Şimdi Ara

8-10 milyara az yakan araba?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
6.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar almayı dusunuyoz. en onemlisi sehir içi yakıt tuketimi. opelleri kaldırmıyo butçe artık.

bu aralıkta palio corolla eski modeller, tipo gibi arabalar var. sizce hangisi daha ekonomik.

• bulsam bi tanede ben alıcam :) 8 ila 10 arası çokda fazla seçenek yok gibi
  • 1999-2000 brodway
    1998-1999 Doğan SLX1.6 ie
    2001-2002 Lada samara
    1991-1992 Toyota corolla
  • 1999 palio
    1993-1996 toyota corolla
    1995 renault 19 1.4
    ya da
    1990 5.20 şaka tabi(bu akaryakıt istasyonuyla beraber alınabilir)
  • bence o civarda skoda felicia alınabilir. 2000 modele kadar bulabilirsiniz sanırım. hem donanım olarak hem de yakıt olarak yeterli gelecektir...
  • bence uno 1.4i leri de listene ekle...
  • uno iyi bir araba degil bence. konfor cok yok. kulldık daha once. skodayı pek bilmiyorum ama.
  • Araştırmadayım bulabilirsem temiz bir Kia Sephia alabilirim nasılsa Türkiyede ikinci el olayı yakında bitecek beş para etmez Tofaş ve Renolara alıcı bile çıkmayacak
  • 99 yada 2000 model doğan slx 1.6 ie lpg'li iyi bi seçim olurdu heralde hem hidralik direksiyon hem alarmlı hem merkezi kilit işini görür yani
  • Doğanı şahini LPG bile kurtarmıyor. Benim otomatik vitesli 15 yaşındaki arabam bile düz vitesli şahin doğan kadar hızlı gidiyor ve çok daha az yakıyor.
  • turbo dizel GOLF
  • arkadaşlar merhaba bende çok temiz bakımları opel servisince yapılmış 94 model 1.2 opel corsa var 173.000 km de yurtdışına okumaya gittiğim için satıyorum ilgilenenler olursa mesaj atabilirler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dasdasq

uno iyi bir araba degil bence. konfor cok yok. kulldık daha once. skodayı pek bilmiyorum ama.

skodayı araştır derim. ben paramı denkleştireyim alacağım bir tane felicia. şu an bende favorit var. parçaları çok ucuz ve ekonomik bir araç. felicia'nın GLX-i modelini bulursan mutlaka incelemeni öneririm.
  • bende 96 model opel astra var, çok menunum 10 milyar civarı bişey eder heralde otomatik ve klimalı. Tavsiye ederim, fiyatına göre temiz bi tane bulabilirsen çok iyi bi araba...
  • citroen saxo 1.5d var
    ama 58beygir, 90 tork
    araba anca şehir içi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: nemesis

bende 96 model opel astra var, çok menunum 10 milyar civarı bişey eder heralde otomatik ve klimalı. Tavsiye ederim, fiyatına göre temiz bi tane bulabilirsen çok iyi bi araba...

abi zaten opelden kaçıyoz astra cd vardı bizimkiler 350-400 yakıyo diyolardı sehir içi.

fiat marea nın benzin tuketimi nasıl bilen varmı. gorunuşu cok iyi arabanın ama esamesi okunmuyo nedense.10-12 milyara da bulunuyor 98 model falan.
  • ford ka
  • Benzinli olup da az yakan araba?
    Bence bu sorunun yanıtı yok.En az yakanı dahi orta düzey geliri olan kesimler için uygun değil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dasdasq

quote:

Orjinalden alıntı: nemesis

bende 96 model opel astra var, çok menunum 10 milyar civarı bişey eder heralde otomatik ve klimalı. Tavsiye ederim, fiyatına göre temiz bi tane bulabilirsen çok iyi bi araba...

abi zaten opelden kaçıyoz astra cd vardı bizimkiler 350-400 yakıyo diyolardı sehir içi.

fiat marea nın benzin tuketimi nasıl bilen varmı. gorunuşu cok iyi arabanın ama esamesi okunmuyo nedense.10-12 milyara da bulunuyor 98 model falan.

evt çok benzin yaktığı doğru dizel bişeyler düşünmezmisiniz?

• quote:

Orjinalden alıntı: kadiragdas

UNO tabiki
    fu fiyata alinacak en diri en ekonomik araçtır.
    Diğerleri serviste belli ederler kendilerini...

Güzel taktik imzandan belli oluyor :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.