Şimdi Ara

Facebook İlk Konuşmaya Gitme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
10.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir arkadaş var samimi olup facebook ta 2010 Şubat ayında arkadaş olmuşuz ve baya konuşuruz facebook tan

Aklıma geldi bu arkadaşla ilk konuşmalarımızı görmek istedim ama geriye gide gide mesajlardan en fazla 2 ay öncesine kadar gitti o da kasa kasa sıkıldım kapattım

Sizce bunun bir çaresi varmıdır başka direkt yıl seçerek konuşmalarımızı görebilirmiyiz acaba

Anlatabilmişimdir umarım

• Zaman tüneli
  • biraz daha açabiliri-misin hocam zaman tünelinin neresinden diye :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amerikan mandası

Zaman tüneli

Ne diyon la değişik ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bey Efendi

quote:

Zaman tüneli

Ne diyon la değişik ?

harbi ne diyo la bu değişik oha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MhmT 106 GTI

İYi akşamlar :D

Bir arkadaş var samimi olup facebook ta 2010 Şubat ayında arkadaş olmuşuz ve baya konuşuruz facebook tan

Aklıma geldi bu arkadaşla ilk konuşmalarımızı görmek istedim ama geriye gide gide mesajlardan en fazla 2 ay öncesine kadar gitti o da kasa kasa sıkıldım kapattım

Sizce bunun bir çaresi varmıdır başka direkt yıl seçerek konuşmalarımızı görebilirmiyiz acaba

Anlatabilmişimdir umarım

Pmden ulaş bana dostum facebook arşivini indirebiliyorsun yaklasık 250mb boyutu var facebooka istek gönderiyorsun bunun için 7 8saat beklemeyi gözden cıkar hazır oluncada facebook üstünden indiriyorsun herşeyin içinde.. daha detaylı arşiv istersen gene aynı şekilde 2ci kademe olarak başvuruyorsun.

• Hesap ayarları
  • hocam sağolasın hesap ayarlarından buldum :) İstek gönderdim bakalım Teşekkürler
  • quote:

Hesap ayarları

• quote:

Orijinalden alıntı: Dentex Dentex

quote:

Hesap ayarları

Cümlesini tamamlayamadan gidiyor adamcağız

• quote:

Orijinalden alıntı: RancStone

quote:

Orijinalden alıntı: montajelemani

Pmden ulaş bana dostum facebook arşivini indirebiliyorsun yaklasık 250mb boyutu var facebooka istek gönderiyorsun bunun için 7 8saat beklemeyi gözden cıkar hazır oluncada facebook üstünden indiriyorsun herşeyin içinde.. daha detaylı arşiv istersen gene aynı şekilde 2ci kademe olarak başvuruyorsun.

Bu mesaj sayesinde hayatımın geri kalanı mutllu geçicek, uplama taktiği falan değil gerçekten işime yaradı. Neler neler buldum be allah razı olsun kardeşim senden

+ ben de bunu arıyordum

• quote:

quote:

Bu mesaj sayesinde hayatımın geri kalanı mutllu geçicek, uplama taktiği falan değil gerçekten işime yaradı. Neler neler buldum be allah razı olsun kardeşim senden

ben bunu indirdim şu an ama sadece 22kb boyutunda file.php diye bir dosya indi, neden böyle oldu?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sweeny

quote:

quote:

ben bunu indirdim şu an ama sadece 22kb boyutunda file.php diye bir dosya indi, neden böyle oldu?

Benimde 2,71 mb. Rar dosyasını aç içinde index i bul görürsün

hocam 3 defa indirdim ama her defasında 22kb boyutunda file.php diye dosya çekiyor , win rarla da açamıyorum

• sazan.avi
  • Facebook mesaj aramaya o zamanlarda geçen bi kelimeyi yazın çıkar. Ben öyle yapıyorum eski mesajlar için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.