Şimdi Ara

Huawei Ascend P1 - U9200 (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.664
Cevap
30
Favori
301.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HarictenGazel

Emre telefonu kapatmadıysan CPU Spy kurup markette CPU kullanmına bakabilir misin ? Yaptığın test kesin bir bilgi vermez bu program ile görebilirsin

O programla baktım zaten. Deep Sleep yok. Hep 350 mhz üzerinden kullanmış gece boyunca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yEmreozc

quote:

Emre telefonu kapatmadıysan CPU Spy kurup markette CPU kullanmına bakabilir misin ? Yaptığın test kesin bir bilgi vermez bu program ile görebilirsin

O programla baktım zaten. Deep Sleep yok. Hep 350 mhz üzerinden kullanmış gece boyunca.

Ben iki gündür kullanıyorum 1günü çıkarıyor alet... MIUI varken gerçi 1.5, 2gün rahattı ama alışkanlıktan yine hergece koyuyordum şarja... Bu arada dediğim romu dene istersen madem DeepSleep yok herhangi bir bug yok, telefon defteri problemsiz... zaten indirdiğinde dosya adına Stable filan yazmışlar :)
  • quote:

quote:

quote:

Ben iki gündür kullanıyorum 1günü çıkarıyor alet... MIUI varken gerçi 1.5, 2gün rahattı ama alışkanlıktan yine hergece koyuyordum şarja... Bu arada dediğim romu dene istersen madem DeepSleep yok herhangi bir bug yok, telefon defteri problemsiz... zaten indirdiğinde dosya adına Stable filan yazmışlar :)

Benim işime gelmiyor kardeşim ya sanırım bu romuda silicem emition iu yu denicem şimdi ama ics olanını. Deep Sleep yoksa bende yokum :) Akşam çok sık mesajlaşdım stock romdan biraz fazla hızlı düşüyor şarj. Takıntılı adam oldugum için bende öncelik şarj :)

• Arkadaşlar hepiniz iyi forumlar. Telefon alma arefesindeyim ki hafta sonu artık bunu sonuçlandırmayı düşünüyorum.

Şimdi 750-1000 TL arası bir telefon istiyordum ve bu aralıkta Huawei Ascend p1 ile Motorola Razr XT910 arasında kaldım. Diğer hiç bir seçeneği düşünmüyorum (S3 Mini/S Advance-Xperia P) gibi.

Dediğim iki model bana göre donanım olarak neredeyse aynı orada sıkıntı yok hangisini alsam farketmez ama??

Malzeme kalitesi ve servis durumu benim merak ettiğim konu diğer konular dediğim gibi zaten aşağı yukarı benzer (CPU/GPU/RAM ya da vs.). Moto türkiye den çekildi bu düşündürücü. Huawei ise KVK garantisi altında bu iyi bir şey mi bu konu görüşü olan bir arkadaş var mı. Çünkü arada 100 TL gibi bir fark var aldıktan sonra keşke demek istemiyorum.

Kendimce sadece eksi yanları belirteyim.

Moto nun tasarımını pek beğenmedim Huawei daha güzel.
    Huawei nin dahili hazıfası 4 GB bu sıkıntı olur mu?
    Şarj Moto nun sanırım daha iyi yaklaşık 100mAh daha fazla bataryası var

• quote:

Orijinalden alıntı: carantinas

Arkadaşlar hepiniz iyi forumlar. Telefon alma arefesindeyim ki hafta sonu artık bunu sonuçlandırmayı düşünüyorum.

Şimdi 750-1000 TL arası bir telefon istiyordum ve bu aralıkta Huawei Ascend p1 ile Motorola Razr XT910 arasında kaldım. Diğer hiç bir seçeneği düşünmüyorum (S3 Mini/S Advance-Xperia P) gibi.

Dediğim iki model bana göre donanım olarak neredeyse aynı orada sıkıntı yok hangisini alsam farketmez ama??

