DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
dıreksıyon setı ayarları yapamadım .
12
Cevap
0
Favori
697
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Klavye, Fare, Joystick, Gamepad >> dıreksıyon setı ayarları yapamadım .
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      2825 Mesaj
      03 Kasım 2012 20:17:29
      aldım yeni taktım usbyı tanıdı normal sonra cd verdıler drıvderı kurdum nfs gırdım control kısmından left yazıyor ona tıkladım direksıyon cevırdım olmadı sadece ustundekı tusları oluyor sonra oyun ve kumandalar bolumune gırdım dumen ve pedal etkınlestır deyınce " oyun bağlantı noktanız ya da oyun baglantı nokta suruculerınizın konfıgurasyonları tanımlanmadı dıyor . . Sette bir sorun yok chıpşet drıver guncel .

"Kısa vadedeki hayallerimizi gerçekleştirdik. Uzun olanları biraz erteledik. Belki bir kez daha görev almak nasip olur."
    • Yarbay
      2825 Mesaj
      03 Kasım 2012 21:27:35
      guncel

"Kısa vadedeki hayallerimizi gerçekleştirdik. Uzun olanları biraz erteledik. Belki bir kez daha görev almak nasip olur."
    • Yarbay
      2825 Mesaj
      04 Kasım 2012 14:34:50
      guncel konu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      2825 Mesaj
      04 Kasım 2012 15:39:18
      koca dh'de kimse yokmu ?

• Yüzbaşı
      871 Mesaj
      04 Kasım 2012 17:33:25
      model neydi hocam ?

BF2: Project Reality // YusufYD

Soldiers! Don’t give yourselves to brutes, men who despise you and enslave you; who regiment your lives, tell you what to do, what to think and what to feel! Who drill you, diet you, treat you like cattle, use you as cannon fodder!

• Yarbay
      2825 Mesaj
      04 Kasım 2012 21:46:25
      markası lifemaxx model bılmıyorum .

• Teğmen
      197 Mesaj
      04 Kasım 2012 22:07:28
      ya üstat gidip de öyle marka alırsan tabi işini görmez
      al linktekine göz at

http://www.sahibinden.c...ewinder-100146005/detay/

• Yarbay
      2825 Mesaj
      05 Kasım 2012 21:11:30

quote:

Orijinalden alıntı: djjin_flu

ya üstat gidip de öyle marka alırsan tabi işini görmez
      al linktekine göz at

http://www.sahibinden.c...ewinder-100146005/detay/

arkadaslar sette bır sorun yok ayarları ben yapamadım baska direksıyon onermeye gerek yok baska yardımcı olcak ?

• Yarbay
      2825 Mesaj
      05 Kasım 2012 22:08:41
      arkadaslar bosa para vermıs olmak ıstemıyorum

• Yarbay
      2825 Mesaj
      07 Kasım 2012 14:10:17
      Güncelş konu .

• Yarbay
      2825 Mesaj
      08 Kasım 2012 14:36:38
      guncel konu .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      769 Mesaj
      08 Kasım 2012 16:00:41
      Yaygın olmayan bir ürün, oyunlar böyle ne olduğu belli olmayan direksiyon setlerine göre yazılmıyor. Bir logitech yada microsoft vs alsaydınız paranızı sokağa atmamış olacaktınız.

Az ihtimalde olsa belki kullanan biri çıkar size yardımcı olacak.

Normal şartlarda oyunun controller menüsünde setinizin gözükmesi gerek. Onu seçtikten sonra axis atamanız gerekebilir, örneğin TURN LEFT assignmenti için direksiyonu sola çevirin, axisi o anda tanıması gerekir, butonmuş gibi, sırasıyla diğer ayarlarıda yapmanız gerekebilir..

• Yarbay
      2825 Mesaj
      09 Kasım 2012 08:13:29

quote:

Orijinalden alıntı: oktard

Yaygın olmayan bir ürün, oyunlar böyle ne olduğu belli olmayan direksiyon setlerine göre yazılmıyor. Bir logitech yada microsoft vs alsaydınız paranızı sokağa atmamış olacaktınız.

Az ihtimalde olsa belki kullanan biri çıkar size yardımcı olacak.

Normal şartlarda oyunun controller menüsünde setinizin gözükmesi gerek. Onu seçtikten sonra axis atamanız gerekebilir, örneğin TURN LEFT assignmenti için direksiyonu sola çevirin, axisi o anda tanıması gerekir, butonmuş gibi, sırasıyla diğer ayarlarıda yapmanız gerekebilir..

bende sola saga cevırınce uyarı vermıyor acaba arayıp solesemmı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Klavye, Fare, Joystick, Gamepad >> dıreksıyon setı ayarları yapamadım .
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.