Şimdi Ara

Tatbak istanbul yenibosna Şubesi açılış indirimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
7.117
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tatbak,ın 69.cu subesi dün yenibosna,da açıldı arakadaşlar
    fiyatlar açılış nedeni ile gayet uygun bu fiyatlar 9--20 kasım aralıklarında geçerli
    yeri tarif edersek yenibosna merkez camisini geçer geçmez virajı dönerken sağ tarafta

• sabah gördüm de tabelayı tam okuyamamıştım, banka sandım
  • mısır surubu kullanıyorlar..yanından dahi gecmeyın tatlıların ,kuruyemıs olayını bılmem :)
  • Aynen öyle şeker hastası olmak istemiyorsanız tatlılardan uzak durun, ama kuruyemişi fena değil çoğu kuruyemişçiden fiyatına göre iyi.
    Pastalarıda ucuz ama işçilik ve malzeme ucuz olduğundan fiyat ucuz, yani iyi bir malı daha az paraya almıyorsunuz ederine alıyorsunuz.
  • Dün Kartal Kurfalı'daki tatbak'dan çerez almıştım.(yarımşar kilo) Lüx Kokteyl kg. 11,90 TL ve Extra Lüx Kokteyl kg.15.90 TL. Şimdi bu açılış indirimi insert'ünde de bu iki çerezin kilosu aynı. Peki o zaman açılış indirimi nerde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hmrkartal

mısır surubu kullanıyorlar..yanından dahi gecmeyın tatlıların ,kuruyemıs olayını bılmem :)

Bu konuda kesin bir bilginiz var mı yoksa tatlı fiyatları ucuz o yüzden başka ihtimal yok mu diyorsunuz?
  • Böreği (liste adına göre su böreği) ve kuruyemişleri fena değil. Ama böreği son 2-3 senedir öncesinden farklı. Daha önce güzeldi, bariz bozmuş.
    Ama kuruyemişinin garip gelen kısmı fındık yerken badem tadı, badem yerken fıstık tadı alabiliyorsunuz. Birlikte kavruluyor sanırım bütün yağı, tadı karışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersin123

quote:

mısır surubu kullanıyorlar..yanından dahi gecmeyın tatlıların ,kuruyemıs olayını bılmem :)

Bu konuda kesin bir bilginiz var mı yoksa tatlı fiyatları ucuz o yüzden başka ihtimal yok mu diyorsunuz?

Bikaç kere baklavasını yedim resmen genzini yakıyor, o kadar tatlı ki baklava tadını alamıyorsun. Bunun sebebide bütün ucuz tatlı satanların kullandığı şeker harici tatlandırcılardır.
  • quote:

quote:

kesin bilgim elbettekı yok ama bu işi yapan bırkac arkadasımın baska turlu bu fıyata veremezler dedıgını bnılıyorum..ve ne yazık kı o tatlıdan yeme gafletınde bulundum ve bır daha uste para verseler yemem..
  • mısır şurubu olayını araştırmak gerekir müthiş satış var tatlı sürekli taze pastada hakeza elbetteki fiyatıyla kıyaslamak gerekir 10 Liralık pastaya 5 liralık fıstık korokan koyacak hali yok , ekler paketi 2,5 tl ailece çok seviyoruz lokum ve kuruyemişide çok güzel ... piyasaya sağlam rakip bence...

edit imla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkcemre29 -- 9 Kasım 2012; 17:11:21 >
  • quote:

quote:

şekerin kilosu 2.5 tl iken tatlandırıcıdan başka birşey kullanmış olması düşünülemez
    kuruyemişlerini ilk bi kaç kere almıştım onlarda fıstık vs 3 kalite.

tatbak ı gördümü iğrenesim geliyor bırakın girip alışveriş yapmayı.

halkları yok etmek için silaha bombaya gerek yok.

burger king tatbak gibi yerleri bolca açacaksınız ne kadar sağlıksız ürün varsa bunların ellerinde mevut
    kitlesel temizlik
  • quote:

Orijinalden alıntı: thunderace

quote:

quote:

Bikaç kere baklavasını yedim resmen genzini yakıyor, o kadar tatlı ki baklava tadını alamıyorsun. Bunun sebebide bütün ucuz tatlı satanların kullandığı şeker harici tatlandırcılardır.

quote:

kesin bilgim elbettekı yok ama bu işi yapan bırkac arkadasımın baska turlu bu fıyata veremezler dedıgını bnılıyorum..ve ne yazık kı o tatlıdan yeme gafletınde bulundum ve bır daha uste para verseler yemem..