Malzeme kalitesi ve servis durumu benim merak ettiğim konu diğer konular dediğim gibi zaten aşağı yukarı benzer (CPU/GPU/RAM ya da vs.). Moto türkiye den çekildi bu düşündürücü. Huawei ise KVK garantisi altında bu iyi bir şey mi bu konu görüşü olan bir arkadaş var mı. Çünkü arada 100 TL gibi bir fark var aldıktan sonra keşke demek istemiyorum.

Kendimce sadece eksi yanları belirteyim.

Moto nun tasarımını pek beğenmedim Huawei daha güzel.
    Huawei nin dahili hazıfası 4 GB bu sıkıntı olur mu?
    Şarj Moto nun sanırım daha iyi yaklaşık 100mAh daha fazla bataryası var

Telefon super. Kvk garantisi var dedigin gibi. 4 gb hafizayi onemseme. Zira sd cardla bu sorunu ortadan kaldiriyorsun.
    Batarya degerlerini baz alma, huawei muhendisleri bu telefon tasariminda %30 enerji tasarufu yapmislar fiyati da ucuzladi. Dusunme fazla. Ama beni sinir eden tek durum jelly bean guncellemesini henuz almamis olmasi. Bekliyoruz ama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• merhaba bu cihazi esime almak istiyorum su anda teknobiyotikte 899 tl +axess kampanyasindanda 25 tl chippara gelecek yani 874 tl ye geliyor piyasada en ucuz burada sanirim daha ucuz bir yer bulan var mi? tesekkurler

• Evet arkadaşlar HiSuite üzerinden ilk güncelleme geldi cihazı tam sarj edip güncelliycem hayırlı olsun inşallah beklediğimiz 4.1 güncellemedir ;)

Not: 181 mb boyutunda gelen güncelleme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeg392 -- 24 Ocak 2013; 10:13:58 >
  • Deneynce incelemeni yazarsan sevinirim

• 1 saat içinde telefonu alabilirim :D heyecan dorukta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeg392

Evet arkadaşlar HiSuite üzerinden ilk güncelleme geldi cihazı tam sarj edip güncelliycem hayırlı olsun inşallah beklediğimiz 4.1 güncellemedir ;)

Hangi sürümü kullanıyordun dostum sen, turkcell romunu mu kullanıyordun yoksa B226 romunu mu?
  • B226 romunda guncelleme falan yok arkadaşlar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zeg392

Evet arkadaşlar HiSuite üzerinden ilk güncelleme geldi cihazı tam sarj edip güncelliycem hayırlı olsun inşallah beklediğimiz 4.1 güncellemedir ;)

Hangi sürümü kullanıyordun dostum sen, turkcell romunu mu kullanıyordun yoksa B226 romunu mu?

Yok orjinal romu kulanıyorum ;)
  • bu güncellene geldide neden bi siz aldınız bunu anlamış değilim bizde neden yok??
  • Vay süper türkiyede güncelleme yaptılar ha şaşırdım gerçekten :) Sonucu bekliyoruz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: HasanUyar

bu güncellene geldide neden bi siz aldınız bunu anlamış değilim bizde neden yok??

Vallahi bilemiycem dostum güncellemeyide yapamadım hata verdi cihaz rootlu acaba ondan olabilirmi? (bendeki sürüm B103 gelen sürüm B106

Huawei Ascend P1 - U9200

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeg392 -- 24 Ocak 2013; 11:42:03 >
  • ya bu türkiye romunu update.app olarak cekebilicemiz huawei nin bi serverı yada sitesi yokmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HasanUyar

ya bu türkiye romunu update.app olarak cekebilicemiz huawei nin bi serverı yada sitesi yokmu?

O konuda bilgim yok mallesef akşam eve geçtiğimde unroot yapmaya çalışcam cihazı sonra tekrar yüklemeyi deniycem hayırlısı bakalım.
  • eyvallah hocam merakla bekliyor olucaz inş jb dur
  • İnşallah 4.1 gelir diye umut ediyorum bakalım aksilik akşamda eve geç gidicem bende once cihazi güncelleyen olursa paylaşırsa sevinirim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeg392 -- 24 Ocak 2013; 12:01:30 >
  • valla hocam sizden başka kalmadı her halde formda b103 kullanan:) o yüzden herkezin gözü sizin üzerinizde.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.