DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
dershaneye göndermiyorlar
8
Cevap
0
Favori
826
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Liseler >> YGS/LYS >> dershaneye göndermiyorlar
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      0 Mesaj
      05 Kasım 2012 12:33:02
      Arkadaşlar durumumuz normalden daha da iyi olmasına rağmenn ailem dersaneye göndermiyor.Geçen sene dersaneye gitmeden 2 yıllık güzel bi bölüm kazandım seneye dersaneye göndeririz 4 yıllık kazanırsın dediler bende gitmedim şimdi de dersaneye yazdırmıyorum..ablamı 4 5 kez dersaneye göndermişlerdi..şimdi ise okuyan heryerde okur filan diye geçiştriyorlar..git çalış okumazsn filan diyorlar ama ben bu sene kazanmak istiyorum.2 3 bin lira verecekler durumları hayli hayli var onun yerine başka şeylere veriyorlar..para ola ola dersaneye göndermiyorlar..napacam bilmiyorum

• Er
      0 Mesaj
      05 Kasım 2012 14:59:56
      -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gretzky -- 23 Aralık 2014; 21:10:07 >
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      05 Kasım 2012 15:18:30
      vay bee ne aileler varmış sizinkiler şehvet düşkünü anlaşılan gitmez isen ilerde onları sorumlu tutacağını biliyorlardır

• Yarbay
      5742 Mesaj
      05 Kasım 2012 15:37:03
      evde çalışacaksın hocam o zaman yapacak birşey yokki çalış ve onları utandır :)

• Er
      0 Mesaj
      05 Kasım 2012 15:51:58
      1 sene ara verildi baya boşluk var kendim halledebilsem yaparım da matematikte filann çok gerideyim okumamayı bile düşünüyrm askere gidebilirim kafam çok karışık

• Yüzbaşı
      306 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      AnminisTraktor

05 Kasım 2012 16:30:00
      Gitmeden kazanamassın diye birşey yok kendin çalışarak yapabilirsin.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      05 Kasım 2012 18:22:19
      Aileni Şiddetle Kınıyorum

• Er
      1 Mesaj
      06 Kasım 2012 00:40:26
      Temelin varsa dersaneye gitmemek senin için daha uygun bi karar olur bence (:

Но каждый день, каждый прожитый час я буду помнить этот цвет твоих глаз...

Hedef : Ankara Üniversitesi..
      İstanbul'dan kaçabildigince kacmak gerekir bazen.
    • Er
      0 Mesaj
      06 Kasım 2012 15:21:16
      dersaneye gitmek istiyorum cumartesi pazar pazartesi ne iş yapabilirm 3 günlük işe alırlar mı..inşaatte çalışmayı düşünüyorum..peki kışları iş olmasa taksitleri nasıl ödeyecem arkadaşlar yardımcı olursanız bi fikir verseniz

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Liseler >> YGS/LYS >> dershaneye göndermiyorlar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.