Bu mısır şurubu konusunda bilgisi olan arkadaş varsa cevap yazsın lütfen. Sadece tatlının tadına bakarak kullanılan malzemenin gerçek şeker pancarından elde edilen şeker mi(aslında piyasa da şeker kamışından elde edilen şeker de bol miktarda mevcut) yoksa mısırdan elde edilen şeker mi olduğunu anlayabilir miyiz? Eğer bu mümkün değilse boşuna kendimizi yormayalım.
    Ben mısır şurubunun bazı bünyelerde, vücutta tamamen yakılamadığını biliyorum. Bu da çeşitli sağlık sorunlarına yol açıyor haliyle. Fazla şeker hücreleri öldürüyor yavaş yavaş. Sizin bu konudaki yorumlarınız nelerdir arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

sabah gördüm de tabelayı tam okuyamamıştım, banka sandım

sizi şu konuya alalım, en miyopundan güzel bir gözlük
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=31456124&p=1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Böreği (liste adına göre su böreği) ve kuruyemişleri fena değil. Ama böreği son 2-3 senedir öncesinden farklı. Daha önce güzeldi, bariz bozmuş.
    Ama kuruyemişinin garip gelen kısmı fındık yerken badem tadı, badem yerken fıstık tadı alabiliyorsunuz. Birlikte kavruluyor sanırım bütün yağı, tadı karışıyor.

vişne olsa aşılanmış diyecem de, çekirdek yerken antepfıstığı tadı veriyorsa ,beynimizi kandırarak tasarruf edebiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Böreği (liste adına göre su böreği) ve kuruyemişleri fena değil. Ama böreği son 2-3 senedir öncesinden farklı. Daha önce güzeldi, bariz bozmuş.

vişne olsa aşılanmış diyecem de, çekirdek yerken antepfıstığı tadı veriyorsa ,beynimizi kandırarak tasarruf edebiliriz

Kokteyl kuruyemişleri bir arada kavuruyorlar sanırım. Yağ birlikte harmanlanıyor, tadı karışıyor. Belkide kavrulduktan hemen sonra karıştırılıyordur.
  • pek sıcak fırsat olmadı bu konu.. şeker şurubu, kuryemiş olayı, pastaların anca ederinin o olduğu söylenmesi vs vs..
  • arkadaşlar yenibosna nın neresinde açıldı acaba
  • Yok yahu o kadar kötü değil. Yine olsa 2-3 kg. alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: photo_canon1

pek sıcak fırsat olmadı bu konu.. şeker şurubu, kuryemiş olayı, pastaların anca ederinin o olduğu söylenmesi vs vs..

en iyisi senin yaptığın, aç uçak fırsatı konusunu, kimse yok uçaklar dandik, hizmet dandik demiyor, kafan rahat

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Orijinalden alıntı: photo_canon1

pek sıcak fırsat olmadı bu konu.. şeker şurubu, kuryemiş olayı, pastaların anca ederinin o olduğu söylenmesi vs vs..

en iyisi senin yaptığın, aç uçak fırsatı konusunu, kimse yok uçaklar dandik, hizmet dandik demiyor, kafan rahat

ama tatbak gerçekten de dandik hocam

raftaki çoğu ürününü denedim 3-4 sene kadar önce ilk şubeleşme zamanlarında yakacık yenide vardı,

sağlığını düşünenlere kesinlikle tavsiye etmem ne tatlısını ne eklerini ne dondurmasını

çerezler olabilir.. oda piyasa fiyatları zaten dikkat edderseniz
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.