullanıyorum 1871 lira diyor. adaletin bmu vatan
  • quote:

quote:

quote:

pasaport kaydinda bir sorun olmaz hangi ulkeden alirsaniz alin. Bende suan almanya ve irak arasinda kaldim ama almanya biraz daha mantıkli gelior cunku medıamarkt var orada turkiyedede garanti gecerli olur.ırakta calinti urun cok oluyormus. Birde arkadasiniza sorarmisiniz irakin neresindeymis bu fiyata note 2?benim arkadas 650 dolar dedi irakta

Daha doğrusu şöyle diyeyim arkadaşımın arkadaşıydı, derse girmek üzere olduğumdan konuşamadım arkadaş sadece fiyatı sordu 520 $ demiş. Dediğiniz gibi çalıntı olma ihtimali yüksek, ben de öyle düşündüm. Ayrıntıları alınca yazarım.

Aslında bana kalsa ben de Almanya'dan alacağım ama Almanya'daki arkadaşın gelip gelmeyeceği tam belli değil, o yüzden kararsızım. Yalnız Samsung'un yurtdışı ürünler için garantiyi kaldırdığına dair bi yazı okudum bu forumda.

Birde Almanya için ne kadar fiyat aldınız?

4 Gün uzaklaştırılmışım forumdan hocam cevabını şimdi vereyim..

Almanya Mediamarkt'da şuan cihaz 499 Euro = 1 155,47883 Türk Lirası (http://www.mediamarkt.de/mcs/product/SAMSUNG-Galaxy-Note-II-marble-white-GT-N-7100,48353,365283,469893.html) eğer arkadaşın Alman vatandaşı veya Almanyada yaşama izni yoksa %19 vergiyi geri alabiliyor bu da 95 Euro = 219,980939 Türk Lirası yapıyor 1155 - 219 = 936 TL gibi bir rakama geliyor telefon ve çok iyi fiyat. Bu fiyat için garantiyi göze alırım ben ama garanti kaldırıldı diyemeyiz ben samsung müşteri hizmetleriyle de samsung teknik servisiylede görüştüm, Cihazı aldığınız yerin damgası olursa Türkiyede 1 yıl garantisi geçerli dediler , yalnız garanti yazılım ve cihaz değişimini kapsamıyor sadece onarım hizmeti veriyorlar.

Dostum ben Almanyadan almayi dusunuyorum, ya ocagin sonunda arkadasim getirecek ya da mumkun olursa kargoyla gonderecek. Arkadas orada okuyor bildigim kadariyla vatandaslik hakki yok ama ben bir sorayim. peki vergiyi geri alma olayini nasil gerceklestirebiliriz yardim edersen sevinirim.
    edit: Sanirim oradaki yuksekogretim ogrencileri bundan faydalanamiyormus.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GriHaci -- 15 Aralık 2012; 13:38:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Dostum ben Almanyadan almayi dusunuyorum, ya ocagin sonunda arkadasim getirecek ya da mumkun olursa kargoyla gonderecek. Arkadas orada okuyor bildigim kadariyla vatandaslik hakki yok ama ben bir sorayim. peki vergiyi geri alma olayini nasil gerceklestirebiliriz yardim edersen sevinirim.
    edit: Sanirim oradaki yuksekogretim ogrencileri bundan faydalanamiyormus.

Benimki 2 gün önce Almanya'dan geldi. 4 gün önce 499 Euro idi Media Markt'ta ama arkadaşımın aldığı gün 515'e çıktı, kısmet. Neyse, alışveriş yaparken turist olduğunu ve tax free istediğini söyleyip ona göre fatura alacak. Havaalanında uçağa binmeden önce de global blue ofisine gidip faturayı verip vergi iadesini nakit alacak. Ancak elden alırken masraflardan ötürü tam %19 ödemiyorlar. 57 euro iade aldı arkadaşım. Yani bana maliyeti 458 euro oldu. + 100 TL pasaport kayıt ücreti tabi. Posta yoluyla alınca tam %19 geri alınabiliyormuş sanırım ama ben uğraşmak istemedim.

Bu arada kargo ile yollarsa gümrüğe girer büyük ihtimalle, haberiniz olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: tabay
    Benimki 2 gün önce Almanya'dan geldi. 4 gün önce 499 Euro idi Media Markt'ta ama arkadaşımın aldığı gün 515'e çıktı, kısmet. Neyse, alışveriş yaparken turist olduğunu ve tax free istediğini söyleyip ona göre fatura alacak. Havaalanında uçağa binmeden önce de global blue ofisine gidip faturayı verip vergi iadesini nakit alacak. Ancak elden alırken masraflardan ötürü tam %19 ödemiyorlar. 57 euro iade aldı arkadaşım. Yani bana maliyeti 458 euro oldu. + 100 TL pasaport kayıt ücreti tabi. Posta yoluyla alınca tam %19 geri alınabiliyormuş sanırım ama ben uğraşmak istemedim.

Bu arada kargo ile yollarsa gümrüğe girer büyük ihtimalle, haberiniz olsun.

Öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Telefonunuz hayırlı olsun. Arkadaşımın kardeşi ocağın sonunda almanyaya gitcek ve 2 hafta sonra dönecek. Onunla getirteceğim sanırım. Peki gümrüğe girerse ne olur bu konuda biraz cahilim Ozamana kadar beklesem mi bilmiyorum. Bir de cihazı nasıl türkçe yaparım ve garanti durumu ne olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GriHaci -- 15 Aralık 2012; 17:23:43 >

• quote:

Şimdi getirebilecek 3 kişi var. Birisi orada öğrenci, birisi Türkiye'ye kesin dönüş yapacak, diğeri ise orada oturuyor ve çalışıyor. Bu durumda orada oturan vergi iadesi alamayacak. Peki öğrenci ve kesin dönüş yapacak olanlar vergi iadesi alabiliyor mu?

Zaten garantiyi benden gözden çıkarttım çok urumda değil. Bugüne kadar garanti kullanmadım inşallah ilk garantisiz cihazımda sorun çıkmaz.

• arkadasşlar bugun cihazı teknosadan almış bulunmaktayım
  • Bugün cihazı Media Markt Ümraniyeden Worldcard ile 10 taksit (3 ay ertelemede olabiliyor) 1635 TL 'na aldım. Yanında bir de 80 liraya flip cover aldım.

Cihazın renginde beyaz ve titanium gri arasında çok kararsız kaldım. En sonunda Cihazı beyaz Flip Cover 'ı siyah aldım. Beyaz Flip Cover ilk bakışta gözüme çok dandik göründü ve hemen kirlenir gibi geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kursadc -- 15 Aralık 2012; 19:08:01 >
  • quote:

Öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Telefonunuz hayırlı olsun. Arkadaşımın kardeşi ocağın sonunda almanyaya gitcek ve 2 hafta sonra dönecek. Onunla getirteceğim sanırım. Peki gümrüğe girerse ne olur bu konuda biraz cahilim Ozamana kadar beklesem mi bilmiyorum. Bir de cihazı nasıl türkçe yaparım ve garanti durumu ne olur?

Estafurullah, rica ederim
    Teşekkürler.
    Çok net bilgim olmasa da kısaca, 75 USD'den pahalı bir mal olduğu için gümrüğe girerse üzerine vergi ve gümrük masrafının bineceğini ve astarının yüzünden pahalıya gelip bu işten hiç de karlı çıkmayacağınızı söyleyebilirim.
    Ben henüz çok kurcalamadım. Türkçe rom yüklemedim. Dil seçeneklerinde Türkçe var. Onu seçtim ve kendi romunda kullanıyorum. Hiç bir sıkıntı yok.
    Garanti için ise, USA'dan getirdiğim samsung laptop için samsungu aradığımda 1 yıl garanti olduğu söylenmişti bikaç yıl önce. Telefon için arama ihtiyacı duymadım, aynıdır herhalde.

• quote:

Şimdi getirebilecek 3 kişi var. Birisi orada öğrenci, birisi Türkiye'ye kesin dönüş yapacak, diğeri ise orada oturuyor ve çalışıyor. Bu durumda orada oturan vergi iadesi alamayacak. Peki öğrenci ve kesin dönüş yapacak olanlar vergi iadesi alabiliyor mu?

Zaten garantiyi benden gözden çıkarttım çok urumda değil. Bugüne kadar garanti kullanmadım inşallah ilk garantisiz cihazımda sorun çıkmaz.

Bildiğim kadarıyla turist vizesiyle orada olanlar haricinde kimse Tax Free iadesi alamıyor. Ve saydığınız 3 kişi de o vize ile değil başka vizelerle orada olduğundan alamazlar diye tahmin ediyorum.
  • vatanda bu fiyata geldiyse heryer yavaş yavaş fiyat çeker. lakin vatandaki mallar paralel mi resmi distrubitor mü araştırmak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akcora -- 15 Aralık 2012; 21:45:22 >
  • selamin aleyküm merhabalar. ben foruma yeni kayıt oldum. ve size 2 soru sormak istiyorum samsun galaxy note 2 mi yoksa iphone5 mi? arkadasimda bir sor demisti ondan soruyorum. 2.http://www.reyontek.com/Samsung-N7100-Galaxy-Note-2-Cep-Telefonu_5845.html#0?ref=akakce&v=1.77.6 su siteden alırsam note2 yi burdan almayi planlıyorum. babam ise teknosadan alalım dedi. sizinde düsüncelirinizi öğrenmek isterim. saygılar
  • pazartesi salı ip4 ümü satıp her an aranızda olabilirim
  • Teknosadan 1399'a aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: -REMANIA-

Teknosadan 1399'a aldım

Nasil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.